UTSTILLINGSRESULTATER 2011

Savner du resultater, eller finner du feil her?

Kanskje du ikke har sendt inn resultatene?

 

30.12.11, Letohallen

                DOMMER: DENIS KUZELJ , KYPROS

                17 MØTT

                NORD CH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM! - BIR-vet! - 2.BIS-vet!

                INT NORD CH NV-10 LAUGUN'S SANDER:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                AUK: Exc-1 - CK - 4BHK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S ECLIPSE OF THE HEART:

                AUK: Exc-2

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc-2

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-3

                FJORDVOKTEREN'S DECOY KIZAN JR:

                AK: VG

                N UCH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: Exc-2

                INT NORD UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc- 1 - CK - 1BTK - BIR! - BIG-2!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc - 1 - CK - 2BTK - CERT

                YINWOO'S TEQUILA ROSE:

                AUK: Exc - 1 - CK - 3BTK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S FELICIA THE QUEEN:

                JK: Exc - 1 CK - 4BTK

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                AUK: Exc-2

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc - 2

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIQITITA YOU AND I:

                CHK: Exc - 2

                N UCH BEAUTY SUNCHINE:

                CHK: VG

                FJORDVOKTEREN/A.G. ENGLUND OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-opdretter!

               

26.11.11, Amsterdam-winner, Internasjonal, Nederland

                DOMMER: Mrs M. MARSHALL, GB

                MØTT ?

                VI-SKALY'S HONKY TONK MAN:

                CHK: Exc-1 - 1BHK - CAC - CACIB - W-11 - BIR!

                PYRPRESSURE ERTON:

                JK: Exc-1 - 2BHK - resCAC - JCAC - JW-11

                CUBILON'S QUIMO QUINTESSENCIE:

                AK: Exc-1 - 3BHK

                RED EMBERS OTHELLO:

                AK: Exc-2 - 4BHK

                HILTON DU MAS DE BEAUVOISIN:

                CHK: Exc-2 - resCACIB

                MAC THREE'S CAITHLEEN:

                CHK: Exc-1 - 1BTK - CAC - CACIB - W-11 - BIM!

                ALTA COLINA'S HISSIGE HEDVIG:

                AK: Exc-1 - 2BTK - resCAC - resCACIB

                RED EMBER'S QYLIE:

                JK: Exc-1 - 3BTK - JW-11

                ZALIKA'S WALK LIKE AN ANGEL:

                AK: Exc-2 - 4BTK

 Valp:      MAC THREE'S KHUDDLEIGH:

                BOB-puppy!

 

 

27.11.11, Dogs4All, NKK, Lillestrøm, Internasjonal, NV-utstilling

                DOMMER: LIGITA ZAKE, LATVIA

                38 MØTT

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - NV-11 - BIR!

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCACIB

                N UCH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: Exc-1 - CK - 4BHK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: VG

                SÆTRA'S GULLIKK:

                JK: G

                LEVANINIMS FIDDLER:

                AUK: VG

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-2 - CK

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc-3 - CK

                ALTA OLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-4

                INGARD DE JOLI JAUNTER:

                AK: VG

                MULTI CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-3 - CK

                S FIN UCH SAYOT'S ODDIE O'NEAL:

                CHK: Exc-4 - CK

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - BIM-vet! - NVV-11!

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - NV-11! - BIM!

                N FIN UCH STORWARTZ AIDA:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - CERT

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: Exc-2 - CK - 4BTK - resCERT

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc- 1 - NJV-11!

                FAROUETTE DU NEOUVIELLE:

                JK: Exc-2

                SÆTRA'S GIPSY:

                JK: VG

                NOBLESSE DE JOLI JAUNTER:

                JK. VG

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                AUK: Exc-1 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc-2 - CK

                LEVANNIMS CHAVALEH:

                AUK: VG

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-3 - CK

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                AK: Exc-4

                SNOW-QUEEN:

                AK: VG

                LEVANNIMS SCHANDEL:

                AK: G

                NORD UCH BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                CHK: Exc-3 - CK

                NORD UCH SV-11 GILLANDANT MYSTIC BEAUTY:

                CHK: Exc-4 - CK

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: Exc

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc

                N SE UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc

                N DK UCH JWW-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK. VG

                INT NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                VTK: Exc-1 - CK - NVV-11! - BIR-vet!

                INT NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                AvlsKlasse: 1 - HP

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

               

13.11.11, Orkanger

                DOMMER: RONNY TOLSON, IRLAND

                5 MØTT

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                CUBILON'S OLGA ORFEVRE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: Exc-1

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

Valper:   DOMMER: WALDEMAR MROWIEC, POLEN

                2 MØTT

                CUBILON'S du'RAZELLE:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                6-9mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

 

13.11.11, Stord

                DOMMER: RITA KADIKE-SKADINA, LITAUEN

                8 MØTT

                N CH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                JK: Exc-2 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AUK: Exc-1 - CK

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AUK: Exc-1

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AUK: Exc-2

 

12.11.11, Kongsberg

                DOMMER: LILIANE DE RIDDER-ONGHENA, BELGIA

                9 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AK: Exc-2

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AK: VG

                NORD CH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA-ZITA:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-2

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: VG

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                AK: VG

                INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                VTK: Exc-1 - BIR-vet!

Valper:   OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

 

30.10.11, Valpeshow, Levanger

                DOMMER: VANJA SLIWA, NORGE

                1 MØTT

               

                CUBILON'S duRAZELLE:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!!

 

30.10.11, Letohallen, Eidsvold

                DOMMER: MATTI LUOSO, FINLAND

                16 MØTT

                foto: Peter

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - BIG-3!

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-2 - CK - 3BHK

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 4BHK - BIR-vet!

                MULTI CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-1

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: Exc-3

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S EXELLENT VOICE:

                JK: G

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                INT NORD UCH SV-04 NV-07ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                VTK: Exc-1 - CK - 4BTK - BIM-vet!

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                JK: Exc-1 - CK - resCERT 

                NORD UCH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-3             

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AK: VG

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: VG

Valper:   2 MØTT

                OBSESSION DE JOLI JAUNTER:

                6-9 mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                CUBILON'S REGINE:

                6-9mndr: 2BesteTispeValp

               

 

29.10.11, Letohallen, Eidsvold

                DOMMER: ANTONIO DE LORENZO, ITALIA

                14 MØTT

                foto: Konstad

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR-vet! - BIR! - BIG! - 4.BIS!!

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

                MULTI CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-1 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-2

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: Exc-3

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc-2

                NORD UCH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                INT NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                VTK: VG

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: VG

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: VG

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                JK: VG

Valp:       1 MØTT

                foto: Konstad

                CUBILON'S REGINE:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

08.10.11, NKK, Internasjonal, Hamar

                DOMMER: ASTRID INDREBØ, NORGE

                26 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR-vet! - BIR!

                S UCH BAM-BELLA'S GARM:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT - CACIB - NyNorskChampion!

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCACIB

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AK: Exc-1 - CK - 4BHK - resCERT

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-1 - CK

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-2 - CK

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                AUK: Exc-3

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-4

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-2 - CK

                CUBILON'S KAIZER KARLOMAN:

                AK: Exc-3

                MULTI CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-3 - CK

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-4 - CK

                SE FIN CH SAYOT'S EDDIE O'NEAL:

                CHK: Exc

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                SE DK CH BAM-BELLA'S HOPE AND GLORY:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB - NyNorsk & NordiskChampion!

                INT NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                VTK: Exc-1 - CK - 3BTK - BIM-vet!

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: Exc-1 - CK - 4BTK - resCERT

                LIGETI'S CUGGA CERUTTI:

                JK: Exc-1

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc-1 - CK

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                AUK: Exc-2 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AK: Exc-2 - CK

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AK: Exc-3

                SNOW-QUEEN:

                AK: Exc-4

                N DK CH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-3 - CK

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-4 - CK

                NORD UCH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: Exc- CK

                ALTA COLINA'S OPPDRETTERKLASSE:

                1.BesteOppdretterKlasse - HP

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                2.BesteOppdretterKlasse - HP

 

 

02.10.11, Letohallen

                DOMMER: RITA REYNIERS, BELGIA

                3 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - BIG-3!

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                NORD UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

 

01.10.11, Letohallen

                DOMMER: BOJAN MATAKOVIC, KROATIA

                4 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - ShortListed!

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA-ZITA:

                AUK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCERT

                NORD UCH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BTK

 

25.09.11, Valpeshow, Trondheim

                DOMMER: ELISABETH BUGGE OLSEN, NORGE

                1 MØTT

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                4-5mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp! - 3.BIS-valp!

 

24.09.11, Bergen

                DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

                5 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                JK: VG

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc-1

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: VG

                CUBILON'S QADIRA QUATRE:

                JK: VG

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AK: VG

 

18.09.11, Valpeshow, Trondheim

                DOMMER: JARI PARTANEN, FINLAND

                2 MØTT

                CUBILON'S RALLEIGH ROYAL:

                4-6mndr: 1BesteHannValp- BIM-valp!

                

                CUBILON'S du'RAZELLE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

 

18.09.11, Moss

                DOMMER: DAGMAR KLEIN, ROMANIA

                1 MØTT

                ALTA COLINAÆS INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

 

18.09.11, Sortland

                DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

                4 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT               

                ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

Valp:      DOMMER: ANDRAS POLGAR, TSJEKKIA

                1 MØTT

                FJORDVOKTERE'S FARY TALE:

                4-6mdr: BesteTispeValp - BIR-valp!

 

 

17.09.11, Valpeshow, Trondheim

                DOMMER: KRISTIN HOFF, NORGE

                2 MØTT

               

                CUBILON'S RALLEIGH ROYALE:

                4-6mndr: 1BesteHannValp- BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                CUBILON'S du'RAZELLE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

 

17.09.11, Moss

                DOMMER: BRANISLAV RAJIC, SLOVENIA

                2 MØTT

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!

                PYRAFFEN'S ABSOLUTE EXEPTIONAL BEHAVIOR:

                JK: VG

 

17.09.11, Sortland

                DOMMER: NINA KARLSDOTTER, SVERIGE

                4 MØTT

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

                ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

Valp:      DOMMER: ANTONIO DE LORENZE, ITALIA

                1 MØTT

                FJORDVOKTERE'S FARY TALE:

                4-6mdr: BesteTispeValp - BIR-valp!

 

10.09.11, NKK, Stavanger, Internasjonal

                DOMMER: CARLOS SAEVICH, GB

                14 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                MULTI CH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc- 1 - CK - 2BHK

                NORDJV-10 NORDV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                JK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                JK: VG

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                JK: VG

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                AUK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NyNorskChampion!

                NO CH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc- 1 - CK - 2BTK - resCACIB

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                JK: Exc- 1- CK - 3BTK

                STRØNDAFJORDEN'AS CHILLI:

                AUK: Exc- 1 - CK - 4BTK

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc-3

                CUBILON'S QADIRA QUATRO:

                JK: VG

                KENNEL FJORDVOKTEREN:

                BesteOppdretterKlasse - HP

 

 

04.09.11, Haugesund

                DOMMER:

Valp:       FJORDVOKTEREN'S FIRE DOWN BELOW:

                4-6mndr: Beste?Valp - BIR-valp! - BIG-valp! - 3.BIS-valp!

 

04.09.11, Drammen

                DOMMER: PEDRO SANCHES DELERUE, PORTUGAL

                7 MØTT

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 2.BIG!

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                JK: Exc-1 - BIR-junior!

                NO CH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

               

04.09.11, Ballangen

                DOMMER: PER SVARSTAD, SVERIGE

                6 MØTT               

                ASK:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-2               

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

                NO CH ADDI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK  - BIR!

                SÆTRA'S EILA:

                JK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1

 

04.09.11, Hundorp

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                3 MØTT

                SNOW QUEEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: Exc-2

                LIGETI'S CUGGA CERRUTTI:

                AK: VG

 

03.09.11, Steinkjer

                DOMMER: FRANK KRISTIANSEN, NORGE

                7 MØTT

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM!

                N SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc- 2 - CK - 2BHK

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: VG

               

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR - BIG! - BIS!!!!!

                CUBILON'S OLINE ONEREAUX:

                AK: Exc-1

                CUBILON'S OLGA ORFEVRE:

                AK: VG

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: VG

 

03.09.11, Ballangen

                DOMMER: KARL ERIK JOHANSSON, SVERIGE

                6 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1

                ASK:

                AK: Exc-2

                CARLINGS AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: VG

                ADDI:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR! - NyNorskChampion!!!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-2

                SÆTRA'S EILA:

                JK: Exc-1

Valp:      FJORDVOKTEREN'S FARY TALE:

                4-6mndr: 1Beste?Valp - BIR-valp! - BIG-valp! - 4.BIS-valp!

 

03.09.11, KSS, Drammen

                DOMMER: MAREK LEWANDOWSKI, POLEN

                10 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE.

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-2 - CK - 3HK - resCERT

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc-1 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                JK: Exc-1 - CK - BIR-junior!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                NORD UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc- 3 - CK - 4BTK

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AK: Exc-1 - CK

               

28.08.11, NKK, Tromsø, Internasjonal

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                8 MØTT

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - NyNorskChampion!

                FJORDVOKTEREN'S DAIMENTS ARE FOREVER:

                AUK: Exc-1

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1

                AZIZ:

                AK: VG               

                ASK:

                AK: VG

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AK: G

                              

27.08.11, Tromsø Hundeklubb, Tromsdalen

                DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

                4 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: VG

                AKITA:

                AK: VG

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

 

21.08.11, Oslo, NKK, Internasjonal

                DOMMER: MAIJA HEINILÄ, FINLAND

                21 MØTT

                NO SE CH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                NORD UCH NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCACIB

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AK: Exc-1 - CK - 4BHK - CERT

                LIGETIS' CHRISTIAN DIOR:

                JK: Exc-1

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:           

                JK: VG

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                AUK: Exc-1 - CK

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-2 - CK

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-2 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                AK: VG

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: VG

                S UCH BAM-BELLA'S GARM:

                CHK: VG

                NORD CH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                STRØNDAFJORDEN'S BEA CITA:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                AUK: Exc-2 - CK - 3BTK - resCERT

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BTK

                N SE CH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-3 - CK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-1 - CK

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                JK: Exc-1

                ALTA COLINA'S JENTA VÅR:

                AUK: Exc-3

                STRØNDAFJORDEN'S ??? (BELLA?)

                AUK: Exc-4

                KENNEL ALTA COLINA:

                BesteOppdretterKlasse - HP

               

 

14.08.11, Mosjøen

                DOMMER: ULF BRÅTHEN, NORGE

                1 MØTT

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: Exc- 1

Valp:       DOMMER: RODI HÜBENTHAL, SVERIGE

                Cubilon's du'RAZELLE:

                4-6MNDR: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

13.08.11, Mosjøen

                DOMMER: WENCHE EIKESETH, NORGE

                2 MØTT

                LAUGTUN'S ESTOM:

                AK: VG

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: Exc- 1

Valp:      DOMMER: ULF BRÅTHEN, NORGE

                1 MØTT

                CUBILON'S du'RAZELLE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

07.08.11, Svenstavik, Sverige, Internasjonal

                DOMMER: JOHN JAKOBSEN, NORGE

                5 MØTT

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - NySvenskChampion!

               

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT - resCACIB

               

                WONDERWHITE'S KNIGHTRIDER:

                JK: Exc-1

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NySvenskChampion!

               

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT - resCACIB

 

07.08.11, Leknes i Lofoten

                DOMMER: JØRGEN HINDSE, DANMARK

                6 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                ASK:

                AK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT

                CARLING AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-3 - CK - 3BHK

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                CUBILON'S PERILLE PRUNELLE:

                AUK: VG

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

              

07.08.11, Nesbyen

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                2 MØTT

                N UCH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: Exc-1

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1

 

07.08.11, SBHK, Norje Boke, Sverige

                DOMMER: CARSTEN , DANMARK

                MØTT ?

                VI-SKALY'S STAGE DIVER:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                INT NORD CH VI-SKALY'S NORDIQE NORTON:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                S CH VI-SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                FIN SE CH CARRETOU DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BHK

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-2 - CK

                NORDV-10 NORDJV-10 VI-SKALY'S POPPY PINOT:

                AUK: Exc- 1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                3BTK - ?

                HAVANNE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc-1 - CK - 4BTK

               

06.08.11, Kuopio, Finland, Internasjonal

                DOMMER: ELIINA HAPAANIEMI, FINLAND

                MØTT ?

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR! - NyFinsk & NordiskChampion!

                INT NORD CH CHENESPACE INSIGNE:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BTK - BIR-vet! - BIS-vet!

 

06.08.11, Norje Boke, Svensk Spesial-utstilling, Sverige

                DOMMER: ESCAR TABUENA RAFAEL, SPANIA

                MØTT ?

                MULTI CH CARETOU DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                VI-SKALY'S STAGE DIVER:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                SE CH VI-SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                SOULMAN'S TERRENCE:

                JK: Exc-1 - CK - 4BHK

                NORDV-10 NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-2 - CK

                NORDV-10 NORDJV-10 VI-SKALY'S POPPY PINOT:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                SOULMAN'S THINKER BELL:

                JK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT

                VI-SKALY'S BRAZILIAN BAIA:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK

                SE CH SV-10 DK-10 VV-10 VI-SKALY'S A SPOONFUL OF STARDUST:

                CHK: Exc-1 - CK -4BTK

 

06.08.11, Nesbyen

                DOMMER: FERNANDO MADEIRO RODRIGUEZ, PORTUGAL

                2 MØTT

                N UCH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

 

06.08.11, Leknes i Lofoten

                DOMMER: ÅKE CRONANDER, SVERIGE

                7 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ASK:

                AK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT

                CARLING AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-3 - CK -3BHK

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCERT

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: Exc-3 CK - 3BTK

                SÆTRA'S EILA:

                JK: Exc-1

 

05.08.11, Leknes i Lofoten

                DOMMER: SVEND LÖVENKJÆR, DANMARK

                4 MØTT

                ASK:

                AK: Exc-1

                SÆTRA'S EILA:

                JK: VG

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: VG

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: G                               

               

31.07.11, Karmøy

                DOMMER: dr MIKLOS LEVENTE, UNGARN

                10 MØTT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA DOO:

                JK: Exc-1 CK - 3BHK - resCERT               

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                JK: VG

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                JK: VG

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: G               

                N UCH BEAUTY SUNCHINE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AUK: VG

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AK: G               

                KENNEL FJORDVOKTEREN:

                1BesteOppdretter - HP - BIS-oppdretter!

Valper,    DOMMER: JOAKIM OHLSSON, SVERIGE

                FJORDVOKTEREN'S FABIOLOUS QUEEN:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

 

30.07.11, Moss

                DOMMER: RODI HÜBENTHAL, SVERIGE

                3 MØTT

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BEST NIECE OF TROYA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                AUK: VG

               

30.07.11, Karmøy Hundeklubb

                DOMMER: ANDREAS POLGAR, TSJEKKIA

                11 MØTT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - 3.BIG!!

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                JK: Exc-2

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                JK: Exc-3

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA DOO:

                JK: VG

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH BEAUTY SUNCHINE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AK: Exc-2 - CK - 3BTK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S DIVINE BEAUTY:

                JK: VG

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                AUK: VG

                KENNEL FJORDVOKTEREN:

                1BesteOppdretter - HP - 2.BIS-oppdretter!

Valper:   2 MØTT               

                FJORDVOKTEREN'S FIRE DOWN BELOW:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                FJORDVOKTEREN'S FABIOLOUS QUEEN:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

               

               

17.07.11, Våler i Hedmark

                DOMMER: ZEV TRAININ, ISRAEL

                12 MØTT               

                SÆTRA'S GULLIKK:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BAM-BELLA'S HIGH FLYING VICTORY:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                SÆTRA'S ERO:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK

                 N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: Exc-1 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-2            

                FJORDVOKTEREN'S ECLIPSE OF THE HEART:

                JK: VG               

                FJORDVOKTEREN'S DECOY KIZAN JR:

                AUK: VG

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIQITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BTK

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: Exc-4 - CK - 4BTK

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc-1 - CK - CERT

                SÆTRA'S OPPDRETTERGRUPPE:

                BesteOppdretterKlasse - HP

 

16.07.11, Våler i Hedmark

                DOMMER: GUNILLA SKALLMAN, SVERIGE

                11 MØTT

                SÆTRA'S GULLIKK:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                FJORDVOKTEREN'S ECLIPSE OF THE HEART:

                JK: VG

                SÆTRA'S ERO:

                AUK: VG

                FJORDVOKTEREN'S DECOY KIZAN:

                AUK: VG

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIQITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BTK

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-4 - CK - 4BTK

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc-1

                SÆTRA'S OPPDRETTERGRUPPE:

                BesteOppdretterKlasse - HP - 2.BIS-Oppdretter!

 

               

10.07.11, Vestnes

                DOMMER: MILIVOJE UROSEVIC, SERBIA

                2 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S DAZZLING SPOT:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S CHIQILINI MY MINI:

                AK: VG

 

08.07.11, French Championship Show, Paris

                DOMMER: JOAO VASCO POCAS, PORTUGAL

                ? MØTT

                (Norske hunder + BIR/BIM)

                foto: Ans van den Berg

                CIB CARRETOU DU NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - 1BHK - CAC (CERT) - BIR! - ShortListed!

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: Exc-1 - 3BHK - BIM-junior!

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                JK: Exc

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AUK: Exc-2               

                ALTA COLINA'S IVAN ISBRE:

                CHK: Exc-2

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-3

                LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AK: VG

                CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                VTK: Exc-1 - BIR-vet!

                SOULMAN'S TINKER BELL:

                JK: Exc-1 - 1BTK - CAC (CERT) - BIM! - 3.BIG-junior!

                ALTA COLINA'S JUVEL:

                JK: ExC- 2

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                JK: Exc-4

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                AUK: Exc- 2

                HAVANNE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: Exc

                               

07.07.11, Verdens-utstillingen 2011, Paris, Frankrike, Internasjonal

                DOMMER: ALAIN PECOULT, FRANKRIKE

                67 PYRENEERE

                (Kun de plasserte i hver klasse)

                Junior klasse hann:

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                Exc - 1 - JVV-11

                JAZZ DU MAS DE BEAUVOISIN:

                Exc - 2

                Unghund klasse hann:

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                Exc - 1- resCAC (CERT)

                ILLOUD DU MAS DE BEAUVOISIN:

                Exc - 2

                FLANKER DU DOMAINE DE PEYRAC:

                Exc - 3

                EROS DE LA VALLEE DU GIROU:

                Exc - 4 

                Åpen klasse hann:

                COVERNMOUNT BIG BLOCK:

                Exc - 1 - CAC (CERT) - resCACIB

                LAUGTUN'S SANDER:

                Exc - 2

                EL CONDOR PASA DE LA PLAINE D'ASTREE:

                Exc - 3

                ESPRIT-DU-VENT DES BRUMES DE LA COMTE:

                Exc - 4

                Champion klasse hann:

                F CH BEAU GOSSE DU MAS DE LA VALLIERE:

                Exc - 1  (1BHK) - CACIB - VV-11  (BIM!)

                ALTA COLINA'S IDAR ISBRE:

                Exc - 2

                ARAYOU DU PIC DE VISCOS:

                Exc - 3

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                Exc - 4

                Veteran klasse hann:

                CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                Exc - 1 - VVV-11 - BIR-vet!

                Junior klasse tispe:

                ALTA COLINA'S JUVEL:

                Exc - 1 - JVV-11

                FAQUET DU DOMAINE DES DUES DE BRETAGNE:

                Exc - 2

                JORIE DE LA MAISON DES PATOU:

                Exc - 3

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                Exc - 4

                Unghund klasse tispe:

                ELAIA DU LAVOIR DES MARAIS:

                Exc - 1

                ESTOURDIDE DE NEOUVIELLE:

                Exc - 2

                FLAGELLA'S DUFTENE MIN:

                Exc - 3

                INCOREZIA DU MAS DE BEAUVOISIN:

                Exc - 4

                Åpen klasse tispe:

                PIC D'ANIE PASTOURE:

                Exc - 1 - CAC (CERT)

                CALINE DELLA ROCCA DEI PATOUS:

                Exc - 2 - resCAC

                DOSSOUE DU PIC DE VISCOS:

                Exc - 3

                ELLE-EMOI DU VAL DE MONTSERRAT:

                Exc - 4

                Champion klasse tispe:

                F CH BIESCA DU PIC DE VISCOS:

                Exc - 1 - CACIB - VV-11 - BIR!

                FATICA DE ALBA DE LOS DANZANTES:

                Exc - 2

                DAISY DU HOGAN DES VENTES:

                Exc - 3

                BAIGORRY DU NEOUVIELLE:

                Exc - 4

                Veteran klasse tispe:

                BREGERE DU MAS DE L'OUTIS:

                Exc - 1 - VVV-11  (BIM-vet!)

 

               

03.07.11, NKK, Trondheim, Internasjonal

                DOMMER: HANS VAN DEN BERG, HOLLAND

                10 MØTT

               

                NORDJV-10 NORDV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIM!             

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT - resCACIB

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                JK: Exc-1 - CK - 3BHK

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK - CACIB

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - resCERT - resCACIB

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AUK: VG

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: VG

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: VG

               

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 4.BIS-Oppdretter!!!

              

19.06.11, Oppdal Hundeklubb, Oppdal

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                9 MØTT

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

               

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-2

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: VG

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                AK: VG

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: Exc-1

               

                SNOW-QUEEN:

                AK: VG               

               

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: VG

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: G

               

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-Oppdretter!!

 

19.06.11, SKK, Internasjonal, Gällivarre, Sverige

                DOMMER: INES PABLAKA, LATVIA

                MØTT ?

                N UCH STORWARTZ ANKI:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT- CACIB - ? - NySvenskChampion!

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                ?

               

18.06.11, Gauldal Hundeklubb, Oppdal

                DOMMER: DAGMAR KLEIN, ROMANIA

                10 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 . CK - 1BHK - BIR! - BIG-2!!

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AUK: VG

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                AK: VG

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

               

                SNOW-QUEEN:

                AK: Exc-2 - CK - 3BTK - resCERT

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: VG

               

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: VG

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterKlasse - HP

 

12.06.11, NPHK, Spesial-Jubileumsutstilling, Finnskogen

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                52 MØTT

HANNHUNDENE FINNER DU BILDER AV HER!!!!

    JUNIOR KLASSE HANN:

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                JK: Exc-1 - CK

                FJORDVOKTEREN'S ECLIPSE OF THE HEART:

                JK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: Exc-3

                SÆTRA'S EMIL:

                JK: Exc-4

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                JK: Exc

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                JK: VG

                PYRAFFEN'S ABSOLUTE NOISEMAKER:

                JK: VG

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                JK: G

                SÆTRA'S ERO:

                JK: 0

     UNGHUND KLASSE HANN:

                BAMBELLA'S HIGH FLYING VICTORY:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - CERT

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AUK: Exc-2 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AUK: Exc-3 - CK

                ALTA COLINA'S JUM-JUM:

                AUK: Exc-4 - CK

                FLAGELLA'S DRØMMEN DIN:

                AUK: Exc

     ÅPEN KLASSE HANN:

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-1 - CK  - resCERT

                NORDJV-10 NORDV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: Exc-2 - CK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AK: Exc-3 - CK

                INGARD DE JOLI JAUNTER:

                AK: G

                JONNY MONTAGNE DE JOLI JAUNTER:

                AK: 0

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                AK: VG

   CHAMPION KLASSE HANN:

                NORD UCH NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                N UCH CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BHK

                N UCH ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:

                CHK: Exc-3 - CK

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: Exc-4 - CK

                S SF UCH SAYOT'S ODDIE O'NEAL:

                CHK: Exc

    VETERAN KLASSE HANN:

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIM! - BIR-vet!

TISPENE FINNER DU BILDER AV HER!!!!

    JUNIOR KLASSE TISPE:

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                JK: Exc-1 - CK

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc-2 - CK

                LILOU DE JOLIN JAUNTER:

                JK: Exc-3

                WARNETON AZILLIS:

                JK: G

   UNGHUND KLASSE TISPE:

                FLAGELLA'S DUFTENDE MIN:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AUK: Exc-2 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc-3 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AUK: Exc-4

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AUK: Exc

                YINWOO'S TEQUILA ROSE:

                AUK: Exc

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: G

    ÅPEN KLASSE TISPE:

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-1 - CK - 4BTK - resCERT

                BEST NIECE OF TROJA:

                AK: Exc-2 - CK

                PYR-ANGEL'S XENA:

                AK: Exc-3

                TÖRNROSA:

                AK: Exc-4

                PYRBLANC PATRON ALMA:

                AK: 0

   CHAMPION KLASSE TISPE:

                NORD UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR! - 2.BIS!

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-3 - CK

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-4 - CK

                S N UCH GILLIANDANT MYSTIC BEAUTY:

                CHK: Exc - CK

                MULTI CH BAM-BELLA'S FORTUNA:

                CHK: Exc - CK

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc

                N UCH STORWARTS AIDA:

                CHK: Exc

    VETERAN KLASSE TISPE:

                N S UCH PANTHERE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                VTK: Exc-1 - CK - BIM-vet!

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                VTK: Exc-2

      AVLSKLASSE:

                N UCH CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AVL: 1-1 - HP

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                AVL: 1-2 - HP

    OPPDRETTERKLASSE:

                KENNEL ALTA COLINA:

                OPPDR: 1-1 - HP - 2.BIS!

                KENNEL STRØNDAFJORDEN:

                OPPDR: 1-2 - HP

               

11.06.11, Røros

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                2 MØTT

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-1

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: VG

 

06.06.11, NKK, Drammen, Internasjonal

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                16 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet!

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                AUK: Exc-1

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                JK: Exc-1

                IZARD DU MAS DE BEAOVOISIN:

                AUK: VG

                NORDV-NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AK: VG

                BAM-BELLA'S HIGH FLYING VICTORY.

                AUK: VG

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: G

                JOHNNY MONTAGNE DE JOLI JAUNTER:

                AK: G

                SÆTRA'S EMIL:

                AUK: G               

                NORD UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                N UCH FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                CHK: Exc-2- CK - 2BTK - resCACIB

                N UCH CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-3

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-4

                STRØNDAFJORDEN'S BEA CITA:

                AUK: VG

                BAM-BELLA'S HOPE AND GLORY:

                AUK: VG

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: G

               

04.06.11, SKK, Internasjonal, Vänersborg, Sverige

                DOMMER: JACKY PERRY, GB

                5 MØTT

                NORDV-NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIM!

                N S UCH GILLANDANT MYSTIC BEAUTY:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIR!

                (3 TIL, ALLE UTEN CK)

 

03.06.11, SBHK, Fegen, Sverige

                DOMMER: RUI OLIVIEIRA, PORTUGAL

                9 MØTT

               

                NORDV-NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIS!

                INT NORD UCH VI'SKALY'S NORDIQUE NORTON:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                S UCH VI'SKALY'S SPICEY ORANGE:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                WONDERWHITE'S ISLA BONITA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM! - NySvenskChampion!

 

29.05.11, Mo i Rana

                DOMMER: PER H. NYMARK, NORGE

                1 MØTT

                CUBILON'S QATINKA QUAI:

                JK: Exc-1

 

29.05.11, Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: CHRISTIAN KÄRCHNER, FRANKRIKE

                10 MØTT

               

                NORDV-NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 3.BIG!

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AUK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCERT

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-3

               

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-2

               

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

               

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: Exc-1

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: VG               

               

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: VG

               

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-OppdretterKlasse!!!

 

               

29.05.11, Tromsø

                DOMMER: LILLIANE DE RIDDER ONGHENA, BELGIA

                3 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH AROX:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

 

28.05.11, Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: STEFAN SINKO, SLOVENIA

                10 MØTT

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

               

                NORDV-NORDJV-10 CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT

               

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BHK

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK:Exc-3 - CK

                     

               

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - BIG!! - BIS-4!!!

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK:Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BTK

               

                N S uCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: Exc-2 - CK - 4BTK

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: Exc-1 - CK

               

                CUBILON'S OPPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 4.BIS-oppdrett!

 

28.05.11, Tromsø               

                DOMMER: NORMAN DESCHUYMERE, BELGIA

                5MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S DAIMENTS ARE FOREVER:

                JK: VG

                LAUGTUN'S TUNDRA:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S ILDFULLE INGER:

                AK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCERT

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: VG

               

22.05.11, Ålesund

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                2 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S DAZZLING SPOT:

                JK: VG

                FJORDVOKTEREN'S CHIQILINI MY MINI:

                AK: VG

 

22.05.11, Hammerfest

                DOMMER: PETRU MUNTEAN, ROMANIA

                4 MØTT

                AROX:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - NyNorskChampion! - 2.BIG!

                N UCH BJARTE BANDIT AV PYRENEER GÅRDEN:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BHK

                FJORDVOKTEREN'S DAIMENTS FOR EVER:

                JK: Exc-1

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

Valp:       DOFFEN AV PYRENEER GÅRDEN:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

 

21.05.11, Hammerfest

                DOMMER: NORMAN DESCHUYMERE, BELGIA

                5 MØTT

                BJARTE BANDIT AV PYRENEER GÅRDEN

             AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - NyNorskChampion! - BIG!!

                AROX:

                AK: Exc-2 - CK - 2BHK - resCERT

                SÆTRA'S DAVID:

                AK: VG

                FJORDVOKTEREN'S DAIMENTS ARE FOREVER:

                JK: VG

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

Valp:       DOFFEN AV PYRENEER GÅRDEN:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

 

07.05.11, NKK, Kristiansand, Internasjonal

                DOMMER: ANNIKA ULTVEDT-MOE, SVERIGE

                16 MØTT

                BAM-BELLA'S HIGH FLYING VICTORY:

                AUK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIM!

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet! - BIS-vet!

                ALTA COLINA'S HENNING HÅRFAGRE:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK - resCERT - resCACIB

                S UCH BAMBELLA'S GARM:

                CHK: Exc-1 - CK - 4BHK

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-2 - CK

                SÆTRA'S EMIL:

                JK: Exc-1 - CK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-2

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA DOO:

                JK: VG

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                JK: VG

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S CHICILINI YOU AND I:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB - NyNorskChampion!

                BAM-BELLA'S HOPE AND GLORY:

                AUK: Exc-1 - CK - 3BTK - resCERT - resCACIB

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc-3

                BEAUTY SUNCHINE:

                CHK: Exc-2

                FJORDVOKTEREN'S DIVINE BEAUTY:

                JK: Suff.

 

01.05.11, Førde BruksHundKlubb, Naustdal

                DOMMER: KRISTEN SCHEEL, DANMARK

                4 MØTT

               

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - Shortlisted!

                CUBILON'S QADIRA QUATRO:

                JK: Exc-1

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                JK: VG

                FJORDVOKTEREN'S BEST NIECE OF TROYA:

                AK: Exc-2

Valper:   FJORDVOKTEREN'S ENTERING MY SPIRIT:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - BesteHannValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

 

01.05.11, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: CARL GUNNAR STAVSBERG, SVERIGE

                12 MØTT

               

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR-vet! - BIS-vet!

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                SÆTRA'S ERO:

                JK: Exc-2 - CK - 3BHK - resCERT

                SÆTRA'S EMIL:

                JK: Exc-2

                ALAT COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-1

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-2

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - CERT - NyNorskChampion!

                N UCH STORWARTS ANKI:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BTK

                NORD UCH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-4 - CK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc

Valp:       R.Guldahl

                SÆTRA'S GULLIKK:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

               

01.05.11, Sunndalen

                DOMMER: RONNY TOLSON, IRLAND

                6 MØTT

               

               

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BHK

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                JK: Exc-1 - 3BHK - CERT

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                AK: Exc-1 - CK - 4BHK - resCERT

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-1

               

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

               

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

01.05.11, Sandnes

                DOMMER: CARLOS FERNANDEZ-RENAU, SPANIA

                2 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

               

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA-DOO:

                AUK: Exc-1

               

Valp:      

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - BesteHannValp - BIR-valp! - 4.BIS-valp!

               

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                6-9mndr: Nr 2 i klassen

               

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMBOY:

                6-9mndr: Nr 3 i klassen

 

30.04.11, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: PETER VAN MONTFORT, NEDERLAND

                15 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: Exc-1 -CK - 2BHK - resCERT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 3BHK - BIR-vet! - 2.BIS-vet!

                ALTA COLINA'S JO-JO:

                JK: VG

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                JK: VG

                SÆTRA'S EMIL:

                JK: Exc-2

                SÆTRA'S ERO:

                JK: Good

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR! - 3.BIG!

                NS UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                N UCH STORWARTS ANKI:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BTK

                N UCH CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-4 - CK - 4BTK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc

                NORD UCH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AK: Exc-1

Valper:   2 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S ECLIPSE OF MY HEART:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - BesteHannValp - BIR-valp! - 4.BIS-valp!

                SÆTRA'S GULLIKK:

                6-9mndr: Nr 2 i klassen

               

30.04.11, Sunndalen

                DOMMER: CLAUDIO DE GIULIANI, ITALIA

                6 MØTT

               

               

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - ShortListed!

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                JK: Exc-1 - 2BHK - CERT

                             

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BHK

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                AUK: Exc-1 - CK - 4BHK - resCERT

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                AK: Exc-1

               

                CUBILON'S QIMBERLY QI:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

               

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

30.04.11, Jær-utstillinga, Orre

                DOMMER: JOE SHEPARD, ENGLAND

                3 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR!

               

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA-DOO:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BK - CERT

               

                ALTA COLINA'S EXCELENCIA:

                AK: VG

Valper:   2 MØTT

               

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - BesteHannValp - BIR-valp!

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMBOY:

                6-9mndr: Nr 2 i klassen

               

10.04.11, NKK, Bergen, Internasjonal

                DOMMER:  INGER DAHLE, NORGE

                11 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                NORD CH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet! - BIS-veteran!!!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: Exc-1 - CK - 3BHK

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM!

                N UCH CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-3 - CK - 4BTK

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: Exc-2

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: Exc-3

                CUBILON'S QADIRA QUATRO:

                JK: VG

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AK: G

               

                           

20.03.11, NKK, Harstad, Internasjonal

                DOMMER: SEAMUS OATS, IRLAND

                10 MØTT

                AROX:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT - resCACIB

                ASK:

                AK: Exc-2 - CK - 3BHK

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: Exc-3

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: Exc-2

                ARKO:

                AK: VG

                FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                JK: VG

                AM CH VALLE D'ASPE KEEP'N A PROMISE:

                AK: Exc-1 - CK- 1BTK - CERT - CACIB - BIM! -NyNorskChampion!

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - resCERT - resCACIB

                AKIRA:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK

 

26.02.11, Manger

                DOMMER: AUGUST DE VILDE, BELGIA

                2 MØTT

               

                CUBILON'S QADIRA QUATRE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - 2.BIG!!!

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AUK: VG

               

20.02.11, NKK, Bø, Internasjonal

                DOMMER: ANDREW BRACE, GB

                17 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - CACIB

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 3BHK - BIR-vet!

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 4BHK - resCACIB

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: Exc-2

                IZARD DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AUK: VG

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                N UCH HISTOIRE L'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: Exc-3 - CK - 3BTK

                NORD UCH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-4 - CK - 4BTK

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                JK: Exc-1

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                JK: VG

                FJORDVOKTEREN'S DIVINE BEUTY:

                JK: VG

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AK: VG

                N S UCH STORWARTZ ANKI:

                CHK: Exc

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: Exc

                NORD UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: Exc

 

13.02.11, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: RALF CAMPBELL, NORGE

                7 MØTT

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 2BHK - BIR-vet! - BIS-vet!!!

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE INGE:

                AK: VG

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: VG

                NORD UCH DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: Exc-2

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AK: Exc-1

 Valper:  3 møtt

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                4-6MNDR: 1-1 - BIR-valp!

                PYRAFFEN'S NOICEMAKER:

                6-9MNDR: 1-1 - BIM-valp!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                4-6 MNDR: 1-2

                            

12.02.11, Fredericia, Danmark, Internasjonal

                DOMMER: ?

                ?? MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                JK: 1-Exc - 1BHK - CERT - BIR!

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1-Exc - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - Ny Dansk & Nordisk Champion! (Blivende INT)

                N UCH CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 2-Exc - 2BTK - resCACIB

 

12.02.11, Ølen, Etne og Vindafjord

                DOMMER: ROBIN SEARLE, GB

                8 MØTT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR! - Short-listed!

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA DOO:

                JK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: Exc-1 - CK - 3BHK

                STRØNDAFJORDEN'S CHILI:

                JK: Exc-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: Exc-1 - CK - 2BTK

                CUBILON'S QADIRA QUATRE:

                JK: Exc-2 - CK - 3BTK - resCERT

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AK: Exc-1 - CK - 4BTK

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc-3 - CK

Valper:   4 møtt

                FJORDVOKTEREN'S EYES LIKE KELVIN:

                4-6mndr: 1-1 - BIR-valp!

                FRODO DU PIC DE VISCOS:

                4-6mndr: nr 2 i klassen

                FJORDVOKTEREN'S ENERGETIC DREAMER:

                4-6mndr: nr 3 i klassen

                ALTA COLINA'S KING CREOLE:

                4-6mndr: nr 4 i klassen

 

12.02.11, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: ALEJANDRO PALLASIN CABANAS, SPANIA

                11 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                VTK: Exc-1 - CK - 1BHK - BIR-vet! - BIR! - BIG-4! - 2.BIS-vet!

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BHK - CERT

                SÆTRA'S ERO:

                JK: Exc-1 - CK - 3BHK

                SÆTRA'S EMIL:

                JK: Exc-2 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: 1-Exc - CK

                IZARD DE MAS DU BEAUVOISIN:

                AK: Exc-2 - CK

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: Exc-3 - CK

                N S UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK:Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                NORD UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-2 - CK - 2BTK

                CERBERE  DA SERRA DO MAR:

                AK: Exc-1 - CK - 3BTK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S CHICILINI MY MINI:

                AK: Exc-1

Valper:   4 møtt

                SÆTRA'S GULLIKK:

                4-6mndr: 1-1 - BIR-valp!

                ALTA COLINA'S KISS ME QUICK:

                4-6mndr: nr 2 i klassen

                PYRAFFEN'S ABSOLUTE NOICEMAKER:

                6-9mndr: 1-2BesteHannValp

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                4-6mndr: 1-1 - BIM-valp!

 

06.02.11, Brno, Czech Repr, Internasjonal

                DOMMER: GABRIELA RICARDIKOVA, SLOVAKIA

                17 MØTT

                CUBILON'S PASCAL PARFAIT:

                JK: 1-Exc - 1BHK - CAC -  BOB!

 

06.02.11, Exporama, Lillestrøm

                DOMMER: ULF BRÅTHEN, DANMARK

                4 MØTT

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AK: Exc-1

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: VG

                N CH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-1

Valper:   Dommer: KARL-EDDIE BERGE, NORGE

                1 møtt

                ALTA COLINA'S LISA MARIE:

                4-6mndr: 1-1 - BIR-valp!

              

05.02.11,, Brno, Czech Repr, Internasjonal

                DOMMER: TIBOR HAVELKA, SLOVAKIA

                15 MØTT

                CUBILON'S PASCAL PARFAIT:

                JK: 1-Exc - 1BHK - CAC - BOB! - Short-Listed!

 

05.02.11, Exporama, Lillestrøm

                DOMMER: JEFF LUSCOTT, GB

                5 MØTT

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: Exc-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AK: Exc-1 - CK - 2BHK - resCERT

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                AUK: Exc-1

                N CH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT

Valper:   4 møtt

                SÆTRA'S GULLIKK:

                4-6mndr: 1-1 - BIR-valp!

                SÆTRA'S GIPSY:

                4-6mndr: 1-1 - BIM-valp!

                SÆTRA'S GEILA:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp

                ALTA COLINA'S LISA MARIE:

                4-6mndr: 3BesteTispeValp