UTSTILLINGSRESULTATER 2012

Savner du resultater, eller finner du feil her?

Kanskje du ikke har sendt inn resultatene?

 

15.12.12, Svensk Vinner 2012, Stockholm, SKK, Internasjonal

                DOMMER: GUNNEL HOLM, FINLAND

                18 MØTT

               

(De 4 beste hanner og tisper først, deretter er de satt opp i katalog-rekkefølge)

                CHENESPACE TROIFION DE THUIR:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - SEJV-12! - SEV-12!

                CH VI'SKALY'S STAGE DIVER:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK - CACIB

                CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCACIB

                VI'SKALY'S KA ATA KILLA QUI-MU:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - SEV-12!

                CH CHENESPACE QUESTION PIEGE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                CH VI'SKALY'S POPPY PINOT:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                CH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BTK

                ----------------------------------------

                WONDERWHITE'S IT'S MY LIFE:

                AK: VG-1

                CH BAM-BELLAS GARM:

                CHK: Exc

                CH VI'SKALY'S A FISTFUL OF FUN:

                CHK: Exc-3

                CH VI'SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: Exc-4

                JOQUIBAZ MISS GOODY TWO SHOES:

                JK: Exc-2

                JOQUIBAZ WOOPSIE DAISY:

                JK: Exc-4

                SÆTRA'S HEIDI:

                JK: VG

                SÆTRA'S HERMINE:

                JK: Exc-3

                VI'SKALY'S MISSION TO MARZIPAN:

                JK: Exc-1 - CK - SEJV-12!

                CH CUBILON'S QIMBERLY QI:

                CHK: Exc-4

                CH VI'SKALY'S SAZZY SHIRAZ:

                CHK: VG

                VI'SKALY'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

               

24.11.12, Norsk Vinner 2012, Lillestrøm, NKK, Internasjonal

                DOMMER: TAMAS JAKKEL, UNGARN

                37 MØTT

(De 4 beste hanner og tisper først, deretter er de satt opp i katalog-rekkefølge)

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - NV-12 - BIM! - NyNorskChampion!

                CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCACIB

                CH CHENESPACE OTARIE:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCERT

                CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BHK

                CH CHENESPACE QUESTION PIEGE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - NV-12 - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB

                CH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                SÆTRA'S HAPPINESS:

                JK: Exc-1 - CK - 4BTK - NJV-12!

                -----------------------------------------------------------------

                CUBILON'S RALLEIGH ROYAL:

                AUK: Exc-1

                SÆTRA'S EMIL:

                AK: Exc-2

                CH IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                CHK: Exc

                CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc

                CH PYRVIEW'S SPARTAN WARRIOR:

                CHK: Exc

                CH ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                CHK: VG

                CH ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc - CK

                CH CUBILON'S PREBEN PRESENT:

                CHK: Exc

                CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-4 - CK

                CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - NVV-12! - BIM-vet!

                SÆTRA'S HEIDI:

                JK: Exc-2 - CK

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc

                SÆTRA'S HERMINE:

                Exc-3

                KALABIANCA DU GRAND TENDRE:

                JK: G

                SÆTRA'S HEDDA:

                JK: Exc-4

                CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: VG-2

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                AUK: VG-3

                CH CHENESPACE PEPITE D'OR:

                AK: Exc-2

                FAROUETTE DU NEOUVIELLE:

                AK: Exc-1 - CK

                CH STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                CHK: Exc

                CH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc

                CH HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                CHK: Exc-3 - CK

                CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc

                CH PYR ANGEL-S SANNA:

                CHK: Exc

                CH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: VG

                CH STORWARTZ AIDA:

                CHK: Exc-4 - CK

                CH ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                CHK: Exc

                CH SÆTRA'S ALANA:

                VTK: Exc-1 - CK - NVV-12! - BIR-vet!

                CH BAM-BELLA'S FORTUNA:

                VTK: Exc-2

                SÆTRA'S DIXI AVLSKLASSE:

                1BesteAvlsKlasse - HP

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                2BesteAvlsKlasse - HP

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL SÆTRA:

                2BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL CUBILON:

                3BesteOppdretterKlasse - HP

 

11.11.12, Orkanger

                DOMMER: DAGMAR KLEIN, ROMANIA

                9 MØTT

               

                N CH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - 4.BIG!

                CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT

                CH CUBILON'S PREBEN PRESENT:

                CHK: Exc-3

                CH ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                CHK: Exc-4

                CH CUBILON'S QASSANO QADIR:

                CHK: Exc               

                CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                CH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                CUBILON'S DU'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BTK - CERT

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP - 3.BIS-Oppdrett!

               

10.11.12, Stord

                DOMMER: KRESTEN SCHEEL, DANMARK

                8 (?)  MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AK: Exc-1

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-2

                CH ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                CHK: Exc-2

                CH FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                CHK: Exc-2

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                AK: G

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN:

                AK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCERT

                CH FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK                

 

10.11.12, Kongsberg

                DOMMER: DIANE ANDERSSON, USA

                7 MØTT

                CH ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                OURAGAN DE JOLI JAUNTER:

                AUK: VG-1

                FENZALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT

                STORWARTZ BONNIE:

                JK: Exc-2

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: O

 

28.10.12, Letohallen

                DOMMER: TINO PEHAR, KROATIA

                5 MØTT

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG-2

                CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                CH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                AK: Exc-1

               

27.10.12,  Letohallen

                DOMMER: ROBERTO SCHILL, ROMANIA

                9 MØTT

                CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                LIGETIS' CHRISTIAN DIOR:

                AK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCERT               

                CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 4BHK - BIR-vet! -2.BIS-vet!               

                NICOLAS DE JOLI JAUNTER:

                AUK: VG-1

                CH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                CHK: Exc-2 - CK -3BTK

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                AUK. Exc-1

               

21.10.12,  Letohallen

                DOMMER: OLE STAUNSKJÆR, DANMARK

                5 MØTT

                CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM! - BIR-vet!

                CH ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG-1

                CH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR! - 4-BIG!

                ALTA COLINA'S JENTA VÅR:

                CHK: VG-2

 

20.10.12, Letohallen

                DOMMER: CARSTEN BIRK, DANMARK

                6 MØTT

                CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet! - BIS-vet!

                CH ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG-1

                CH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S JENTA VÅR:

                CHK: Exc-2

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                AK: Exc-1

 

14.10.12, NKK, Hamar

                DOMMER: PETRA JUNEHALL, SVERIGE

                23 MØTT

                CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT -resCACIB - NyNorskChampion!

                CH ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK

                CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BHK

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                AUK: Exc-1

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AK: Exc-2 - CK - resCERT

                LAZOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG-3

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG-4

                CH CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-4 - CK

                CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc

                CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc

                CH CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                CHK: Exc

                PYRVIEW'S SPARTAN WARRIOR:

                CHK: Exc

                CH CUBILON'S QASSANO QADIR:

                CHK: VG

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NyNorskChampion!

                CH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                CUBILON'S DU'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BTK - resCERT

                FENZALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK - 4BTK

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                AK: Exc-2

                LIGETI'S CUGGA CERRUTTI:

                AK: Exc-3

                CH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-2

                CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-3

                CHENESPACE PEPITE D'OR:

                CHK: Exc-4

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

06.10.12, Letohallen

                DOMMER: JADRANKA SMOJVER-SELIMOVIC, KROATIA

                2 MØTT

                OURAGAN DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

 

29.09.12, Bergen

                DOMMER: ??

                3 MØTT

                CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                CH FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                KALABIANCA DU GRAND TENDRE:

                JK: Exc-1

 

23.09.12, Sortland

                DOMMER: LENI FINNE , FINLAND

                4 MØTT

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - 2.BIG!

                DAVID AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: VG - 1

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: G

                CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

 

22.09.12, Sortland

                DOMMER: MOA PERSSON, SVERIGE

                4 MØTT               

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG-1

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK:VG-1

                DAVID AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: G               

                CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR! - 4.BIG!

 

16.09.12, NKK, Rogaland, Orre, Internasjonal

                DOMMER: JAVIER FERNANDEZ SANCHES, SPANIA

                MØTT: 16

                MULTI CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                CH FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCACIB

                CH ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BHK

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc-4 - CK - 4BHK

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1 - CK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: VG-2

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                AK: VG-3

                CH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB  - NyNorskChampion!

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                AK: Exc-2 - CK - 3BTK - resCERT

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AK: Exc-3 - CK - 4BTK

                FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN:

                AUK: Exc-1 - CK

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-4

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AK: Exc

                FJORDVOKTEREN'S DARLING:

                AK: Exc

                STORWARTZ BONNIE:

                JK: Suff

                KENNEL FJORDVOKTEREN:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

09.09.12, Hundorp

                DOMMER: WENCHE EIKESETH, NORGE

                6 MØTT

                NORD CH NV-09 - NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - BIM! - BIR-vet! - BIS-vet!!

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG-1

                N CH DK CH ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!

                NORD CH JVV-08 DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                AK: Exc-1

                CUBILON'S du'RAZELLE RAOUGTANT:

                AUK: Exc-1

 

08.09.12, Steinkjer

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                3 MØTT

               

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: Exc-1

 

02.09.12, NKK, Internasjonal, Tromsø

                DOMMER: LEMO NIKSA, KROATIA

                17 MØTT

               

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - Ny Norsk Champion!!!

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT - resCACIB

                DAVID AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc-1 - CK - 3BHK

                N CH AROX:

                CHK: Exc-1 - CK - 4BHK

                N CH BJARTE BANDITT AV PYRENEER GÅRDEN:

                CHK: Exc-2 - CK

                N CH ARKO:

                CHK: Exc-3 - CK

                N CH COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                CHK: Exc-4

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG-3

                ASK:

                AK: VG-4

                MIRA:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK - CACIB

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - resCERT - resCACIB

                SÆTRA'S EILA:

                AK: Exc-2 - CK - 4BTK

                LAUGTUN'S TUNDRA:

                AK: Exc-3

                ECHO DE CHIEN ACALJA (?):

                AK: Exc-4

                N AM CH VALLE D'ASPE KEEP'N A PROMISE:

                CHK: Exc-2

                DAISY BLUE AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: VG-1

                AILEEN IVERSEN'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

01.09.12, Tromsø Hundeklubb

                DOMMER: MONIQUE VAN BREMPT, BELGIA

                8 MØTT

                foto fra Aileen

                N CH BJARTE BANDITT AV PYRENEER GÅRDEN:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                DAVID AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: VG-2

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG-2

                N CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                LAUGTUN'S TUNDRA:

                AK:Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: VG-2

 

26.08.12,Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: ANDREW BRACE, ENGLAND

                9 MØTT

                               

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 3.BIG!

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AK: Exc-2

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                AUK: Exc-1

                N CH CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                CHK: VG-1

                N SE CH CUBILON'S NORMANN NOVEAU:

                CHK: VG-2

               

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: Exc-1

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: G

               

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP - 4.BIS-Oppdretter!

               

26.08.12, Drammen Travpark

                DOMMER: LEMO NIKSA, KROATIA

                6 MØTT

                NORD NV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                N CH FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

                NIKLAS DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1

                N CH FJORDVOKTEREN'S CHIKITIA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                SRORWARTZ BONNIE:

                JK: Exc-1 - CK - 3BTK - resCERT

 

25.08.12,Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: JOCHEN EBERHART, TYSKLAND

                9 MØTT

               

                N SE Ch CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc -1 - CK - 1BHK - BIR!

                N CH CUBILON'S PREBEN PRESENTE.

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

                SNOW-FLAKE:

                CHK: VG-3

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                CHK: VG-1

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                AUK: VG-1

                N S CH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: Exc-1

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: G

               

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP

 

25.08.12, Drammen Travpark

                DOMMER: MARION KLOK, NEDERLAND

                MØTT: 9

                NORD CH NV-09 - NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - BIR! - BIR-vet! - BIS-vet!!

                NORD CH NV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

                NIKLAS DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG-2

                NORD CH JVV-08 DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-2

                STORWARTZ BONNIE:

                JK: VG-1   

 

18.08.12,  Oslo, NKK, Internasjonal

                DOMMER: RONY DOIJDENS, NEDERLAND

                31 MØTT

               

                NORD CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCACIB

                NORD CH NV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BHK

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-4 - CK - 4BHK               

                NORD CH NV-09 - NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - BIR-vet! - BIS-vet!!

                SE CH LAZOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AK: Exc-2

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: Exc-3

                CUBILON'S QASSANO QADIR.

                AK: VG-4

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                AK: G

                N CH CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                CHK: Exc

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                CHK: Exc

                INT NORD CH NV-10 DKV-09 JWW-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc

                NL CH NJK JW-09 W-09-10 VI'SKALY'S HONKY TONK MAN:

                CHK: Exc

                CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM!

                FAROUETTE DU NEOUVIELLE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT - resCACIB

                NO CH SE CH BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BTK

                N S CH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BTK

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-3 - CK

                INT NORD CH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-4 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-2

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                AK. Exc-3

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                AK: Exc

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                AK: VG

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc

                N CH STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                CHK: Exc

                N SE CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc

                SE CH HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                CHK: VG

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP      

               

05.08.12,  Leknes i Lofoten

                DOMMER: SVANTE FRISK, SVERIGE

                5 MØTT

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                EXC-1

                N CH ADDI:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BTK - BIR!

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                EDDA EXOTICA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK. Exc-1

 

05.08.12  Nesbyen

                DOMMER: ANGEL GARACH DOMECH, SPANIA

                2 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                AK: VG-2

 

04.08.12, Svenstadvik, Sverige, Internasjonal

                DOMMER; PER HARALD NYMARK, NORGE

                NO CH CUBILON'S NOUVEAU::

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! -  CACIB - NySvenskChampion - BIG-2 !!!!!!

                WONDERWHITE'S KNIGHT RIDER:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCAC

                FI CH SE CH SAYOT'S ODDIE O'NEAL:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK

                NO CH CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                CHK: Exz-1 - 1BTK - CERT - CACIB -  BIM! - NySvenskChampion!

               

04.08.12  Nesbyen

                DOMMER: TERJE LINDSTRØM, SVERIGE

                2 MØTT

                LIGETI'S CUGGA CERRUTI:

                AK: Exc-1- CK - 1BTK - CERT - BIR!

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AK:Exc-2

 

04.08.12, Leknes i Lofoten

                DOMMER: RITA REINIERS, BELGIA

                6 MØTT

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 -CK - 1BHK - CERT - BIM!

                DIDRIK AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: Exc-1

                N CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!

                SÆTRA'S EILA:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                EDDA EXOTICA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: VG

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: VG

 

29.07.12, Karmøy

                DOMMER: MANUEL LUREIRO BORGES, PORTUGAL

                5 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S FIRE DOWN BELOW:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                N CH ALT5A COLINA'S JABBA-DABBA-DO:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BHK

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: VG-2               

           

    28.07.12, Karmøy

                DOMMER: ANTONIO DI LORENZO, ITALIA

                3 MØTT

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: VG-1

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                AUK: VG-2

 

28.07.12, Råde, Moss

                DOMMER: LIGITA ZAKE, LATVIA

                7 MØTT

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                N CH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                AK: Exc-2

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - NyNorskChampion!

                N CH FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                ORCHIDEE DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc-1

               

15.07.12, Vålebanen

                DOMMER: RODI HÜBENTHAL, NORGE

                6 MØTT

                NORD CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                N CH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                AUK: Exc-1

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N CH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-1

               

14.07.12, Vålebanen

                DOMMER: HELGE LIE, NORGE

                6 MØTT

                NORD CH STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                N CH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

                N CH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BHK

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N CH FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - resCERT

 

08.07.12, Vestnes

                DOMMER: ANTONIO DE LORENZO, ITALIA

                1 MØTT

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

 

08.07.12, Leirfjorden

                DOMMER: JOHN JACOBSEN, NORGE

                5 MØTT

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: Good

                N CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                EDDA EXOTICA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc-1

                BLOMST BUTTERFLY AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1

 

30.06.12, NKK, Internasjonal, Trondheim

                DOMMER: FRANK CHRISTIANSEN, NORGE

                18 MØTT

                N CH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCACIB

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-2 - CK - 4BHK - resCERT

                NORD CH NV-09 - NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - BIR-vet! - Short-listed!

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-3

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                JK: VG-1

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AK: VG-4

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: VG

                N S CH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                N CH CUBILON'S QIMBERLY QI:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK - 3BTK - CERT

                NORD CH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BTK

                N S CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-4

                N S CH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc

                CUBILON'S duRAZELLE RAGOUTANT:

                JK: VG-1

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: VG-1

                CUBILON'S QADIRA:

                AK: G

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse- HP - BIS-oppdretter!!!!

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                BesteAvlsKlasse - HP - BIS-AvlsKlasse!!!

    

          

24.06.12, Oppdal

                DOMMER: GUNNEL HOLM, FINLAND

                6 MØTT

               

                N CH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - BIG! - 3.BIS!!!

               

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: VG-2

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                JK: VG-1

               

                N CH CUBILON'S QIMBERLY QI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

               

                N CH CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                CHK: Exc-2

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-Oppdrett!

 

16.06.12, Sandefjord

                DOMMER; ALBERTO BERRIOS, USA

                5 MØTT

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - Ny Norsk Champion!

                OURAGAN DE JOLI JAUNTER:

                JK: VG-1

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: VG-1

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG-1

                BEST NIECE OF TROJA:

                AK: VG-2

 

10.06.12, Mo i Rana

                DOMMER: MANUEL LUREIRO BORGES, PORTUGAL (?)

                1 MØTT

                CUBILON'S QATINKA QUAI:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

 

10.06.12, Club-Show, Aarup, Danmark,

                DOMMER: JENS RAMSING, DANMARK

                30 PÅMELDT

                FAROUK SOUM DU PRAT D'OUREY:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                N DK CH NV-11 NJV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK

                S CH VI'SKALY'S SPICEY ORANGE:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BHK

                NORD CH SÆTRA'S DIXI:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - Ny Dansk Champion!

                ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDRA:

                AK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCERT

                ISIS AT KUN-ADA:

                AK: Exc-3 - CK - 3BTK

                STORWARTZ AIDA:

                AK: Exc-4 - CK - 4BTK

               

               

10.06.12, Tromsø

                DOMMER: RITA KADIKE SKADINA, LATVIA

                6 MØTT

                (Fotos tatt lørdag, fra Aileen Iversen, takk!!)

               

                BJARTE BANDITT AV PYRENEER GÅRDEN:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - BIG-2!

               

                ASK:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                BÅTSMANN:

                JK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

               

                MIRA:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                SÆTRA'S EILA:

                AK: Exc-1

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: VG-2

 

09.06.12, Aarup, Danmark, Dansk Pyreneerspesial

                DOMMER: ALAIN PECOULT, FRANKRIKE

                35 PÅMELDT

                N CH NV-11 NJV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM! - Ny Dansk Champion!

                NORD CH VI'SKALY'S STAGE DIVER:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK - 2.Beste Bevegelser!

                FAROUK SOUM DU PRAT D'OUREY:

                JK: Exc-1 - CK - 4BHK - 1.Beste Bevegelser!

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                NORD CH NORDV-11 NORDJV-10 VI'SKALY'S POPPY PINOT:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                KENNEL ALTA COLINA:

                BesteOppdretterKlasse - HP

 

09.06.12, Røros

                DOMMER: KENNETH EDH, SVERIGE

                10 MØTT

               

                N CH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

               

                CUBILON'S QASSANO QADIR:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCERT

               

                N S CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BHK

               

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                JK: Exc-1

               

                N CH CUBILON'S QIMBERLY QI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR! - BIG-3!

               

                CUBILON'S OLGA ORFEVRE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

               

                N S CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

               

                N S CH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BTK

               

                N S CH STORWARTZ ANKI:

                CHK: Exc-4 - CK(?)

               

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-OppdretterKlasse!!

 

09.06.12, Tromsø

                DOMMER: RUI OLIVEIRA, PORTUGAL

                6 MØTT

                N CH BJARTE BANDITT AV PYRENEER GÅRDEN:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

                BÅTSMANN:

                JK: Exc-1

                ASK: Exc-1

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                EDDA EXOTICA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc-1

                MIRA:

                JK: Exc-2

 

02.06.12, NKK, Drammen, Internasjonal

                DOMMER: FRODE JEVNE, NORGE

                15 MØTT

                INT NORD CH JWW-08 DKV-09 NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-2 - CK 2BHK - resCACIB

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT

                N CH NV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BHK

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc-4 - CK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: Exc-2 - CK

                NORD CH NV-09 - NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - BIR-vet!

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                AK: Exc-3

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                AUK: Exc-1

                N DK CH JWW-08 DKV-11 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc- 1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB - NyNorskChampion!

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                AK: Exc-2 - CK - 3BTK - resCERT

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc-1

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG-2

                BEST NIECE OF TROJA:

                AK: VG-3

                KENNEL ALTA COLINA:

                BesteOppdretterKlasse - HP - 4.BIS-Oppdrett!!

               

 

27.05.12, Frogner Strand, NPHKs Spesialutstilling

 Her må jeg sette inn alle hundene i katalog-orden;))

                DOMMER: WILLEMINE VAN DEIJL, BELGIA

                56 MØTT

*BILDER AV ALLE HANNHUNDENE FINNER DU HER! / PHOTOS OF THE MALES HERE!

BHK:      N DK UCH DKV-11 STRØNDAFORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

                HEJW-11 HEW-11 FIJW-11 FIV-11 CHENESPACE PATRON:

                AUK: Exc - 1 - CK - 2BHK - CERT

                N CH NV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc- 1 - CK - 3BHK

                NORD CH NV-09 - NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc- 1 - CK - 4BHK - BIR-vet! - BIS-vet!!!

                --------------------------------------

Hanner:  OURAGAN DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 1

                FJORDVOKTEREN'S ECIPSE OF THE HEART:

                AUK: VG-3

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                AUK: VG-4

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AUK: Exc-2 - CK

                SÆTRA'S GULLIKK:

                AUK: Suff.

                HEJW-11 HEW-11 FIJW-11 FIV-11 CHENESPACE PATRON:

                AUK: Exc - 1 - CK - 2BHK - CERT

                PYRAFFEN'S ABSOLUTE UNIQUE BEHAVIOR:

                AUK: G

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                AK: Exc

                SÆTRA'S EMIL:

                AK: Exc-4

                INGGARD DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG

                IZAR DU MAS DE BEAVOISIN:

                AK: Exc-1 - CK - resCERT

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AK: Exc- 2 - CK

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-3 - CK

                N CH CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc

                N DK CH DKV-11 STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                CHK: Exc- 1 - CK - 1BHK - BIM!

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: VG

                S CH FIN CH SAYOT'S ODDIE O'NEAL:

                CHK: Exc

                N CH ALTA COLINA'S ISBJØRNEN'S IVAN:

                CHK: Exc

                N CH NV-11 ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc- 1 - CK - 3BHK

                N CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc- 4 - CK

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc- 3 - CK

                INT NORD CH JWW-08 DKV-09 NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc

                NORD CH NV-09 NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 4BHK - BIR-vet! - BIS-VET!!!

                INT S N CH FLAGELLA'S CACCIATORE:

                VTK: Exc - 3

                N S CH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                VTK: Exc - 2 - CK

                ---------------------------------------------------------

**BILDER AV ALLE TISPENE FINNER DU HER / PHOTOS OF ALL THE FEMALES HERE!

BTK:       NORD CH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc- 1 - CK - 1BTK - BIR! - BIS!!!

                HEJW-11 HEW-11 FIJW-11 NORDV-11 CHENESPACE QUESTION PIÉGE:

                AK: Exc- 1 - CK - 2BTK - CERT

                CHENESPACE PÉPITE D'OR:

                AUK: Exc- 1 - CK - 3BTK - resCERT

                N CH STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BTK

                --------------------------------------------

Tisper:    OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc- 1 - CK

                NADINE TERESE DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc- 2

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                AUK: ExC- 3

                CHENESPACE PERLE D'ANJA:

                AUK: Exc- 2 - CK

                SÆTRA'S GIPSY:

                AUK: Exc- 4

                CHENESPACE PEPITÉ D'OR:

                AUK: Exc- 1 - CK - 3BTK -  resCERT

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: Exc- 4

                ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDRA:

                AK: Exc

                ALTA COLINA'S JUBEL:

                AK: VG

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                AK: Exc- 2 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc

                SNOW QUEEN:

                AK: Exc

                HEJW-11 HEW-11 FIJW-11 NORDV-11 CHENESPACE QUESTION PIÉGE:

                AK: Exc- 1 - CK - 2BTK - CERT

                FLAGELLA'S DUFTENDE MIN:

                AK: Exc- 3 - CK

                YINWOO'S TEQUILA ROSE:

                AK: Exc

                STRØNDAFJORDEN'S CHILI:

                AK: Exc

                N SE CH STORWARTZ ANKI:

                CHK: Exc

                N FI CH STORWARTZ AIDA:

                CHK: Exc- CK

                N CH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc

                N SE CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc- 3 - CK - BesteTrønderhund!

                N S CH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc               

                N CH STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                CHK: Exc - 2 - CK - 4BTK

                N CH CUBILON'S QIMBERLY QI:

                CHK: Exc

                SE CH SAYOT'S ONWARD OPHELIA:

                CHK: Exc

                N DK CH JWW-08 DKV-11 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 4 - CK

                NORD CH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc- 1 - CK - 1BTK - BIR! - BIS!!!

                INT NORD FI CH SÆTRA'S ALANA:

                VTK: Exc- 2

                FIV-03-04-05-08-10 NORDV-05 CIB FI SE PL FR CH CHENESPACE INSIGNE:

                VTK: Exc- 1 - CK - BIM-vet!

                INT NORD CH SV-04 NVV-11

                VTK: Exc-3

**Foto av alle avls,- og oppdretterklasser, parklasser og alle BIS-vinnerne fra Spesialen!!!

Valper:   7 møtt - Alle i klasse 6-9mndr, tisper

                FENSALIR AGNES AINE:

                Nr 1 i klassen - BIR-valp! - BIS-valp!!!

                KALA BIANCA DU GRAND TENDRE:

                Nr 2 i klassen

                SÆTRA'S HEDDA:

                Nr 3  i klassen

                SÆTRA'S HERMINE:

                Nr 5 i klassen

                SÆTRA'S HAPPINESS:

                Uplassert

                SÆTRA'S HEIDI:

                Uplassert

                STORWARTZ BONNIE:

                Uplassert

Avlsklasser:

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                1.Beste Avlsklasse - HP - BIS-avl!!!

                ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                2.Beste Avlsklasse - HP

Oppdetterklasser:

                KENNEL CHENESPACE:

                1.BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-oppdrett!

                KENNEL SÆTRA:

                2.BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL STRØNDAFJORDEN:

                3.BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL ALTA COLINA:

                4.BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL JOLI JAUNTER:

                5.BesteOppdretterKlasse - HP

 

               

20.05.12, Haugesund

                DOMMER: MANUEL l BORGES, PORTUGAL

                8 MØTT

                N CH ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S FIRE DOWN BELOW:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1 - CK - 4BHK

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                AK: VG

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: VG

 

20.05.12, Kvalsund i Finnmark

                DOMMER: PEHAR, KROATIA

                5 MØTT

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                N UCH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: VG-1

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: G

Valp:

                EDDA EXOTICA AV PYRENEER GÅRDEN:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                              

19.05.12, Kvalsund i Finnmark

                DOMMER: ZAFFRA SIRIK, ISRAEL

                5 MØTT

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!

                DIDRIK AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                N UCH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

Valp:

                EDDA EXOTICA AV PYRENEER GÅRDEN:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

 

13.05.12, NKK, Lillesand, Internasjonal

                DOMMER: PER HARALD NYMARK, NORGE

                24 MØTT

               

                N CH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - BIG!!

                N CH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCACIB

                NORD CH NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BHK

                NORD CH NV-09 NVV-11 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 4BHK - BIR-vet!

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AK: Exc-1 - CK - CERT - NyNorskChampion!

                IZAR DU MAS DE BEAOVOISIN:

                AK: Exc-2 - CK

                S CH BAMBELLA'S HIGH FLYING VICTORY:

                CHK: Exc-4

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: Exc-1

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                AUK: VG-2

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: VG-3

                N DK CH JVV-08 DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                N S CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                N CH CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BTK

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AK: Exc-1 - CK - 4BTK - CERT - NyNorskChampion!

                NORD CH BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                CHK: Exc-4 - CK

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc

                N CH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc-1

                BEST NIECE OF TROYA:

                AK: Exc-1

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AK: VG-2

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG-4

                JINWOO'S TEQUILA ROSE:

                AK: 0

                KENNEL CUBILON:

                1.BesteOppdretterGruppe - HP

                KENNEL FJORDVOKTEREN/ANNE GRETE ENGLUND:

                2.BesteOppdretterGruppe - HP

Valp:       6-9 mndr, tispe:

                FENSALIR AGNES AINE:

                1BesteTispeValp - BIR-valp! - BIG-valp! - BIS-valp!!!!

 

06.05.12, Orre

                DOMMER: ROBERTO SCHILL, ?

                3 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AK: Exc - 2

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                AUK: VG -1

 

***05.05.12, Orre       

                DOMMER: GEORGE SCHOGOL, ?

                1 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: Exc-1

 

29.04.12, Sunndalsøra

                DOMMER: MIROSLAV ZIDAR, SLOVENIA

                9 MØTT

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc - 1 - ck - 1BHK - CERT - BIM!

               

                N SE UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BHK

               

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR: (He will be 11 years in July!!!)

                VTK: Exc - 1 - CK - 3BHK - resCERT - BIR-vet!

               

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                JK: Exc - 1

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                AK: Exc - 2

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AK: VG - 3

               

                N UCH CUBILON'S QIMBERLY QI:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BTK - BIR! - Shortlisted amongst 6 out of 18 breeds in groupe 2!

               

                N UCH CUBILON'S OLINE ONEREAUX:

                CHK: Exc - 2

               

                CUBILON'S duRAZELLE RAGOUTANT:

                JK: Exc - 1

               

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                BesteBreederClass - HP - - BEST IN SHOW BEEDER-CLASS!!!!

 

29.04.12, Førde

                DOMMER: LIZBET CARLSSON-LILJEQUIST, SVERIGE

                1 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                AUK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

               

29.04.12, Letohallen

                DOMMER: MIKLOS LEVENTE, UNGARN

                17 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - 1BHK - BIR! - BIG-4! - 2-BIS-vet!

                NORD UCH LAUGTUNS'S SANDER:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BHK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK - 3BHK - CERT

                N UCH CHENESPACE NORWEGIAN DESIGN:

                CHK: Exc - 2 - CK - 4BHK

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                AK: Exc - 1 - CK - resCERT

                SÆTRA'S EMIL:

                AK: Exc - 2 - CK

                NORD CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 3

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: VG - 4

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                NORD UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK

                N SE UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc - 2 - CK - 3BTK

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AK: Exc - 2

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                AK: Exc - 3

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc - 3

                N se UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc - 4

                N SE UCH STORWARTZ ANKI:

                CHK: VG

                N UCH FJORDVOKTERENS CHIKILINI YOU AND I:

                CHK: VG

               

28.04.12, Danmark

                DOMMER: WILHELMINE VAN DEIJL, BELGIA

                13 MØTT

                N SE UCH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'D PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 1 . CK - 1BHK - CERT - BIR! - NyDansk & Nordisk Champion!

 

28.04.12, Sunndalsøra

                DOMMER: COLLETTE MULDOON, IRLAND:

                8 MØTT:

                N SE UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BHK - BIR!

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE;

                AK: Exc - 1 - CK - 2BHK - CERT

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                JK: Exc - 1 - CK - 3BHK - resCERT

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc - 2 . CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AK: VG - 3

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                AK: Exc . 1 . CK . 1BTK - CERT - BIM - Ny Norsk Champion!

                N UCH CUBILON'S OLINE ONEREAUX:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK

                CUBILON'S du'RAZELLE RAGOUTANT:

                JK: Exc - 1 - CK - 3BTK - resCERT

                KENNEL CUBILON'S OPPDRETTER-GRUPPE:

                2.BIS-OPPDRETTER!

               

28.04.12, Letohallen

                DOMMER: CARSTEN BIRK, DANMARK

                16 MØTT

                NORD CH NV- BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet! - BIG-1! - BIS.vet!!

                NORD UCH NV 10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc - CK - 2BHK

                SÆTRA'S EMIL:

                AK; Exc - CK - 3BHK - CERT

                N UCH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: Exc - 2 - CK - 4BHK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK - resCERT

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                AK: Exc - 2

                N CH ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                CHK: Exc - 3 - CK

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                NORD CH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK

                N S CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: EXC - 2 - CK - 3BTK

                N CH FJORDVOKTERERN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc - 3 - CK - 4BTK

                LIGETI'S CUGGA CERRUTTI:

                AK: Exc - 2

                FLAGELLA'S DUFTENDE MIN:

                AK: Exc - 3

                BEST NIECE OF TROJA:

                AK: VG - 4

                N S CH STORWARTZ ANKI:

                CHK: Exc - 4 - CK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc

 

**** Fra Radøyhallen 25.februar - se under dato med stjerne;))

14.04.12, NKK, Bergen, Internasjonal

                DOMMER: IRENE DONNE, NORGE

                18 MØTT

                DKV-11 STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - NyNorsk & NordiskChampion! - BIR!

                NORD CH NV-09 NVV-11 BELMONDO DE BEATE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                N SE CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCACIB

                INT NORD CH NV-10 DKV-09 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AK: Exc-2

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                AK: G

                N SE CH STORWARTZ ANKI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                N SE CH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - CERT

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 4BTK - resCERT

                ALTA COLIONA'S JENTA VAAR:

                AK: Exc-2 - CK

                N S CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-3 - CK

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-4 - CK

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc-3

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: Exc-4

                CUBILON'S QADIRA QUATRO:

                AK: Exc

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AK: Exc

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE: VG

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL STRØNDAFJORDEN:

                2BesteOppdretterKlasse - HP

               

               

01.04.12, Varhaug på Jæren

                DOMMER: ANTONIO DI LORENZO, ITALIA

                5 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                AUK: Exc - 1 - CK - 2BHK - CERT

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AK: Exc - 1 - CK - 3BHK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: VG

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1

 

31.03.12, Varhaug på Jæren

                DOMMER: CATHERINE LEBRET, BELGIA

                5 MØTT             (alle bilder mottatt fra Sigrid Undheim)

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

               

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

               

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                AUK: Exc - 2

               

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AK: VG

               

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

 

18.03.12, Harstad, NKK, Internasjonal

                DOMMER: WERA HÜBENTHAL, NORGE

                17 MØTT

               

                N SE CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - 2-BIG!

               

                ARKO:

                AK: Exc - 1 - CK - 2BHK - CERT - resCACIB - NyNorskUtstillingsChampion!

               

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: Exc - 2 - CK - 3BHK

               

                BÅTSMANN:

                JK: Exc - 1

               

                DAVID AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc - 2

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc - 2

               

                BALDER BIGFOOT AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc - 3

               

                ASK:

                AK: VG - 4

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NyNorskUtstillingsChampion!

               

                N UCH ADDI:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK - resCACIB

               

                DAISY BLUE AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: Exc - 1

               

                MIRA:

                JK: Exc - 2

               

                FJORDVOKTEREN'S FAIRY TALE:

                JK: VG - 3

               

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc - 2

               

                BLOMST BUTTERFLY AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc - 3

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: G

               

                AM N CH VALLE D'ASPE KEEP'N A PROMISE:

                CHK: VG - 2

               

                KENNEL AV PYRENEER GÅRDEN:

                Beste Oppdretter Klasse - HP - 3-BIS-oppdrett!

 

04.03.12, Letohallen

                 DOMMER: MONIKA BLAHA, ØSTERRIKE

                12 MØTT

               

                NORD CH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet! - BIG-2! - BIS-veteran!

                N SE CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BHK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK - 3BHK - CERT

                N CH ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                CHK: Exc - 2

                N CH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: VG - 3

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc - 1

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                AUK: Exc - 2

                N DK CH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BTK - BIM!

                N S CH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc - 2 - CK - 2BTK

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 1 - CK - 3BTK - CERT

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AK: Exc - 1

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: G

Valper:   9 Møtt!!!!!

                SÆTRA'S HEBBE:

                4-6mndr,hann: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                SÆTRA'S HERMINE:

                4-6mndr, tispe: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                STORWARTZ BONNIE:

                4-6mndr, tispe: 2BesteTispeValp

                SÆTRA'S HAPPINESS:

                4-6mndr, tispe: 3BesteTispeValp

                SÆTRA'S HEDDA:

                4-6mndr, tispe: 4BesteTispeValp

                SÆTRA'S HELENA:

                4-6mndr, tispe: deltatt

                GAVARNIE DE LA VALLEE DU GIROU:

                4-6mndr, tispe: deltatt

                SÆTRA'S HEIDI:

                4-6mndr, tispe: deltatt

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                4-6mndr, tispe: deltatt

               

03.03.12, Letohallen

                DOMMER: CAMILLA RICART MAS, SPANIA

                9 MØTT

                foto: Iren H. Verme

                NO SE CH NORDV-10 - NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BHK -  BIR!

                NJV-11 NV-11 ALTA  COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc - 1 - CK - 2BHK - CERT - NyNorskChampion!

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK - 3BHK - resCERT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - 4BHK - BIR-vet! - BIS-vet!!!!

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: Exc - 1 - CK

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 3BTK

                ALTA COLINA'S KEEPING LISE MARIE:

                AUK: Exc - 1 - CK - 4BTK - resCERT

Valper:   7 møtt!

                SÆTRA'S HAPPINESS:

                4-6mndr,tispe: nr 1 i klassen - BesteTispeValp - BIR-valp!

                SÆTRA'S HEDDA:

                4-6mndr, tispe: nr 2 i klassen

                SÆTRA'S HERMINE:

                4-6mndr, tispe: nr 3 i klassen

                FENSALIR'S AGNES AINE:

                4-6mndr: nr 4 i klassen

                GAVARNIE DE LA VALLEE DU GIROU:

                4-6mndr, tispe; nr 5 i klassen

                SÆTRA'S HELENA:

                4-6mndr, tispe; nr 6 i klassen

                SÆTRA'S HEIDI:

                4-6mndr, tispe: nr 7i klassen

               

***25.02.12, Radøyhallen, Hordaland

                DOMMER: KENNETH EDH, SVERIGE

                2 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                AUK: Exc - 1

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

 

18.02.12, NKK, Bø i Telemark, Internasjonal

                DOMMER: GERT CHRISTENSEN, DANMARK

                17 MØTT

                NO SE CH NORDV-10 - NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CACIB - BIM!

                NORD UCH NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc - 2 - CK - 2BHK - resCACIB

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc - 1 - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                JK: Exc - 1 - CK - 4BHK

                NIKOLAS DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 2

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc - 2 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc - 3

                IZAR DU MAS DE BEAVOISIN:

                AK: Exc - 4

                NORD UCH NV-10 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - BIR-vet!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR!

                N DK UCH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK - resCACIB

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 1

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                AUK: Exc - 1

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc - 2

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc - 2

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: VG

                KENNEL ALTA COLINA:

                BesteOppdretterKlasse - HP

 

12.02.12, Fredericia, Danmark, Internasjonal

                DOMMER: ANDRZEI KAZMIERSKI, POLEN

                ? MØTT

                VI'SLALY'S STAGE DIVER:

                AUK: Exc - 1 - 1BHK - CAC - CACIB - BIR! - 2-BIG!

                ALTA COLINA'S IDAR ISBRE:

                CHK: Exc - 1 - 2BHK - resCAC - resCACIB

                NO SE CH NORDV-10 - NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: Exc - 1 - 3BHK

                SE NO CH NORDV-10 NORDJV-10 VI'SKALY'S POPPY PINOT:

                CHK: Exc - 1 - 1BTK - CAC - CACIB - BIM! - NyDansk & Nordisk Champion!

 

12.02.12, Letohallen

                DOMMER: DE LORENZO, PORTUGAL (?)

                9 MØTT

                IZAR DU MAS DE BEAVOISIN:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                JK: Exc - 1 - CK - 3BHK - resCERT

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc - 2 - CK

                NICOLAS DE JOLI JAUNTER:

                JK: VG

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!               

                DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BTK

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 1 - CK - 3BTK - resCERT

Valp:       FENSALIR'S AGNES AINE:

                BesteTispevalp - BIR-valp!

 

 

11.02.12, Ølen

                DOMMER: JØRGEN HINDSE, DANMARK

                5 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                AUK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AK: Exc - 1 - CK - 2BHK - resCERT

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc - 2

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc - 2

 

11.02.12, Letohallen

                DOMMER: LEIF-RAGNAR HJORTH, NORGE

                10 MØTT

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                AUK: Exc - 1 - CK - 2BHK - resCERT

                IZAR DU MAS DE BEAVOISIN:

                AK: Exc - 1 - CK - 3BHK

                NORD UCH NV-10 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc - 1 - CK - 4BHK - BIR-vet! - 4.BIS-vet!

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc - 1 - CK

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                LIGETI'S CUGGA CERRUTI:

                AK: Exc - 1 - CK - 2BTK - resCERT               

                N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 3BTK

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc - 2

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc - 1

Valp:       FENSALIR'S AGNES AINE:

                BesteTispevalp - BIR-valp! - 4.BIS-valp!               

 

04.02.12, Hellerud

                DOMMER: JUTA HARANEN, ESTLAND

                4 MØTT

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - Ny Norsk & Svensk Champion! - ShortListed!

                IZAR DU MAS DE BEAOVOISIN:

                AK: Exc - 2 - CK - 2BHK - resCERT

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc - 1 - CK - 2BTK - resCERT

 

05.02.12, Hellerud

                DOMMER: ULF BRÅTHEN, DANMARK

                3 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                NO SE CH NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                CHK: Exc - 1 - CK - 2BHK

                STRØNDAFJORDEN'S BEA CITA:

                AK: Exc - 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!