UTSTILLINGSRESULTATER 2013

Savner du resultater, eller finner du feil her? Si i fra!

Kanskje du ikke har sendt inn resultatene?

 

16.11.13, Dogs4All, Lillestrøm, NKK, Internasjonal, NV'13 utst

        DOMMER: ROBERTO SCHILL, ROMANIA

        33 MØTT

       

Hannhunder:

       

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - NJV-13 - NV-13 - BIR!

       

        CHK: IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN: 1-Exc - CK - 2BHK - CACIB

       

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 2-Exc - CK - 3BHK - resCACIB

       

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 3-Exc - CK - 4BHK

       

        CHK: ALTA COLINA'S HENNING HÅRFAGRE: 4-Exc - CK

       

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 2-Exc

       

        JK: DORAN PYRISTAMO: Good

       

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: Good

       

        CHK: CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: Exc

       

        CHK: LAUGTUN'S SANDER: Exc

       

        CHK: CUBILON'S NORMANN NOUVEAU: Exc

       

        CHK: CHENESPACE OTARIE: Very Good

       

        Line up Champion klasse hannhund, Jumm-Jumm til bedømming foran t.h

        CHK: ALTA COLINA'S JUMM-JUMM: Very Good

       

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENT: Very Good

Tisper:

       

        CHK: STORWARTZ AIDA: 1-Exc - CK - 1BTK - NV-13! - BIM!

       

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 2BTK - BIR-vet! - NVV-13!

       

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 2-Exc - CK - 3BTK

       

        AK: FJORDVOKTEREN'S FAIRY TALE: 1-Exc - CK - 4BTK - CERT - CACIB

        CHK: PYR ANGEL-S ZANNA: 3-Exc - CK

        CHK: FENSALIR'S AGNES AINE: 4-Exc - CK       

       

        VTK: CUBILON'S KAMILLA KORIACE: 2-Exc - CK

        JK: KILAGO'S AVORI ABEND: 1-Exc - NJV-13!

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMAMIS: 2-Exc

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE: 2-Exc

        AK: ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDRA: 3-Exc

        AK: ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE: Very Good

        AK: SÆTRA'S HEIDI: Very Good

        AK: YINWOO'S TEQUILA ROSE: Very Good

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER: Good

        CHK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: Exc

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: Exc

        CHK: ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS: Exc

       

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI: Very Good

Oppdretter klasser:

       

        Nr 1 - HP: kennel CUBILON

        Nr 2: kennel ALTA COLINA

 

10.11.13, Stord

        DOMMER: LEIF RAGNAR HJORTH, NORGE

        5 MØTT

        CHK: FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT: 1-Exc

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIR!

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER; 1-Exc - CK - 2BTK

        AK: FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA: 2-Exc - CK - 3BTK

        JK: KILAGO'S ARTI ACCESS: 2-Exc

 

10.11.13, Orkanger

        DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

        6 MØTT

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! 3.BIG!

        CHK: ALTA COLINA'S JUBILEUM: 1-Exc - CK - 2BHK

        JK: CUBILON'S SOKRATES SAGRACE: 2-VeryGood

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-Exc

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        CHK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: 2-Exc - CK - 2BTK

        OPPDRETTERKLASSE: CUBILON nr 1 - HP - 3.BIS!

Valp: 1 MØTT

        6-9mndr: CUBILON'S TARIK TACTIQUE: BesteHannValp - BIR-valp!

 

09.11.13, Kongsberg

        DOMMER: INGER DAHLE, NORGE

        5 MØTT (?)

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        CHK: IZAR DU MAS DE BEAOVOISIN: 2-Exc - CK - 2BHK

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 3-Exc - CK - 3BHK

        CHK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        AK: OBSESSION DE JOLI JANTER: 1-Exc - CK - 3BTK - CERT

Valp: 1 MØTT

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LADY L'VIS: BesteTispeValp - BIR-valp!

 

27.10.13, Letohallen

        DOMMER: TERJE LINDSTRØM, NORGE

        10 MØTT

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        CHK: IZAR DU MAZ DE BEAUVOISIN: 2-Exc - CK - 3BHK

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: 3-Exc

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 4-VeryGood

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 2-Exc - CK - 3BTK

        AK: ALTA COLINA'S LISA MARIE: 2-Exc

        CHK: FENSALIR'S AGNES AINE: 3-Exc

Valp: 1 MØTT

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LADY L'VIS: BesteTispeValp - BIR-valp!

 

26.10.13, Letohallen

        DOMMER: OLGA SINKO, SLOVENIA

        10 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIM!

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 2BHK

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 2-Exc - CK - 3BHK

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: 3-Exc - CK - 4BHK

        CHK: IZAR DU MAS DE BAUVOISIN: 4-Exc - CK

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIR!

        CHK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 2BTK

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 2-Exc - CK - 3BTK

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 3-Exc - CK - 4BTK

        AK: ALTA COLINA'S LISA MARIE: 2-Exc - CK

Valp: 1 MØTT

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LADY L'VIS: BesteTispeValp - BIR-valp!

      

 

13.10.13, Letohallen

        DOMMER: FRODE JEVNE, NORGE

        7 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIM!

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: 2-Exc - CK - 2BHK

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 3BHK - CERT

        AK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIR! - NyNorskChampion!

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 2BTK

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 3BTK - BIR-vet!

        VTK: CUBILON'S KAMILLA KORIACE: 2-Exc

Valper:

        2 MØTT

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LORD IN WHITE MERCEDES: BesteHannValp - BIR-valp!

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LADY L'VIS: BesteTispeValp - BIM-valp!

 

12.10.13, Letohallen

        DOMMER: CARSTEN BIRK, DANMARK

        7 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S HENNING HÅRFAGRE: 1-Exc - CK - 2BHK

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 2-VeryGood

        CHK: DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        AK: FENSALIR'S AGNEA AINE: 1-Exc

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - 4.BIS-vet!

        VTK: CUBILON'S KAMILLA KORIACE: 2-Exc

Valper:

        4 MØTT

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LORD IN WHITE MERCEDES: BesteHannValp - BIM-valp!

        4-6mndr: STRØNDAFJORDEN'S FRØYA: BesteTispeValp - BIR-valp!

        6-9mndr: ALTA COLINA'S LADY L'VIS :BesteTispeValp 6-9 - 2.BesteTispeValp

        4-6mndr: STRØNDAFJORDEN'S F...:2.BesteTispeValp 4-6

 

12.10.13, Skaun

Valp: DOMMER: JARI PARTANEN, NORGE

        1 MØTT

        4-6mndr: CUBILON'S TARIK TACTIQUE: BesteHannValp - BIR-valp!

 

       

06.10.13, NKK, Harstad, Internasjonal

        DOMMER: PETRA JUNEHALL, SVERIGE

        7 MØTT

        AK: BÅTSMANN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

        AK: ASK: 2-Exc

        CHK: JARLVOLLEN'S VIKING: 1-Exc

        AK: SÆTRA'S EILA. 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - CACIB- BIM! - NyNorskChampion!

        CHK: MIRA: 1-Exc - CK - 2BTK - resCACIB

        AK: CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN: 2-VeryGood

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 3-VeryGood

 

28.09.13, Bergen

        DOMMER: HANS ALMGREN, SVERIGE

        3 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc

 

28.09.13,

Valp: DOMMER: ?

        1 MØTT

        4-6 mndr: CUBILON'S TOMINE TRIOMPHER: BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

 

22.09.13, Rakkestad, Østfold

Valp: DOMMER: ?

        1 MØTT

        4-6 mndr: CUBILON'S TOMINE TRIOMPHER: BesteTispeValp - BIR-valp!

 

22.09.13, Ler, Trøndelag

Valp: DOMMER: TANJA HULSUND, NORGE

        1 MØTT

        4-6mndr: CUBILON'S TARIK TACTIQUE: BesteHannValp - BIR-valp!

 

22.09.13, Sortland, Nordland

        DOMMER: WERA HÜBENTHAL

        1 MØTT

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 1-Exc

Valper: DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

        2 MØTT

        4-6mndr: CUBILON'S THALEA TENTATION: BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

        6-9mndr: KILAGO'S  ADELE AERO: 2.BesteTispeValp

 

21.09.13, Sortland, Nordland

        DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

        1 MØTT

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 1-VeryGood

Valper: DOMMER ÅSE JAKOBSEN

        2 MØTT

        4-6mndr: CUBILON'S THALEA TENTATION: BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

        6-9mndr: KILAGO'S  ADELE AERO: 2.BesteTispeValp

 

15.09.13, NKK, Stavanger, Internasjonal

        DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

        12 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

        CHK: LAUGTUN'S SANDER: 2-Exc - CK - 2BHK - (resCACIB)

        CHK: FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN: 3-Exc - CK - 3BHK - resCACIB

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO: 3-Exc - CK - 4BHK

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER: 1-Exc - CK - CERT - NyNorskChampion!

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT: Good

        AUK: STRØNDAFJORDEN'S DIEZEL: Null

        CHK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 1-Exc - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

        AK: FJORDVOKTEREN'S FAIRY TALE: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT - resCACIB

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLING MUFFIN: 2-Exc

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER: 3-Exc

        AUK: JOQUIBAZ WOOPSIE DAISY: 1-Good (?)

        OPPDRETTER KLASSE: FJORDVOKTEREN nr 1 - ?

Valper: 6-9mndr: KILAGO'S ARTI ACCESS: BesteTispeValp - BIR-valp!

                  "         KILAGO'S APPLE APP: 2.BesteTispeValp

 

       

08.09.13, Tromsø

        DOMMER: JOHN MULDOON, IRLAND

        2 MØTT

        AK: BÅTSMANN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE : 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

Valp:DOMMER: JELENA KRUUS

        1 MØTT

        4-6 mndr: CUBILON'S THALEA TENTATION : BIR-valp!

 

08.09.13, Hundorp

        DOMMER: MARIT SUNDE, NORGE

        2 MØTT

        CHK: SNOW-STORM: 1-VeryGood

        CHK: ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS: 1-VeryGood

 

08.09.13, Drammen

        DOMMER: MARTIN CROESER, SØR-AFRIKA

        8 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX:1-Exc-CK-1BHK-CERT-BIR-jun! - BIR! - BIG! -3.BIS!

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 2BHK

        CHK: IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN: 2-Exc - CK - 3BHK

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER:2-Exc - CK - 3BTK - resCERT

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 2-Exc - CK - 4BTK

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc - CK 

Valper: 5 MØTT

        4-6 mndr: ALTA COLINA'S LORD IN WHITE MERCEDES: BesteHannValp - BIM-valp!

        4-6 mndr: CUBILON'S TOMINE TRIOMPHER: BesteTispeValp - BIR-valp!

        6-9mndr: KILAGO'S AVARI ABEND: 2.BesteTispeValp

        6-9mndr: KILAGO'S APPLE APP: 3.BesteTispeValp

 

07.09.13, Tromsø

        DOMMER: ZLATKO KRALJIC, KROATIA

        2 MØTT (?)

        AK: BÅTSMANN: 1-Exc

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE : 1-Exc

Valp: DOMMER: ERNA BRITT NORDIN

        1MØTT

        4-6 MND: CUBILON'S THALEA TENTATION: BesteTispeValp - BIR-valp!

 

07.09.13, Drøbak

Valp: 1 MØTT

        4-6 mnd: CUBILON'S TOMINE TRIOMPHER: BesteTispeValp - BIR.valp! - 3.BIG-valp!

 

07.09.13, Drammen

        DOMMER: JOAO VASCO POCAS, PORTUGAL

        10 MØTT

        CHK: IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN: 1-Exc - CK - 1BHK - BIM!

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 2-Exc - CK - 2BHK

        VTK: BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 3BHK - BIR-vet! - 3.BIS-vet!

        JK: STRØNDAFORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 4BHK - CERT - BIR-junior!

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 3-VeryGood

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR! - BIG!

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc - CK - 3BTK - resCERT

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER:2-Exc - CK - 4BTK

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 2-Exc

Valper: 4 MØTT

        4-6 mndr: ALTA COLINA'S LORD IN WHITE MERCEDES: BesteHannValp - BIM-valp!

        6-9mndr: KILAGO'S AVARI ABEND: BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

       

07.09.13, Steinkjer

        DOMMER: RODI HÜBENTHAL, SVERIGE

        3 MØTT

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! - BIG!

        CHK: ALTA COLINA'S JUBILEUM: 1-Exc - CK - 2BHK

        CHK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

 

01.09.13, Flateby

Valp: DOMMER: ANN W STAVDAL

        2 MØTT

        4-6 mndr: CUBILON'S TOMINE TRIOMPHER: BesteTispeValp - BIR-valp!

        4-6 mndr: ALTA COLINA'S LADY IN MARISKOGEN: 2BesteTispeValp

 

01.09.13, Trondheim Hundefestival, Støren, dag 2

        DOMMER: JUNE WALL, ENGLAND

        9 MØTT

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!

        JK: CUBILON'S SOKRATES SAGACE: 2-Exc - CK - 2BHK - resCERT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 3-Exc - CK - 3BHK

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-VG

        AK: FJORDVOKTEREN'S DAZZLING SPOT: 2-VG

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENT: 1-Exc

        CHK: ALTA COLINA'S JUBILEUM: 2-Exc

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX. 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        CHK: CUBILON'S QIMBELY QI: 2-Exc - CK - 2BTK

        OPPDRETT: kennelCUBILON: Nr 1 - HP

Valp: 1 MØTT

        4-6 mnd: CUBILON'S TARIK TACTIQUE: BesteHannValp - BIR-valp!

 

31.08.13, Trondheim Hundefestival, Støren, dag 1

        DOMMER: WENCHE EIKESETH, NORGE

        9 MØTT

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!

        JK: CUBILON'S SOKRATES SAGACE: 2-Exc

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 3-Exc

        AK: FJORDVOKTEREN'S DAZZLING SPOT: 1-Exc

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 2-Exc

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENT: 1-Exc

        CHK: ALTA COLINA'S JUBILEUM: 2-Exc

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX. 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        CHK: CUBILON'S QIMBELY QI: 2-Exc - CK - 2BTK

        OPPDRETT: kennelCUBILON: Nr 1 - HP - 3.BIS-OppdretterGruppe!

Valp: 1 MØTT

        4-6 mnd: CUBILON'S TARIK TACTIQUE: BesteHannValp - BIR-valp! - ShortListed!

 

24.08.13, NKK, Oslo, Internasjonal

        DOMMER: KRESTEN SCHEEL, DANMARK

        20 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 1BHK - CACIB - BIM!

        CHK: LAUGTUN'S SANDER: 2-Exc - CK - 2BHK

        CHK: CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 3-Exc - CK - 3BHK

        CHK: IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN: 4-Exc - CK - 4BHK

        AK: SNOW STORM: 1-Exc - CK - CERT - NyNorskChampion!

        VTK: BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - BIR-vet! - 4.BIS-vet!

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: Exc

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: Exc

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR!

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 1-Exc - CK - 2BTK - resCACIB

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 2-Exc - CK - 3BTK

        CHK: ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS: 3-Exc - CK - 4BTK

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - BIM-vet!

        VTK: CUBILON'S KAMILLA KORIACE: 2-Exc - CK

        AK: FENSALIR'S AGNES AINE: 2-Exc - ?

        AK: CUBILON'S QADIRA QUATRO: 3-VG

        AK: LIGETI'S CUGGA CERUTTI: 4-VG

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: Good

        CHK: CUBILON'S MERCEDES MARQANT: 4-VG

        CHK: FJORDVOKTEREN'S CHIQITITA YOU AND I: Good

       

18.08.13, Kristiansand

        DOMMER; COLLETTE MULDOON, IRLAND

        9 MØTT

        CHK: FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR! - BIG!

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER; 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        AUK: STRØNDAFJORDEN'S DIEZEL: 1-Exc - CK - 3BHK - resCERT

        CHK: BJARNE'S WONDERBOY:2-Exc

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA DABBA DO: 3-Exc

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLING MUFFIN: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        CHK: FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I: 1-Exc - CK -  2BTK

        CHK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 3-Exc - CK - 3BTK

        AK: FJORDVOKTEREN'S FAIRY TALE: 2-VG

        KENNL FJORDVOKTEREN: Beste OppdrettergRUPPE - HP - BIS-oppdretter

 

17.08.13, Kristiansand

        DOMMER: PETR REHAK

        10 MØTT

        CHK: BJARNE'S WONDERBOY: 1-Exc - CK  - 1BHK - BIR! . 1.BIG!

        CHK: FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN: 2-Exc - CK - 2BHK

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENERETIC DREAMER: 1-Exc - CK - 3BHK - CERT!

        AUK: STRØNDAFJORDEN'S  DIEZEL: 1-Exc - CK - 4BHK - resCERT

        AK: FJORDVOKTEREN'S DECOY KIZAN jr; 2-Exc

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DO: 3-Exc        

        CHK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 1-Exc - CK - 1BTK- BIM!

        CHK: FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I: 2-Exc - CK - 2BTK

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLIG MUFFIN: 1-Exc - CK - 3BTK - CERT

        AK: FJORDVOKTERENS FAIRY TALE: 2-Exc - CK - 4BTK - resCERT

        KENNEL FJORDVOKTEREN: Beste OppdretterKlasser - HP - 2.BIS-oppdretter!

 

04.08.13, SKK, Internasjonal, Svenstadvik, Sverige

         DOMMER: MOA PERSSON, SVERIGE

         9 MØTT

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENT:1-Exc-CK-1BHK-CERT-CACIB-BIR!- 2.BIG!- NySEChampion!

        CHK: WONDERWHITE'S KNIGHT RIDER: 2-Exc

        JK: LEVANNIM'S MANCHESTER: ?

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI:1-Exc-CK-1BTK-CERT-CACIB-BIM!- NySE & NORD Champion!

        AK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: 1-VG

        AK: LEVANNIM'S SCHANDEL: 2-VG

        JK: LEVANNIM'S DONNA: 1-Exc

        JK: PYR ANGEL-S CHIC-DIANA:2-VG

        6-9 mndr: PYRZIDANE'S MYSTICEL MERLIN: 1BesteHannValp - BIR-valp!       

 

04.08.13, Leknes i Lofoten

        DOMMER: NINA KARLSDOTTER, SVERIGE

        2 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 1-VG

       

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 1-Exc

 

04.08.08.13, Nesbyen

        DOMMER: CHRISTINE ROSSIER,

        4 MØTT

       

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

       

        AK: LIGETI'S CUGGA CERRUTTI: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

       

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc - CK - 2BTK - resCERT

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER: 2-Exc

       

03.08.13, Leknes i Lofoten

        DOMMER:

        2 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 1-VG

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 1-Exc

 

03.08.08.13, Nesbyen

        DOMMER: MIKLOS LEVENTE, UNGARN

        4 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        AK: LIGETI'S CUGGA CERRUTTI: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER: 2-Exc

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-VG

 

28.07.13, Karmøy

        DOMMER: MARIJA KAVCIC,

        6 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR! - 4.BIG!

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA DABBA DOO: 2-Exc - CK - 3BHK

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc - CK - 2BTK

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLING MUFFIN: 2-Exc

Valper:

        6-9mndr: KILAGO'S APPLE APP: BesteTispeValp - BIR-valp!

        6-9mndr: KILAGO'S ARTI ACCESS: 2.BesteTispeValp

 

28.07.13, Skien

        DOMMER: SEAN CARROLL, IRLAND

        1 MØTT

       

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! -  BIR-junior!

Valp:

       

        6-9mndr: DORAN PYRISTAMO: BesteHannValp - BIR-valp - BIG-valp! - 3.BIS-valp!

 

27.07.13, Karmøy

        DOMMER: SVEIN B. HELGESEN, NORGE

        6 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO: 2-Exc

        AK: FJORDVOKTEREN' ENTERING MY SPIRIT: 1-VG

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLING MUFFIN: 1-Exc

        AK: LAVA DE JOLI JAUNTER: 2-VG

Valper:

        6-9mndr: KILAGO'S APPLE APP: BesteTispeValp - BIR-valp!

        6-9mndr: KILAGO'S ARTI ACCESS: 2.BesteTispeValp

       

27.07.13, Skien

        DOMMER: ANTONIO DE LORENZO, SPANIA

        1 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - BIR-junior!

Valp:

       

        6-9mndr: DORAN PYRISTAMO: BesteHannValp - BIR-valp - BIG-valp! - BIS-valp!

 

27.07.13, Moss

        DOMMER: ?

        2 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S JUMM-JUMM: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

Valper:

        4-6mndr:ALTA COLINA'S LORD IN WHITE MERCEDES:BesteHannValp-BIR-valp! - 4.BIG-valp!

        4-6mndr: ALTA COLINA'S L....:BesteTispeValp - BIM-valp!

 

26.07.13 (fredag!), Skien

        DOMMER: ROBERTO SCHILL,

        3 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIM! - BIR-junior!

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR!

        AK: ORKANE DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

Valper:

        6-9mndr: DORAN PYRISTAMO: BesteHannValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp! 

        6-9mndr: KILAGO'S AVARI ABEND: BesteTispeValp - BIM-valp!

 

14.07.13, Vålerbanen

        DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

        6 MØTT

        AK: FLAGELLA'S DRØMMEN DIN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIM!

        CHK: ALTA COLINA'S JUMM-JUMM: 1-Exc - CK - 2BHK

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR!

        CHK: MIRA: 2-Exc - CK - 2BTK

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 3BTK - BIR-vet! - 2.BIS-vet!

        AK: FLAGELLA'S DUFTENE MIN: 1-Exc

 

13.07.13, Vålerbanen

        DOMMER: GUNILLA SKALLMAN, SVERIGE

        6 MØTT

        AK: FLAGELLA'S DRØMMEN DIN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S JUMM-JUMM: 1-Exc - CK - 2BHK

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet!

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 2BTK

        CHK: MIRA: 2-Exc - CK - 3BTK

        AK: FLAGELLA'S DUFTENE MIN: 1-Exc

 

06.07.13, NKK, Internasjonal, Trondheim

        DOMMER: MARIT SUNDE, NORGE

        17 MØTT

       

       

        CHK: LAUGTUN'S SANDER: 1-Exc - CK - 1BHK - (CACIB) - BIR!

       

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

       

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 2-Exc - CK - 3BHK - resCACIB

       

        JK: CUBILON'S SOKRATES SAGACE: 2-Exc

       

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-VeryGood

       

        AK: WONDERWHITE'S KNIGHT RIDER: 2-VeryGood

       

        CHK: CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 3-Exc

       

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: Good

       

        CHK: ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 2BTK - BIR-vet!  (Beklager - ingen foto!)

       

        AK: CUBILON'S OLGA ORFEVRE : 1-VeryGod

       

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI: 2-Exc

       

        CHK: CUBILON'S KAMILLA KORIACE: 3-Exc

       

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX: 4-Exc

       

        CHK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: Exc

       

        CHK: MIRA: Exc

        VTK: CUBILON'S JELENA JOLIMENT: 2-Exc (Ingen foto!)

       

        KENNEL CUBILON: 1BesteOppdretterKlasse: HP

 

30.06.13, Gjøvik

        DOMMER: INGER DAHLE, NORGE

        2 MØTT

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK . 1BTK - BIR! - BIG-3!

        AK: LIGETI'S CUGGA CERUTTI: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

 

29.06.13, Leirfjord, Helgeland

        DOMMER: LISA UTKE, ?

        1 MØTT

        CHK: MIRA: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR! - BIG-4!

 

23.06.13, Saltenutstilinga

        DOMMER: SVEIN B. HELGESEN, NORGE

        1 MØTT

        CHK: MIRA: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR!

 

23.06.13, Oppdal Hundeklubb

        DOMMER: BENNY BLID VON SCHEDVIN , SVERIGE

        11 MØTT

        JK: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! - BIG-2!!

        JK: CUBILON'S SUNE SORTILEGE: 2-Exc - CK - 2BHK - resCERT

        VTK: ALTA COLINA'S DON DIABLO: 1-Exc - CK - 3BHK - BIR-vet! - 2.BIS-vet!!

        CHK: CUBILON'S NORMANN NOUVEAU: 1-Exc - CK - 4BHK

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: 2-Exc - CK

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 3-Exc - CK

        JK: CUBILON'S SOKRATES SAGACE : 3-Exc

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-Exc

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX: 2-Exc - CK - 2BTK

        CHK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: 3-Exc - CK - 3BTK

        KENNEL CUBILON: 1BesteOppdretterKlasse: HP - BIS-oppdretter!!!

 

22.06.13, Saltenutstilinga

        DOMMER: LUIS PINTO TEXEIRA, PORTUGAL

        1 MØTT

        CHK: MIRA: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR!

 

21.06.13, Kirkenes

        DOMMER: JOHAN JUSLIN, FINLAND

        1 MØTT

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDVIN: 1-VG       

       

16.06.13, NKK, Tromsø, Internasjonal

        DOMMER: ASTRID INDREBØ, NORGE

        12 MØTT

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 1-Exc - CK - 1BHK - CACIB - BIM!

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: 2-Exc - CK - 2BHK - resCACIB

        JK: CUBILON'S SUNE SORTILEGE: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-Exc - CK - 4BHK - resCERT       

        AK: BÅTSMANN: 2-Exc

        AK: CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN: 3-Exc

        AK: MIRA: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR! - NyNorskChampion!

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX: 1-Exc - CK - 2BTK - resCACIB

        JK: STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 1-Exc - CK - 3BTK

        AK: CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN: 2-Exc       

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 3-Exc

        AK: DAISY BLUE AV PYRENEER GÅRDEN: 4-Exc

        KENNEL CUBILON: 1BesteOppdretterKlasse - HP

       

15.06.13, Tromsø Hundeklubb

        DOMMER: SEAN DELMAR,

        10 MØTT

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: 2-Exc - CK - 3BHK

        AK: CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN: 2-Exc

        AK: BÅTSMANN: 3-Exc

        JK: STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX: 1-Exc - CK - 2BTK

        AK: MIRA: 1-Exc - CK - 3BTK - resCERT

        AK: DAISY BLUE AV PYRENEER GÅRDEN: 2-Exc

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 3-Exc

        KENNEL CUBILON: 1BesteOppdretterKlasse - HP

 

08.06.13, Sandefjord

        DOMMER: MALGORZATA SUPRONOWICZ, POLEN

        2 MØTT

       

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR! - juniorBIR

        JK: JOQUIBAZ WOOPSIE DAISY: 1-VeryGood

 

01.06.13, NKK, Drammen, Internasjonal

        DOMMER: CARSTEN BIRK, DANMARK

        14 MØTT

              

        CHK: LAUGTUN'S SANDER: 1-Exc - CK - 1BHK - (CACIB) - BIR!

       

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 2-Exc - CK - 2BHK - resCACIB

       

        JK: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: 1-Exc - CK - 3BHK - CERT

       

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 3-Exc - CK - 4BHK

       

        AK: FLAGELLA'S DRØMMEN DIN: 1-Exc

       

        AK: OURAGAN DE JOLI JAUNTER: 2-VeryGood

       

        CHK: ALTA COLINA'S JUMM-JUMM: 4-Exc

       

        AK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM!

       

        AK: FLAGELLA'S DUFTENE MIN: 2-Exc - CK - 2BTK - resCERT - resCACIB

       

        CHK: CHERIE DU NEOUVIELLE: 1-Exc - CK - 3BTK

       

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 2-Exc - CK - 4BTK

       

        AK: YINWOO'S TEQUILA ROSE: 3-Exc

       

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE:4-Exc

       

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: Good

 

26.05.13, Orkanger, Valpeshow

        DOMMER: LINE M. HAUGEN, NORGE

        1 MØTT

        6-9mndr, hann: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: BIR! - BIG! - 2.BIS-valp!

 

26.05.13, SEND EN MSL

3, Rallarutstillinga, Narvik

        DOMMER: ROGER VAN HONACKER, BELGIA

        2 MØTT

        AK: CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        JK: STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 1-VeryGood

 

25.05.13, Mo i Rana

        DOMMER: ??

        1 MØTT

        AK: CUBILON'S QATINKA QUAI: 1-Exc

 

25.05.13, Bergen

        DOMMER: INGER DAHLE, NORGE

        1 MØTT

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S AMUSE: 0

         

25.05.13, Rallarutstillinga, Narvik

        DOMMER: MONIKA BLAHA,

        2 MØTT

        AK: CARLINGA AV PYRENEER GÅRDEN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        JK: STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

       

 

19.05.13, Vinje i Telemark, NPHK's Spesialutstilling

        DOMMER: RODI HÜBENTHAL, SVERIGE

        40 MØTT

Beste hannhund klasse:

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR! - BISS! - BIS!

        VTK: BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 2BHK - BIR-vet!

        CHK: IZAR DU MAS DE BEAVOISIN: 2-Exc - CK - 3BHK

        CHK: CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 3-Exc - CK - 4BHK

Beste Tispe Klasse:

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        AK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

        CHK: ALTA COLINA'S HEITE HILDE: 2-Exc - CK - 3BTK

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 4BTK - BIM-vet!

Resultater hannhundene etter klasser:

        Åpen Klasse:

        FRODO DU PIC DE VISCOS: 1-Exc - CK - CERT - NyNorskChampion!

        OURAGAN DE JOLI JAUNTER: 2-Exc - CK - resCERT

        LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:4-Exc

        FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER: VeryGood

        FJORDVOKTEREN'S DECAOY KIZAN JUNIOR: Good

        Champion Klasse:

        STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR! - BISS!

        IZAR DU MAZ DE BEAUVOISIN: 2-Exc - CK - 3BHK

        CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 3-Exc - CK - 4BHK

        ALTA COLINA'S HENNING HÅRFAGRE: 4-Exc - CK

        CUBILON'S QASSANO QADIR: Exc-CK

        ALTA COLINA'S JUMM-JUMM: Exc-CK

        LAUGTUN'S SANDER: Exc-CK

        FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN: Exc-CK

        ALTA COLINA'S KISS ME QUICK: Exc-CK

        ALTA COLINA'S JABBA DABBA DO: Exc-CK

        CLERMONT DA SERRA DO MAR. KIP

        Veteran Klasse:

        BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 2BHK - BIR-vet!

Resultater tispene etter klasser:

         JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMANIS: 1-Exc

        JK: FJORDVOKTEREN'S GLORIOUS GYDA: 2-VeryGood

        AUK: KALABIANCA DU GRAND TENDRE: Good

        AK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 2BTK - CERT

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE: 2-Exc - CK - resCERT

        AK: FLAGELLA'S DUFTENE MIN: 3-Exc

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 4-Exc

        AK: YINWOO'S TEQUILA ROSE: VeryGood

        AK: FJORDVOKTEREN'S CHIKILINI MY MINI: Good

        AK: FJORDVOKTEREN'S BEST NIECE OF TROYA: VeryGood

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: VeryGood

        AK: STRØNDAFJORDEN'S CHILLI: VeryGood

        AK: ORKANE DE JOLI JAUNTER: VeryGood

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        CHK: ALTA COLINA'S HEITE HILDE: 2-Exc - CK - 3BTK

        CHK: CHERIE DE NEOUVIELLE: 3-Exc - CK

        CHK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 4-Exc - CK

        CHK: CUBILON'S OLINE ONEREUX: 5-Exc - CK

        CHK: HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: Exc

        CHK: CERBERE DA SERRA DO MAR: Exc

        FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I: VeryGood

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 4BTK - BIM-vet!       

        Oppdretterklasse: Kennel ALTA COLINA: 1-HP

        Oppdretterklasse: Kennel CUBILON: 2-HP

        Avlsklasse: CLERMONT DA SERRA DO MAR: 1-HP

 Valper: 

        4-6 mndr: KILARGO'S ATARI: Nr 1 i klassen - BesteHannValp - BIR-valp!

        6-9 mndr: CUBILON'S SUNE SORTILEGE: Nr 1 i klassen - 2.BesteHannValp

        6-9 mndr: STRØNDAFJORDEN'S EDLE REX: Nr 2 i klassen

        4-6 mndr: KILARGO'S A.... : BesteTispeValp - BIM-valp!      

       

12.05.13, Kvalsund

        DOMMER: MARIT SUNDE, NORGE

        2 MØTT

        AK: CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN: 1-Exc

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIR!

        Valper:

        STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 6-9mndr: BIR-valp!

 

11.05.13, Steinkjer, valpeshow

        DOMMER: KRISTIN HOFF, NORGE

        Valper: 1 MØTT

       

        6-9mndr: CUBILON'S SPENSER SPLENDID: BIR! - BIG! - 2.BIS-valp!!!

       

11.05.13, Kvalsund

        DOMMER: CHRISTIAN PETRE STAVARACHE, ROMANIA

        2 MØTT

        AK: CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN: 1-Exc - CK - 1BHK - CERT - BIR!

        AK: CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE: Good

        Valper:

        STRØNDAFJORDEN'S ENYA: 6-9mndr: BIR-valp!

      

05.05.13, NKK, Ålesund, Internasjonal

        DOMMER: PETER HARSANYI, UNGARN

        8 MØTT

       

        CHK: LAUGTUN'S SANDER: 1-Exc - CK - 1BHK - (CACIB) - BIR!

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 2-Exc - CK - 2BHK - (res)CACIB

        AK: FJORDVOKTEREN'S DAZZLING SPOT: 1-Exc - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYALE: 2-Exc

        AK: CUBILON'S MERCEDES MARQANT: 1-Exc-CK-1BTK-CERT-CACIB-BIM!-NyNorskChampion!

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE: 2-Exc - CK - 2BTK - resCERT - resCACIB

        AK: YINWOO'S TEQUILA ROSE: 3-Exc - CK - 3BTK

        AK: CUBILON'S QADIRA QUATRO: 4-Exc

        OPPDRETTERKLASSE: KENNEL CUBILON: 1-HP

 

28.04.13, Førde

        DOMMER: RALPH CAMPBELL, NORGE

        1 MØTT

        AK: CUBILON'S QADIRA QUATRO: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIR!

 

28.04.13, Sunndalsøra

        DOMMER: RUI OLIVEIRA, PORTUGAL

        6 MØTT

        CHK: ALTA COLINA'S JUBILEUM: 1-Exc - CK - 1BHK - BIM!

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 2-Exc - CK - 2BHK

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-Exc - CK - 3BHK - CERT

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: 4-Exc - CK - 4BHK

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI: 1-Exc - CK - 1BTK - BIR!

        CHK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: 2-Exc - CK - 2BTK

        OPPDRETTERKLASSE: KENNEL CUBILON: 1-HP - 3.BIS-oppdrett!

        Valper:

        6-9mndr hann: CUBILON'S SOKRATES SAGACE: - BIR-valp! - BIG-valp! - 3.BIS-valp!

                    "          CUBILON'S SUNE SORTILEGE: 2        

              

28.04.13, Letohallen

        DOMMER: JOCHEN EBERHART, TYSKLAND

        7 MØTT

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!       

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: 2-Exc - CK 2BHK

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 3-Exc

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet! - 3.BIS-vet!

        CHK: CHERIE DE NEOUVILLE 1-Exc - CK - 2BTK

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 2-Exc - CK - 3BTK

        AK: FLAGELLA'S DUFTENE MIN: 1-Good

        Valper:

        Strøndafjorden's Edle Rex: 6-9mndr hann: BIR! - BIG! - BIS-valp!

 

28.04.13, Orre

        DOMMER: DAGMAR KLEIN, ROMANIA

        7 MØTT

        CHK: FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!       

        AUK: STRØNDAFJORDEN'S DIEZEL: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO: 2-Exc - CK - 3BHK

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER: 1-Exc - CK - 4BHK - resCERT

        AK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 1-Exc-CK-1BTK-CERT- BIM!- NyNorskChampion!

        AUK: FJORDVOKTEREN'S GLOURIOUS GYDA: 1-Exc - CK - 2BTK - resCERT

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLING MUFFIN: 2-Exc 

        OPPDRETTERKLASSE: FJORDVOKTEREN: 1-HP - 3.BIS-oppdrett!

       

27.04.13, Orre

        DOMMER: PAUL LAWLESS, GB

        7 MØTT

        CHK: FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO: 2-Exc - CK - 2BHK

        AUK: STRØNDAFJORDEN'S DIEZEL: 1-VG

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER: 1-VG

        AK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        AK: FJORDVOKTEREN'S DARLING MUFFIN: 2-Exc - CK - 2BTK - resCERT

        AUK: FJORDVOKTEREN'S GLOURIOUS GYDA: 1-Exc

        OPPDRETTERKLASSE: FJORDVOKTEREN - 1 - HP!

 

27.04.13, Sunndalsøra

        DOMMER: DUBRAVKA REICHER, KROATIA

        9 MØTT

       

        CHK: CUBILON'S NORMANN NOUVEAU: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR! - BIG!

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: 2-Exc - CK - 2BHK

        CHK: ALTA COLINA'S JUBILEUM: 3-Exc - CK - 3BHK

        CHK: CUBILON'S PREBEN PRESENTE: 4-Exc - CK - 4BHK

        AK: CUBILON'S RALLEIGH ROYAL: 1-Exc - CK - CERT

        VTK: CUBILON'S JELENA JOLIMENT: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet!

        CHK: CUBILON'S QIMBERLY QI: 1-Exc - CK - 2BTK

        CHK: CUBILON'S OLINE ONERAUX: 2-Exc - CK - 3BTK

        AK: CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT: 1-Exc - CK - 4BTK - CERT - NyNorskChampion!

        OPPDRETTERKLASSE: KENNEL CUBILON: HP

       

        Valper:

        6-9mndr hann: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: 1 - BIR-valp!

                    "          CUBILON'S SUNE SORTILEGE: 2

                    "          CUBILON'S SOKRATES: 3

         

27.04.13, Letohallen, Eidsvoll

        DOMMER: WILHELMINE VAN DEIJL, NEDERLAND

        MØTT: 8

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 1-Exc - CK - 1BHK  - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING: 2-Exc - CK 2BHK

        CHK: ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 3-Exc - CK - 3BHK

        CHK: DELICE DE BEAUTE BLANCHE: 1-Exc - CK - 1BTK - BIM!

        VTK: SÆTRA'S BELLA: 1-Exc - CK - 2BTK - BIR-vet!

        AK: FLAGELLA'S DUFTENE MIN: 1 Exc - CK - 3BTK - CERT

        AK: LIGETI'S CUGGA CERRUTI: 2-Exc - CK - 4BTK - resCERT

        CHK: CHERIE DE NEOUVIELLE: 2-Exc - CK

        Valper:

        Strøndafjorden's Edle Rex: 6-9mndr hann: BIR! - BIG! - 3.BIS!

 

06.04.13, NKK, Bergen, Internasjonal 

        DOMMER: RODNEY OLDHAM, NORGE

        9 MØTT

        CHK: STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 1-Exc - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO: 2-Exc - CK -2BHK- resCACIB

        CHK: CUBILON'S QASSANO QADIR: 3-Exc

        CHK: CHERIE DE NEOUVIELLE: 1 - Exc - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

        AK: STRØNDAFJORDEN'S AMUSE: 1 -Exc - CK - 2BTK - CERT - NyNorskChampion!

        AK:CUBILON'S MERCEDES MARQANT: 2-Exc

        AK: CUBILON'S QADIRA : 3- Exc

        JK: FEDRA LUX OPIFEX IMMAIS: 1- Exc

        JK: FJORDVOKTEREN'S GLOURIOUS GYDA: 2-VG

 

16.03.13, NKK, Kristiansand, Internasjonal 

        DOMMER: ULLA ERIKSSON, SVERIGE

        14 MØTT

         CHK: STRØNDAFJORDENS BØRRE:  1-Exc-CK -1BHK - CACIB  - BIR!

        CHK; LAUGTUN'S SANDER: 2-Exc - ck - resCACIB - 2BHK

        CHK: CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 3- Exc - ck - 3BHK

        CHK:CH FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:4-Exc - CK -4BHK

        CHK: CH CUBILON'S QASSANO QADIR: Exc-CK

        CHK:CH ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DO: Exc-CK

        AK: FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER: 1 - Exc

        AK: OUROGAN DE JOLI JAUNTER: 2 - Exc

        CHK:HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 1-Exc-CK-1BTK-CERT-CACIB-BIM!-NyNorskChampion!

        AK:YINWOO'S TEQUILA ROSE: 1-Exc - CK -2BTK - R.CERT-R.CACIB

        JK: FJOPRDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 1 - Exc - CK - 3BTK

        JK: FJORDVOKTEREN'S GLOURIOUS GYDA: 1- Exc

        AK: OBSESSION THE JOLI JAUNTER: 2- Exc

        AK: STORWARTZ BONNIE; 3-VeryGood

        FJORDVOKTEREN'S KENNEL, Oppdretterklasse:

        Nr 1 MED HP! - BIS-4 OPPDRETT!!!

 

10.03.13, Melhus Villmarksmesse

        Dommer: Per H. Nymark, NORGE

        Valper: Cubilon's Spencer Splendid

        4-6 mndr hann: BIR - BIG - BIS!!!

       

       

10.03.13, Drammen Hundefestival

        Dommer: Johnny Mathisen, NORGE

        Valper: Strøndafjorden's Edle Rex

        6-9 mndr hann: BIR - BIG - 2.BIS!

      

 

09.03.13, Drammen Hundefestival

        DOMMER: AUD FOSSUM, NORGE

        Valper: Strøndafjorden's Edle Rex

        6-9 mndr, hann: BIR - BIG        

       

 

02,02.13, Knarvik

         DOMMER: DAGMAR KLEIN, ROMANIA

         2 MØTT

         JK: FJORDVOKTEREN'S GLORIA'S GYDA:1- Exc- CK - 1BTK - CERT - BIR!

         AK: STRØNDAFJORDEN'S AMUSE: 1-Ex - CK - 2BTK - resCERT

               

23.02.13, NKK, Bø, Internasonal

        DOMMER: PER SVARSTAD, SVERIGE

        9 MØTT

        AK:ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:1-Exc-CK-1BHK-CAC-CACIB-BIR! Ny Champion!          

        CHK: CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 1-Exc - CK - 2BHK - resCACIB

        CHK: CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE: 2-Exc - CK - 3BHK

        CHK: CH ALTA COLINAS' INNBILSKE INGE: 3-Exc - CK - 4BHK

        CHK: CH CUBILON'S QASSANO QADIR: 4-Exc - CK

        AK: NIKLAS DE JOLI JAUNTER: 2-VG

        AUK: FENZALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 1BTK - CAC - CACIB - BIM!

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BTK - resCAC - resCACIB

        CHK: CH HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE: 1-Exc - CK - 3BTK

 

09.02.13, Ølen

        DOMMER: LENI FINNE, FINLAND

        5 MØTT

        CHK: CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIM!

        CHK: CH ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DO: 2-Exc - CK - 2BHK

        AK: FRODO DU PIC DE VISCOS: 1-Exc - CK - 3BHK - CERT

        AK: IGOR DE JOLI JAUNTER: ?

        AK: STRØNDAFJORDEN'S CHILLI: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIR!

        Valp:

        6-9mnd: FEDRA LUX OPIFEX IMMAIS: BesteTispeValp - BIR!

 

09.02.13, Fredericia, Danmark, Internasjonal

        DOMMER: GERT KRISTENSEN, DANMARK

        11 MØTT

        CHK: CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 1-Exc - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

        CHK: ALTA COLINA'S IDAR ISBRE: 2-Exc - CK - 2BHK - CERT/resCACIB - DKChampion!

        CHK: CH FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN 3-Exc - CK - 3BHK - resCERT

        AK: ECLAT ROMEO DU DOMAINE DE PEYRAC: 1-Exc - CK - 4BHK

        AK: CH CUBILON'S QASSANO QADIR: 2-Exc - CK

        AUK: SÆTRA'S HENRY: 1-Exc - CK

        AK: CH CUBILON'S QIMBERLY QI: 1-eXC - CK - 1BTK - CERT/CACIB - BIM! - DKChampion!

        CHK: CH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL: 1-Exc - CK - 2BTK - resCERT/resCACIB

        AUK: FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN: 1-Exc - CK - 3BTK

        CHK: CH ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDA: 2-Exc

        AUK: FENSALIR'S ASTRID A: 2-VG

 

03.02.13, Trondheim, Valpeshow

        DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

        2 MØTT

        4-6mnd: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: BesteHannValp - BIR! - BIG!!

           "          CUBILON'S SOKRATES S: 2.BesteHannValp

 

27.01.13, Exporama, Hellerud

        DOMMER: FRANCISCO RIUZ RODRIGUEZ, SPANIA

        4 MØTT

        CHK: CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        CHK: CH ALTA COLINA'S KISS ME QUICK: 2-Exc

        AUK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE: 1-Exc - CK - 2BTK - resCERT

 

27.01.13, Ler, Valpeshow

        DOMMER. KRISTIN HOFF, NORGE

        2 MØTT

        4-6mnd: CUBILON'S SOKRATES S: BesteHannValp - BIR! - 4.BIG!

             "        CUBILON'S SAMIR S: 2.BesteHannValp

 

26.01.13, Exporama, Hellerud

        DOMMER: JENS RAMSING, DANMARK

        6 MØTT

        CHK: CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR!

        CHK: CH ALTA COLINA'S KISS ME QUICK: 2-Exc - CK - 2BHK

        AK: NIKLAS DE JOLI JAUNTER: 1-Exc

        AUK: FENSALIR'S AGNES AINE: 1-Exc - CK - 1BTK - CERT - BIM!

        AK: OBSESSION DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BTK - resCERT

        AK: FAROUETTE DE NEOUVIELLE: 2-Exc

 

19.01.13, Ler, Valpeshow

        DOMMER: JARI PARTAINEN, NORGE

        3 MØTT

       

        4-6mnd: CUBILON'S SPENCER SPLENDID: BesteHannValp - BIR! - BIG!! - BIS!!!

           "          CUBILON'S SOKRATES S: 2.BesteHannValp

           "          CUBILON'S SAMIR S: 3.BesteHannValp

 

19.01.13, Sandefjord

        DOMMER: ZORICA SALIJEVIC, SLOVENIA

        3 MØTT

       

        CHK: CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE: 1-Exc - CK - 1BHK - BIR! - BIG-4!

        CHK: CH CUBILON'S QASSANO QADIR: 2-Exc

        AK: NIKLAS DE JOLI JAUNTER: 1-Exc - CK - 2BHK - CERT

        Valp: CUBILON'S SUNE SORTILEGE : BesteValp 4-6mnd - BIR-valp! - 4.BIG-valp!