UTSTILLINGSRESULTATER 2010

Savner du resultater, eller finner du feil her?

Kanskje du ikke har sendt inn resultatene?

 

29.12.10, Letohallen

                DOMMER: LEIF LEHMAN JØRGENSEN, DANMARK

                5 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - HP

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: 1-2 - HP

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                FJORSVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                AK: 1-2 - CK - 2BTK

 

20.11.10,, Nordisk Winner-utstilling 2010, NKK, Lillestrøm, Internasjonal

             DOMMER: ÅKE CRONANDER, SVERIGE

                41 MØTT

Foto av alle hann-hundene FINNER DU HER!

               

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - NORDJV-10! - NORDV-10! - BIR!

                N UCH CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK - CACIB

                KBHV-10 VI'SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-1 - CK - 3BHK - resCACIB

                NORD UCH JVV-08 DKV-09 NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-2 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                JK: 1-2 - HP

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1-3 - HP

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                JK: 1-4

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                JK. 1-

                FLAGELLA'S DRØMMEN MIN:

                JK: 1-

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: 1-1 - CK

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                AK: 1-2

                INGARD DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1-3

                BAM-BELLAS GARM:

                AK: 1-4

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: 2

                SNOW-STORM:

                AK: 2

                N UCH ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:

                CHK: 1-3

                S FIN UCH SAYOT'S ODDIE O'NEAL:

                CHK: 1-4

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: 1-

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1-

Foto av alle tispene FINNER DU HER! Pluss avl, oppdrett, BIR-BIM.

                VI'SKALY'S POPPY PINOT:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - NORDJV-10! - NORDV-10! - BIM!

             N UCH PYRONI GIVENCHY:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK - CACIB

                N UCH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK - resCACIB

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - 4BTK - BIR-vet!

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                JK: 1-2 - CK

                BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                JK: 1-3

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                JK: 1-4

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1-

                YINWOO'S TEQUILA ROSE:

                JK: 1-

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AUK: 1-1

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AK: 1-1 - CK

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                AK: 1-2

                BEST NIECE OF TROYA:

                AK: 2

                N S UCH GILLANDANT MYSTIC BEAUTY:

                CHK: 1-3 - CK

                N UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: 1-4 - CK

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-

                MULTI CH BAMBELLAS FORTUNA:

                CHK: 1-

                N UCH BEAUTY SUNCHINE:

                CHK: 1-

                INT NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 1-

                INT NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                1BesteAvlsKlasse - HP - BIS-AvlsKlasse!

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                2BesteAvlsKlasse - HP

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

20.11.10, Internasjonal utst, Nitra, Slovakia

             DOMMER: STAVIARSKA VIERA, SK

                CUBILON'S PASCAL PARFAIT:

                JK: Excellent - 1 - CAJC - BIR-junior - BIS-junior!!!

 

14.11.10, Stord

                DOMMER: LIZ BETH LILJEKVIST, SVERIGE

                6 MØTT

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: 1-2 - CK - 3BTK

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1-1 - HP

Valper:   2 møtt

                ALTA COLINA'S JABBA-DABBA-DOO:

                6-9mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp!

                CUBILON'S QADIRA QUATRO:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

               

14.11.10, Orkdal Hundeklubb, Orkanger

                DOMMER: NIKSA LEMO, KROATIA

                6 MØTT

               

                CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - NyNorskChampion! - BIR! - 2.BIG!

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK

                N UCH SNOW-FLAKE:

                CHK: 1-1 - CK - 3BHK

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AUK: 1-1- CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH PYRONI GIVENCHY:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK

                foto: Sindre Ekli

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 2.BIS-Oppdretter!

Valper,   DOMMER: BENNY BLID VON SCHEDVIN, SVERIGE

                2 Møtt

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                6-9mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                CUBILON'S QIMBERLY:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

               

13.11.10, Kongsberg Hundeklubb

                DOMMER: WENCHE EIKESETH, NORGE

                9 MØTT

                N UCH ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                 IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1-1 - HP

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AK: 2

                N UCH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: KIB

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                JK: 2

                L'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                JK: 2

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AUK: 1-1 - HP

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: 1-1

                BEST NIECE OF TROJA:

                AK: 1-2

Valper:   2 Møtt

                ALTA COLINA'S JUM-JUM:

                7-9mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp!

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                7-9mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

            

07.11.10, DKK Internasjonal utst i Herning, Danmark, Dansk Vinner-tittel

             DOMMER: LEIF RAGNAR HJORTH, NORGE

                16 MØTT

                FIN CH CHENESPACE MATRE MATHIAS:

                AK: Excellent - 1 - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - DKV-10

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Excellent - 1 - 2BHK

                FIN CH CHENESPACE N:

                AK: Excellent - 1 - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - DKV-10

                DK CH PYRECLAIRE AFRODITE:

                CHK: Excellent - 1 - 2BTK

                N UCH STORWARTZ  ANKI:

                AK: Excellent - 2 - 3BTK

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                AK: Excellent - 3 - 4BTK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                AK: Excellent - 4

 

06.11.10, DKK Internasjonal utst Herning, Danmark

                DOMMER: LUIS PINTO TEXEIRA, PORTUGAL

                17 MØTT

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Excellent -  1 - 1BHK -CACIB - BIR!

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: Excellent - 1 - 1BTK - CACIB - BIM!

                BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                AUK: Excellent - 1 - 2BTK - CERT

                N UCH STORWARTZ ANKI:

                AK: Excellent - 1 - 3BTK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                AK: Excellent - 2 - 4BTK

               

31.10.10, NVLPH, Clubmatch i Nederland

                DOMMER: GUY MANSENCAL, FRANKRIKE

                foto: Anke

                CUBILON'S QUIMO:

                Puppy 6-9 mndr: Nr 1 i klassen - Meget Lovende - BesteHannValp - (BIM-valp!)

               

31.10.10, Norsk Dalmatinerklubb,  Letohallen

                DOMMER: EVA LILJEKVIST BORG, SVERIGE

                6 MØTT

                N UCH ALTA COLINA'S  ISBJØRNEN IVAN:

                CHK: 1-1 CK - 1BHK - CERT - BIM!

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S HENNING HÅRFAGRE:

                AK: 2

                GILLANDANT MYSTIC BEAUTY:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - NyNorsK & SvenskChampion!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: 2

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                JK: 2

Valper:   4 møtt

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - 1BesteHannValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

                SÆTRA'S EMIL:

                6-9mndr: Nr 2 i klassen

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                4-6mndr: Nr 1 i klassen - 2BesteHannValp

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - 1BesteTispeValp - BIM-valp!

               

30.10.10, Norsk Miniatyr Hundklubb, Letohallen

             DOMMER: INGER DAHLE, NORGE

                8 MØTT

                ALTA COLINA'S  ISBJØRNEN IVAN:

                AK: 1-1 CK - 1BHK - CERT - BIR! - NyNorskChampion!

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S HENNING HÅRFAGRE.

                AK: 1-2 - CK - 3BHK

                INGARD DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1-3

                N UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK. 1-2 - CK - 2BTK

                GILLANDANT MYSTIC BEAUTY:

                AK: 1-1 - CK - 3BTK - CERT

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: 1-2

Valper:   5 møtt

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - 1BesteHannValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

                SÆTRA'S EMIL:

                6-9mndr: Nr 2 i klassen

                LIGETI'S CHRISTIAN DIOR:

                4-6mndr: Nr 1 i klassen - 2BesteHannValp

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                6-9mndr: Nr 1 i klassen - 1BesteTispeValp - BIM-valp!

                SÆTRA'S ESSI:

                6-9mndr: Nr 2 i klassen

 

17.10.10, NKK, Internasjonal,Tromsø

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                13 MØTT

                Foto: Marion

                AROX:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2

                ARKO:

                AK: 1-2

                LAUGTUN'S GOLIATH:

                AK: 1-3

                ASK:

                AK: 2

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1

                Foto: Marion

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                JK: 1-1 - HP

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1

                AMANDA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: 1-1

                AKIRA:

                AK: 1-2

                AVLSKLASSE PÅ WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                1BesteAvlsKlasse

 

16.10.10, Tromsø

                DOMMER: TERJE LINDSTRØM, NORGE

                9 MØTT

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - HP

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2

                ARKO:

                AK: 1-1

                AROX:

                AK: 1-2

                ASK:

                AK: 1-3

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 2

                AKIRA:

                AK: 1-1

Valper:  DOMMER: ??

                3 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                FJORDVOKTEREN'S DORRIS:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

                SÆTRA'S EILA:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp

 

10.10.10, NKK, Hamar, Internasjonal

    FOTO AV ALLE HUNDENE HER!!!

                DOMMER: JANICE CAMPBELL, AUSTRALIA

                28 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK - resCACIB

                SNOW-FLAKE:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBERAU:

                VTK: 1-1 - CK - 4BHK - BIM-vet!

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - CK

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1-2 - CK

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                JK: 1-3 - HP

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                AUK: 1-1 - CK

                CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                AK: 1-2 - CK

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: 1-3

                SNOW-STORM:

                AK: 1-4

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1-3 - CK

                NORD UCH JVV-08 DKV-09 NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-4

                N UCH BJARNE'S WONDERBOY:

                CHK: 1-5

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - 4BTK - BIR-vet!

                GILLANDTMYSTIC BEAUTY:

                AK: 1-1 - CK - 4BTK - CERT

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1-1 - HP

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AUK: 1-1 - CK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: 1-2 - CK

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                AK: 1-3

                N UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: 1-3 - CK

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-4

                N UCH NV-10 CHERIE DU NEOUVIELLE:

                CHK: 1-5

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1-6

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1-7

                N UCH BEAUTY SUNCHINE:

                CHK: 1-8

                EMPRESS CATHARINA'S AVLSKLASSE:

                1.BesteAvlsKlasse - HP

                KENNEL CUBILON:

                1.BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL SÆTRA:

                2.BesteOppdretterKlasse - HP

 

 

30.09.10, Celje, Slovenia, Europian Winner Show

             DOMMER: RON MENAKER, USA

                CRO SLO CH WONDERWHITE'S INCOGNITO:

                CHK: Excellent - nr 1 - 1BHK - BIR! - EuropeiskVinner2010!

                SLO JunCh CUBILON'S PASCAL PARFAIT:

                JK: Excellent - nr 1 - 2BHK - BIR-junior! - EuropeiskJuniorVinner2010!

 

29.09.10, Celje, Slovenia, Europian Club Winner Show

             DOMMER: CLAUDIO DE GUILANI, ITALIA

                CUBILON'S PASCAL PARFAIT:

                JK: Excellent - nr 1 - 2BHK - 2.BIR! - BIR-junior! - SlovenskJuniorChampion!

                CRO CH WONDERWHITE'S INCOGNITO:

                AK: Excellent - nr 1 - 3BHK - CERT - SlovenskChampion!

 

25.09.10, Bergen

                DOMMER: SVEN LÖVENKJÆR, DANMARK

                7 MØTT

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - BIG! - 3.BIS!

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                STRØNDAFJORDEN'S AMUSE:

                AUK: 2               

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                AK: 2

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AK: 2

                N UCH STORWARTZ ANKI:

                CHK: 1-2

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-3

Valper,  3 møtt:

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                6-9mndr: BesteHannValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

                STRØNDAFJORDEN'S CHILI:

                6-9mndr: nr 1 i klassen - BesteTispeValp - BIM-valp!

                CUBILON'S QADIRA QUATRO:

                4-6mndr: nr 1 i klassen - 2BesteTispeValp

               

19.09.10, Norsk Schæferhund Klubb, Valpeshow, Trondheim

             DOMMER: ANNE INDERGÅRD, NORGE

                2 MØTT

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                6-9mndr: BesteHannValp - BIM-valp!

            

                CUBILON'S QIMBERLY:

                4-6mndr: BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

 

19.09.10, Sortland

              DOMMER: KARL-ERIK JOHANSSON, SVERIGE

                6 MØTT

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - HP

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                ASK:

                AK: 2

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - HP

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - HP

 

18.09.10, Sortland

             DOMMER: NILS MOLIN, SVERIGE   

                6 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - CK - 2BHK

                ASK:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - CK - 2BTK                  

 

12.09.10, Stavanger, NKK, Internasjonal

                DOMMER: HELGE LIE, NORGE

                8 MØTT

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK - resCACIB

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1-2

                BEAUTY SUNCHINE:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NyNorskChampion!

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                FJORDVOKTEREN'S CHONCITTA:

                AK: 1-2 - CK - 3BTK

                BEST NICE OF TROYA:

                AK: 1-3

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 1-4

               

05.09.10, Ballangen

                DOMMER: LENI FINNE, FINLAND

                8 MØTT

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BJARTE BANDIT AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2

                ARKO:

                AK: 1-1

                ASK:

                AK: 2

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - HP

                AKIRA:

                AK: 1-1

Valper:    ???

           

05.09.10, Hundorp

                DOMMER: TINA SULCE, LATVIA

                7 MØTT

                SNOW STORM:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                SNOW BALL:

                AK: 1-2 - CK - 3BHK

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 2

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! -NyNorskChampion!

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AUK: 1-1 - CK - 3BTK

 

04.09.10, Steinkjer

                DOMMER: WENCHE EIKESETH, NORGE

                7 MØTT

                CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                SNOW FLAKE:

                AK: 1-1 - CK - 2BHK

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - HP

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIR! - BIG! - 3.BIS!

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: 1-3 - CK - 3BTK

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AK: 1-1

                KENNEL CUBILON:

                BesteOppdretterGruppe - HP

Valp:       1 MØTT

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                6-9mndr: BesteHannValp - BIR-valp!           

               

04.09.10, Ballangen

                DOMMER: BENNY BLID VON SCHEDVIN, SVERIGE

                9 MØTT

                BJARTE BANDITT AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 2.BIG!

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                ARKO:

                AK: 1-1

                ASK:

                AK: 2

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 CK - 2BTK

                AKIRA:

                AK: 1-1 - CK - 3BTK

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

Valper - Dommer: ???

                3 møtt

                FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp! - 4.BIS-valp!

                SÆTRA'S EILA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

                FJORDVOKTEREN'S DORRIS:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp

 

29.08.10, Trondheim Hundefestival, dag 2

                DOMMER: BENNY BLID VON SCHEDVIN, SVERIGE

                12 MØTT

          ***FOTO AV ALLE HUNDENE - BEGGE DAGER - HER! ***

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                AK: 1-1 - CK - 2BHK

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - CK - 3BHK - BIR-vet!

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1-1 - CK - 4BHK

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                JK: 1-2 - HP

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIR!

                N UCH PYRONI GIVENCHY:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AUK: 1-1 - CK - 3BTK - CERT

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1-3 - CK - 4BTK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: 1-4 - CK

                CUBILON'S PERNILLE P...

                JK: 1-1  HP

                CUBILON'S OLGA ORFEVRE:

                JK: 1-2

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

Valper:   3 MØTT

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                6-9mndr: Nr 1 - BesteHanNValp - BIM-valp!

                CUBILON'S QASSANO:

                4-6mndr: Nr 1 - 2BesteHannValp

               

                CUBILON'S QIMBERLY:

                4-6mndr: Nr 1 - BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!               

               

28.08.10, Drammen, 2.Dag

              DOMMER: LIGITA ZAKE, LATVIA

                12 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIM!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S HÅRFAGRE HENNING:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK - CERT

                NORD UCH JVV-08 DKV-09 NV-10 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-3 - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AUK: 1-1

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIR!

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE.

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                SÆTRA'S DIXI:

                CHK: 1-3 - CK - 3BTK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1-1 - CK - 4BTK - CERT

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-1 - CK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 3

                BEST NIECE OF TROYA:

                AK: 2

Valper:  3 MØTT

             ALTA COLINA'S JUM-JUM:

                6-9mndr: BesteHannValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                6-9mndr: 2BesteHannValp

                LILOU DE JOLI JAUNTER :

                6-9mndr: BesteTispeValp - BIM-valp!

               

28.08.10, Trondheim Hundefestival, dag 1

                DOMMER: HANS MÜLLER, SVEITS

                10 MØTT

           ***FOTO AV ALLE HUNDENE - BEGGE DAGER - HER! ***

               

                SNOW FLAKE:

                AK: 1-1  - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - CK - 2BHK - BIR-vet!

                CUBILON'S NORMANN NOUVEAU:

                AK: 1-2 - CK - 3BHK

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - CK - 4BHK

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                JK: 1-2 - HP

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEUX:

                CHK: 1-3 - CK - 3BTK

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AUK: 1-1 - CK - 4BTK - CERT

                CUBILON'S OLGA ORFEVRE:

                JK: 1-1 - CK

               

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

Valper:   3 MØTT

                CUBILON'S QASSANO:

                4-6mndr: Nr1 - 2BesteHannValp

               

                ALTA COLINA'S JUBILEUM:

                6-9mndr: Nr1 - 1BesteHannvalp - BIR-valp! - ShortListed

            

                CUBILON'S QIMBERLY:

                4-6mndr: BesteTispeValp - BIM-valp!

 

28.08.10, Drammen

                DOMMER: PETER VAN MONTFORT, HOLLAND

                10 MØTT

                ALTA COLINA'S HENNING:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-2 - CK - 3BHK

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AUK: 2

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                SÆTRA'S DIXI:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT - NyNorskChampion!

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1-1 - CK - 4BTK

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-2 - CK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 2

               

22.08.10, Mo i Rana

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                6 MØTT

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BJARTE BANDIT AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - HP

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - HP

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - HP

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - HP

Valper:  DOMMER ???

                2 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                FJORDVOKTEREN'S DORRIS:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

21.08.10, Internasjonal, Brattislava, Slovakia

                DOMMER: HANS BIERWOLF, AUSTRIA

                5 MØTT

                CUBILON'S PASCAL PARFAIT:

                JK: 1 -Excellent - JunCAC - JunBOB - BOB2!

 

21.08.10, Mo i Rana

                DOMMER: CRISTIAN PETRE STAVARACHE, ROMANIA

                5 MØTT

                (Bilder fra Renate Langset, tatt i Svolvær)

               

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

            

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

             

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 3

Valper:  3 møtt

                FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                CUBILON'S QATINKA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                FJORDVOKTEREN'S DORRIS:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp

 

15.08.10, NKK, Internasjonal, Norsk Vinner, Oslo

                DOMMER: MARIA ARNELIA TABORDA, PORTUGAL

                26 MØTT

                (Klikk her for å se alle hannhundene!)

               

                NORD UCH JVV-08 DKV-09 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - NV-10

                ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT - resCACIB

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-2 - CK - 3BHK

               

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-1 - CK - 4BHK - BIR-vet!

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - HP

                JOHNY DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1-2

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AUK: 1-2 - CK

                VI'SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-3 HP

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-3 - CK

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-4 - CK

                (Klikk her for å se alle tispene, BIR/BIM og Opddretterklasser!)

             

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NV-10 - NyNorskChampion!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                CUBILON'S OLINE ONEREAUX:

                AUK: 1-1 - CK - 3BTK

                MULTI CH BAM-BELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1-2 - CK - 4BTK

                BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                JK: 1-1 - HP

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-2  - HP

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: 1-2 - CK

                VI'SKALY'S A SPOONFUL OF STARDUST:

                AK: 1-3

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-4

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 1

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-3 - CK

                NORD UCH PYR-ANGEL'S SERENA:

                CHK: 1-4 - CK

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: 1

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1

                N UCH SÆTRA'S AIDA:

                CHK: 1

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL ALTA COLINA:

                2BesteOppdretterKlasse - HP

 

14.08.10, NKK, Internasjonal, Crufts Kvalifisering, Oslo

                DOMMER: ASTRID INDREBØ, NORGE

                28 MØTT

               

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - 3.BIG! - Crufts Kval.

                               

                VI'SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT - resCACIB

               

                SNOW FLAKE:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK

               

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-2 - CK - 4BHK

               

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                JK: 1-1 - CK

               

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AUK: 1-2

               

                CUBILON'S NORMANN NOVEAU:

                AK: 1-2 - CK

               

                SNOW STORM:

                AK: 1-3

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-3 - CK

               

                NORD UCH JVV-08  DKV-09 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-4

               

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - CK - BIR-vet!

             

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM! - Crufts Kval.

               

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB - NyNorskChampion!

               

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONA DIOSA:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK

               

                NORD UCH PYR-ANGEL'S SERENA:

                CHK: 1-3 - CK - 4BTK

                ** foto mangler**

                BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                JK: 1-1 - HP

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                AUK: 1-1 - CK

               

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-2 - CK

               

                VV-10 VI'SKALY'S A SPOONFUL OF STARDUST:

                AK: 1-2 - CK

               

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-3 - CK

               

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1-4 - CK

               

                CUBILON'S MERCEDES MARQANT:

                AK: 1

               

                LADY OF THE SNOW:

                AK: 1

               

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 2

               

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-4 - CK

               

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1- CK

               

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1- CK

               

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: 1

                KRISTIN SKAARE'S OPPDRETTER KLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL CUBILON:

                2BesteOppdretterKlasse - HP

            

08.08.10, SBHK, Norje Boke, Sverige

                (Beste hannhund,- og tispe-klasse samt andre norske hunders resultater)

                DOMMER: JAN DE GIDS, HOLLAND

                33 MØTT               

                SE UCH VI'SKALY'S AMAZING ARCAS:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIM!

                VI'SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                SE UCH VI'SKALY'S A FISTFUL OF FUN:

                CHK: 1-2 - CK - 3BHK

                INT NORD UCH VWW-10 VI'SKALY'S NORDIQUE NORTON:

                VTK: 1-1 - CK - 4BHK - BIR-vet!

                SE UCH VI'SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: 1-3 - CK - 5BHK

                NORD UCH JVV-08 DKV-09 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-4 - CK

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                AK: 1-1 - CK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-2 - CK

                SE UCH NORDV-07 VI'SKALY'S CATTLE KATE JOHNSON:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIR!

                SE DK UCH VI'SKALY'S BREEZE OF ALASKA:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                VI'SKALY'S BE BOP A LULA:

                AUK: 1-1 - CK - 3BTK - CERT

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 1-1 - CK - 4BTK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1-4 - CK

                SÆTRA'S DIXI:

                AK: 1-3 - CK

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                AK: 1-5 - CK

                INT NORD SF UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - BIM-vet!

 

08.08.10, Svolvær

                DOMMER: RUI OLIVIEIRA, PORTUGAL

                7 MØTT

               

                ASK:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 3BHK

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 4BHK

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2 - CK - 2BTK

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 3BTK                

Valper:   FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                4-6 mndr, hann: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                SÆTRA'S EILA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                FJORDVOKTEREN'S DORRIS:

                4-6 mndr: 2BesteTispeValp

 

07.08.10, Hellerudsletta

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                8 MØTT

                N UCH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: 1-1 - CK - BIM!

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1-1 - HP

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AUK: 1-1

                ALTA COLINA'S ISBJØRNEN'S IVAN:

                AUK: 1-2

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                N UCH HISTOIRE D'AMOR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK

                BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                JK: 1-1 - HP

                KENNEL ALTA COLINA:

                1 Beste Oppdretter Gruppe - HP - 3.BIS-oppdrett!!

Valper:  2 MØTT

                ALTA COLINA'S JUMM-JUMM:

                4-6 mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                4-6 mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!            

               

07.08.10, Norje Boke, PYS Spesial Utstilling; Sverige

                (Beste hannhund,- og tispe-klasse samt andre norske hunders resultater)

                DOMMER: JEAN PERRO, USA

                39 VOKSNE OG 12 VALPER

                INT NORD UCH VVV-10 VI'SKALY'S NORDIQUE NORTON:

                VTK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                S UCH SV-09 VI'SKALY'S AFRCAN TUNDA:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                SE UCH VI'SKALY'S A FISTFUL OF FUN:

                CHK: 1-2 - CK - 3BHK

                VI'SKALY'S ALLINGTON:

                AUK: 1-1 - CK - 4BHK - CERT

                JVV-08 NORD UCH DKV-09 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-3 - CK - 5BHK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-2 - CK

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                AK: 1-4

                S DK UCH VI'SKALY'S BREEZE OF ALASKA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                VI'SKALY'S BE BOP A LULA:

                AUK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT

                VI'SKALY'S CC RIDER:

                AUK: 1-2 - CK - 3BTK

                SE UCH VI'SKALY'S JILLAROO SPIRIT:

                CHK: 1-2 - CK - 4BTK

                SÆTRA'S DIXI:

                AK: 1-1 - CK - 5BTK - BESTE UTTRYKK!

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 1-2 - CK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1-5 - CK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-2 - CK

               

               

07.08.10, Svolvær

                DOMMER: LENA STÅLHANSKE, SVERIGE

                7 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - 4-BIG!

                ASK:

                AK: 1-1

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - HP

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1-2

Valper:   FJORDVOKTEREN'S DUDLEIF:

                4-6 mndr, hann: 1BesteHannValp - BIM-valp

                SÆTRA'S EILA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                FJORDVOKTEREN'S DORRIS:

                4-6 mndr: deltatt

               

01.08.10, Nesbyen

                DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

                15 MØTT

                N UCH CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - 2.BIG!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-3 - CK - 3BHK

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                AUK: 1-1 - CK - 4BHK - CERT               

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1-1 - HP

                JOHNY MONTAGNE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 2

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-2 - CK -2BTK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-1 - CK - 3BTK - CERT

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK. 1-3 - CK - 4BTK

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1-1 - CK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 1-2

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-3                

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AUK: 1-2              

                AM CH VALLE D'ASPE KEEP'N A PROMISE:

                AK: 2                

               

31.07.10, Nesbyen

                DOMMER: JOOP HIDDES, NEDERLAND

                15 MØTT

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT - NyNorskChampion!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-2 _ CK - 3BHK

                JOHNY MONTAGNE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1-1 - HP

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                AUK: 2

                IZAR DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1-1

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1-1 - CK - 3BTK

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-2 - CK - 4BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK. 1-3 - CK

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                AUK: 1-2 - CK               

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 1-2 - CK

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-3 - CK               

                AM CH VALLE D'ASPE KEEP'N A PROMISE:

                AK: 3

               

25.07.10, Våler, Hedmark

             DOMMER: AUGUST DE VILLE, BELGIA

                9 MØTT(?)

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - NyNorskChampion!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                    VTK: 1-1- HP

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                JK: 2

                   CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BELLE BLANC:

                AK: 1-2 - CK - 2BTK

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-1 - CK - 3BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - 4BTK - BIR-vet! - BIS-veteran!!!

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 2

 

24.07.10,, Karmøy

                DOMMER: RUIZ RODRIGUEZ FRANCICO, SPANIA

                    3 MØTT

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIR!

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AUK: 1-1

Valper:   2 møtt

                ALTA COLINA'S JABBA DABBA DOO:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!          

 

24.07.10, Våler, Hedmark

             DOMMER: ROBERTO SCHILL, ROMANIA

                11 MØTT

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-1 CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet! - 3.BIG! - 2.BIS-vet!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                JK: 1-1 - CK - 3BHK - CERT

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 1-1 - CK - 4BHK

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1-1 - CK - 3BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - 4BTK - BIM-vet!

                BELLE BLANC:

                AK: 2

                FJORDVOKTEREN'S CHIQUILINI MY MINI:

                AK: 2

                SARA:

                AK: 2

Valp:      STRØNDAFJORDEN'S BØRRE:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

 

10.07.10, Vestnes

            DOMMER: KORNELIJA BUTRIMOVA, LITAUEN

                 1 MØTT

              FJORDVOKTEREN'S CHIQULINI MY MINI:

              AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                

03.07.10, NKK's Internasjonale utstilling i Trondheim

               DOMMER: FRANK CHRISTIANSEN, NORGE

                13 MØTT

               

                CUBILON'S NORMANN NOVEAU:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

            

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - HP - BIR-vet!

            

                SNOW-FLAKE:

                AK: 1-1

               

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1-1

               

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 2

               

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

               

                PYRONI GIVENCHY:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - Ny Norsk Champion!

            

             CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                JK: 1-1 - CK - 2BTK

               

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1-1 - CK - 3BTK - resCACIB

               

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-2 - CK - 4BTK

               

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

               

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 2

               

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

                Med følgende hunder, fra venstre:

                CUBILON'S NORMANN NOVEAU

                CUBILON'S OLINE ONEREUX

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL

                CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER

 

 

27.06.10, VerdensUtstillinga i Danmark, KOMPLETTE RESULTATER LAGT INN HER (KOPIERT FRA DKK)

21.06.10, Triple Int Utst Jönköping, Sverige

                DOMMER: LEIF RAGNAR HJORTH, NORGE

                15 MØTT

                VI-SKALY'S ARLINGTON:

                JK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK - CACIB

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-1 - CK - 3BHK - BIM-vet!

                S UCH MINIMAX PETER PAN:

                CHK: 1-2 - CK - 4BHK

                S UCH VI-SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: 1-3

                VI-SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-1 - HP

                S DK UCH VI-SKALY'S BREEZE OF ALASKA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIR!

                WONDERWHITE'S ISLA BONITA:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 1-2 - CK - 3BTK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1-2 - CK - 4BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - 5BTK - BIR-vet!

                S UCH PATOU NORDIC CLEOPATRA:

                CHK: 1-3 - CK

                SAYOT'S NAWEH NAJAH:

                AK: 1-3 - CK

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1-4 - CK

                VI-SKALY'S BE BOP A LULA:

                AUK: 1-1 -HP               

 

20.06.10, Sandefjord

                DOMMER: MAJA ÅNESTAD, NORGE

                8 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                AUK: 1-2 - CK - 2BHK

               ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:

                AUK: 1-3 - CK - 3BHK

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AUK: 1-4 - CK - 4BHK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-1 - HP

                BEST NIECE OF TROYA:

                AK: 1-2

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 2.BIS-Oppdretter!

               

20.06.10, Oppdal

                DOMMER: WERA HÜBENTHAL, SVERIGE

                9 MØTT

               

                CUBILON'S NORMANN NOVEAU:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

            

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - CK - 2BHK - BIR-vet! - 2.BIS-vet!

            

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1-1 - CK - 3BHK

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                JK: 1-1 - HP

               

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1-2 - HP

               

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

               

                PYRONI GIVENCHY:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                JK: 1-1 - HP

               

                CUBILON'S NAOMI NOBLESSE:

                AUK: 1-1

               

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterGruppe - HP

Valp:      DOMMER: JAN ROGER SAUGE, NORGE

               

                CUBILON'S PREBEN PRESENTE:

                6-9mnd: 1BesteHannValp - BIR-valp!

               

20.06.10, Bodø

             DOMMER: KULM HASTINGS, GB

                6 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2 - HP

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-3 - HP

                BEA  AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2 - HP

 

20.06.10, Triple Int Utst Jönköping, Sverige 

                DOMMER: ILONA OSTENK-SHENK, HOLLAND

                18 MØTT

                VI-SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

                S UCH VI-SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK - resCACIB

                INT NORD UCH VI-SKALY'S NORDIQUE NORTON:

                VTK: 1-1 - CK - 3BHK

                VI-SKALY'S ARLINGTON:

                JK: 1-1 - CK - 4BHK

                S UCH MINIMAX PETER PAN:

                CHK: 1-2 - CK - 5BHK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-2 - CK

                N UCH SOULMAN'S ATTACA LUDWIG:

                AK: 2

                S UCH VI-SKAL'S A SPOONFUL OF STARDUST:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                S UCH VI-SKALY'S BREEZE OF ALASKA:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                VI-SKALY'S BE BOP A LULA:

                AUK: 1-1 - CK - 3BTK - CERT

                S UCH PATOU NORDIC CLEOPATRA:

                CHK: 1-3 - CK - 4BTK

                SAYOT'S NAWEH NAJAH:

                AK: 1-1 - CK - 5BTK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1-4 - CK

                S UCH SAYOT'S NAWIRI NASIM:

                CHK: 1-5 - CK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - BIM-vet!

                TÖRNROSA:

                AK: 1-2

                WONDERWHITE'S ISLA BONITA:

                AK: 1-3

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 2

 

19.06.10, Triple Int Utst Jönköping, Sverige

                DOMMER: OLE STAUNKJÆR, DANMARK

                19 MØTT

                VI-SKALY'S HIPPY HIPPY SHAKE:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - 2-BIG!

                INT NORD UCH VI-SKALY'S NORDIQUE NORTON:

                VTK: 1-1 - CK - 2BHK - BIR-vet! - BIS-vet!

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-2 -CK - 3BHK

                S UCH VI-SKALY'S AFRICAN TUNDA:

                CHK: 1-1 - CK - 4BHK

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1-2 - CK - 5BHK

                S UCH MINIMAX PETER PAN:

                CHK: 1-3

                N UCH SOULMAN'S ATTACA LUDWIG:

                AK: 1-1

                INGARD DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1-2

                S UCH VI-SKALY'S A SPOONFUL OF STARDUST:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                VI-SKALY'S CREAM PEACH:

                AK: 1-1 - CK - 2BTK - CERT - resCACIB

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - 3BTK - BIM-vet!

                VI-SKALY'S BE BOP A LULA:

                AUK: 1-1- HP

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 1-2

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1-2

                S UCH PATOU NORDIC CLEOPATRA:

                CHK: 1-3

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1-4

                S UCH SAYOT'S NAWIRI NASIM:

                CHK: 1-5

                WONDERWHITE'S ISLA BONITA:

                AK: 2

                SAYOT'S NAWEH NAJAH:

                AK: 2

 

19.06.10, Bodø

             DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                6 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 2

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                BEA  AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2 - CK - 2BTK

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 3

 

19.06.10, Oppdal

             DOMMER: RUNE ARVID LYSGAARD, NORGE

                1 VALP MØTT

                CUBILON'S PREBEN PRESENT:

                6-9mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

 

13.06.10, Røros

             DOMMER: HELGE LIE, NORGE

                14 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - BIM!

                CUBILON'S NORMANN NOVEAU:

                AUK: 1-2 - CK - 2BHK

                SNOW-FLAKE:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK

                N UCH SHADOW:

                VTK: 1-1 - CK - 4BHK - BIR-vet! - 2.BIS-vet!

                SNOW-STAR:

                AUK: 1-3

                PYRONI GIVENCHY:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR! - 4.BIG!

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-3 - CK - 4BTK

                CUBILON'S OLINE ONEREAUX:

                JK: 1-1 - CK

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AUK: 1-1 - CK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-2 - CK

                CUBILON'S NAOMI NOBLESSE:

                AUK: 1-3

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 2

               

05.06.10, NKK, Drammen, Internasjonal

                DOMMER: LEIF-RAGNAR HJORTH, NORGE

                21 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIM!

                JOHNY MONTAGNE DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                SNOW-FLAKE:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK - resCACIB

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1-2 - CK - 4BHK

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-3 - CK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1-1 - CK - BIR-vet!

                NORD UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-4

                BAMBELLA'S HIGH FLYING VICTORY:

                JK: 1-2 - HP

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 3

                 MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - (CACIB) - BIR!

                 N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK - resCACIB

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-3 - CK - 3BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-4 - CK - 4BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1-1 - CK - BIM-vet!

                HAVANNE DU TOC DE L'ADOSE:

                AUK: 1-1 - HP

                BAMBELLA'S HOPE AND GLORY:

                JK: 1-1

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1

                N UCH SÆTRA'S DONNA:

                CHK: 2

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 2

                STORWARTZ AIDA:

                AK: 2

                KENNEL SÆTRA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP                                      

               

30.05.10, Tromsø

             DOMMER: RITA REINIERS, BELGIA

                 7 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

             BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                AUGUST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK

                ARKO:

                AK: 1-2 - CK - 4BHK

                ASK:

                AK: 1-3 - CK

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                AV PYRENEER GÅRDEN KENNEL:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

29.05.10, Tromsø

                DOMMER: JOHN MULDOON, IRLAND

                7 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - BIG-3!

                ARKO:

                AK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 3BHK

                ASK:

                AK: 1-2 - CK - 4BHK

                AUGUST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AK: 1-3 - CK

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2 - HP

                AV PYRENEER GÅRDEN KENNEL:

                1BesteoppdretterKlasse - HP - 3.BIS-OppdretterKlasse!

 

 

23.05.10, Kristiansand, NPHK's Spesialutstilling

                (Resultater og bilder kopiert fra NPHK's side)

               

                    DOMMER: ELINA TAN-HIETALAHTI, FINLAND

                     39 MØTT

Juniorklasse Hannhund:

Johny Montagne De Joli Jaunter
JK: 1kval - 1konk - CK - 3BHK

Strøndafjorden's Ali Bajas
JK: 1kval - 2konk

Unghund Klasse Hannhund:

Chenespace Noble Norvegien
UK: 1kval - 1konk

Åpen Klasse Hannhund:

Alta Colinas Isbjørnen Ivan
AK: 1kval - 1konk - CK - 1BHK -
CERT - BIM!

Patou Nordique Bamse
AK: 1kval - 2konk - CK - 2BHK

Inggard De Joli Jaunter
AK: 1kval - 3konk

Bjarnes Wonderboy
AK: 1kval - 4konk

Cubilon's Marek Monsieur
AK: 2kval

Igor De Joli Jaunter
AK: 3kval

Championklasse Hannhund:

N Uch Soulman's Attacca Ludwig
CHK: 1kval - 1konk - CK - 4BHK

NORD Uch Belmondo De Beaute Blanche
CHK: 1kval - 2konk - CK

NORD Uch JVV-08 Laugtun's Sander
CHK: 1kval - 3konk - CK

INT NORD Uch Sætra's Bonso
CHK: 1kval - 4konk - CK

N Uch Cubilon's Linus Laineux
CHK: 1kval

N DK UchAlta Colinas Dorado
CHK: 1kval

N UchSætra's Bark
CHK: 1kval

Veteranklasse Hannhund:

SE Uch Evitagårdens Barolo
VK: 1kval - 2konk - HP


 

N Uch Cubilon's Herr-Mann Hobereau
VK: 1kval - 1konk - CK -
BIR Vet!

Juniorklasse Tispe:

Pyr Blanc Patron Alma
JK: 1kval - 1konk - CK - 2BTK -
CERT

Pyr Blanc Patron Ayla
JK: 1kval - 2konk

Jolie Elise De Joli Jaunter
JK: 1kval - 3konk

Unghund Klasse Tispe:

Havanne Du Tuc De L' Adosse
UK: 1kval - 1konk - CK - 4BTK

Fjordvokterens C C My Enya
UK: 1kval - 2konk - CK

Fjordvokterens Chonchitta
UK: 1kval - 3konk

Fjordvokterens Chikitita You And I
UK: 1kval - 4konk

Alta Colinas Heite Hilde
UK: 2kval

Åpen Klasse Tispe:

Storwartz Aida
AK: 1kval - 1konk - CK

Storwartz Anki
AK: 1kval - 2konk - CK

Pyr Angel-S Xena
AK: 1kval - 3konk

Törnrosa
AK: 1kval - 4konk

Sætra's April
AK: 2kval

Championklasse Tispe:

N DK Uch Alta Colinas Donna Diosa
CHK: 1kval - 1konk - CK - 1BTK -
BIR!

N S Uch Wonderwhite's Glory Days
CHK: 1kval - 2konk - CK - 3BTK

INT NORD Uch Sætra's Alana
CHK: 1kval - 3konk - CK

N Uch Sætra's Bella
CHK: 1kval - 4konk - CK

N Uch Sætra's Bianca
CHK: 1kval

N Uch Sætra's Donna
CHK: 1kval

Veteranklasse Tispe:

INT NORD FIN UCH Empress Catharina
VK: 1kval - 1konk - CK -
BIM Vet!

The Green Empress
VK: 1kval - 2konk - HP

Avlsklasse:

INT NORD FIN UCH EmpressCatharina:                                                                                                                     - 1.Beste Avlsklasse - HP

Oppdretterklasse:

Kennel Alta Colina ved Berit og Beate Konstad:                                                                                                               1.Beste Oppdretterklasse - HP

Sætra's kennel ved Unni og Willy Hauglid:                                                                                                                     2.Beste Oppdretterklasse - HP
 

Kennel Fjordvokteren ved Anne Grethe Englund:                                                                                                  3.Beste Oppdretterklasse - HP

VALPER:

6 - 9 Måneder Hannhund:

Flagella`s Drømmen Din
1kval - 1konk - 1BHK Valp -
BIM Valp!

Izar Du Mas De Beauvoisin
1kval - 2konk

Cubilon's Pavel Preferable
1kval - 3konk

4 - 6 Måneder Tispe:

Labelle De Joli Jaunter
1kval - 1konk - 2BTK Valp

Lava De Joli Jaunter
1kval - 2konk

6 - 9 Måneder Tispe:

Flagella`s Duftende Min
1kval - 1konk - 1BTK Valp -
BIR Valp!

 

 

09.05.10, NKK; Internasjonal utst Kristiansand

                DOMMER: LEIF HERMAN WILBERG, NORGE

                6 MØTT

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                AK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! -NyNorskChampion!

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK - resCACIB

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1-1 - CK - 3BHK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-2

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                AUK: 1-1 - HP

 

02.05.10, National show in Banska Bystrica, Slovakia  

                DOMMER: JOHN WATSON, GB

                CUBILON'S PASCAL:

                Baby Class: Very Promising, 1, BIR-valp!

 

02.05.10, Hammerfest

                DOMMER: PROF. TRAININ ZEEV, ISRAEL

                8 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2 - CK - 3BHK

                ASK:

                AUK: 2

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2 - CK - 2BTK

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-3

                KENNEL PYRENEER GÅRDEN:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-oppdrett!

               

02.05.10,Jærutstillinga, Stavanger

                DOMMER: DAGMAR KLEIN, TYSKLAND

                5 MØTT

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUAX:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK

                SOULMAN'S ATTACA LUDVIG:

                AK: 1-1

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: 2

               

01.05.10, Club specialty show in Nenince, Slovakia  

                DOMMER: PRIEHODA MARIAN, SLOVAKIA

                CUBILON'S PASCAL:

                Baby Class: Very Promising, 1, BIR-valp!

 

01.05.10, Hammerfest

                DOMMER: HARRY TAST, FINLAND

                7 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2

                COLOMBO AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2

                CAROLA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-3

                KENNEL PYRENEER GÅRDEN:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 2.BIS-Oppdrett!

 

01.05.10,Jærutstillinga, Stavanger

                DOMMER: ROBERTO SCHILL, ROMANIA

                6 MØTT

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - 4.BIG!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEAUX:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1-1

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2

                N UCH SÆTRA'S DONNA: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AK: 1-1

Valp:      DOMMER: LIZ BETH LILJEKVIST, SVERIGE

                LAVA DE JOLI JAUNTER:

                4-6mndr: BesteTispeValp - BIR-valp!

    

25.04.10, Sunndalsøra

                 DOMMER: FRANK CHRISTIANSEN, NORGE

                4 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

            

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                JK: 1-1 - HP

               

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1-1

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                JK: 1-1 - HP

               

25.04.10, Stangehallen

                DOMMER: ULF BRÅTHEN, DANMARK

                13 MØTT

                NORD UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                JK: 1-1 - HP

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1

                ALTA COLINA'S IVRIGE INGE:

                AUK: 3

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 2

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEAUX:

                CHK: 1-3

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1-4

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                FJORDVOKTEREN'S CHICITITA YOU AND I:

                AUK: 1-1

                ALAT COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 2

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-1

Valp:      1 MØTT

                foto: P.Verme

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                4-6mndr, hann: 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp!!!

          

               

24.04.10, Sunndalsøra

                DOMMER: COLLETTE MULDOON, IRLAND

                6 MØTT

               

                CUBILON'S OMAR OPTIMISTE:

                JK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT - BIR!

            

                CUBILON'S NORMANN NOVEAU:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK

               

                N UCH JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1-1 - CK - 3BHK

               

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1-1 - CK - 4BHK

               

                CUBILON'S OLINE ONEREUX:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                           

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

Valper:   DOMMER: ÅKE SJØSTRØM, SVERIGE

                2 MØTT

               

                CUBILON'S PRESLEY PRESTIGE:

                4-6mndr, hann: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                CUBILON'S PREBEN PRESENT:

                4-6mndr, hann: 2BesteHannValp

 

24.04.10, Stangehallen

                DOMMER: JON JAKOBSEN, NORGE

                15 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - 3.BIG!

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                NORD UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-2 - CK - 3BHK

                N UCH SHADDOW:

                CHK: 1-3 - CK - 4BHK

                SNOW STORM:

                AUK: 1-2 - CK

                SNOW BALL:

                AUK: 2

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                AUK: 1-3 - HP

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEAUX:

                CHK: 1-4

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-2 - CK - 2BTK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AUK: 1-1 - HP

                CUBILON'S NAOMI NOBLESSE:

                AUK: 1-2

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AUK: 1-3

                STORWARTZ ANKI:

                AK: 1-1

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 4.BIS-Oppdrett!

Valp:      1 MØTT

                CUBILON'S PAVEL PREFERABLE:

                4-6mndr, hann: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                            

17.04.10, NKK, Bergen, Internasjonal

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                3 MØTT

                SÆTRA'S DONNA:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR! - Ny Norsk Champion!

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                AK: 1-2

                FJORDVOKTEREN'S CHONCHITTA:

                AUK: 1-1

 

04.04.10, TMiskolc, Slovakia, Internasjonal

               DOMMER: CSABA ZSOLT, UNGARN

                CUBILON'S PASCAL:

                Baby Class: Very Promising, nr:1,  BIR-valp!

 

04.04.10, SKK, Stockholm, Sverige, Internasjonal

                DOMMER: EVA ERICSSON, SVERIGE

                11 MØTT

                foto: Kristoffer Lindborg

                     MULTI CH WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

             WONDERWHITE'S INDIANA JONES:

                AUK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT - resCACIB

                SE UCH WONDERWHITE'S HUMPTY DUMPTY:

                CHK: 1-2 - CK - 3BHK

                SAYOT'S ODDIE O'NEAL:

                AK: 1-1 - CK - 4BHK

                WONDERWHITE'S JACK SPARROW:

                JK: 1-1 - HP

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                SE NO UCH WONDERWHITE'S FRENCH CONNECTION:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK - resCACIB

                FI UCH DANZA CONLOBOS AMIGA MIA:

                AK: 1-1 - CK - 3BTK - CERT - Ny Svensk Champion!

                VI'SKALY'S CREAM PEACH:

                AK: 1-2

                YINWOO'S AKINA:

                AK: 1-3

                WONDERWHITE'S ISLA BONITA:

                AUK: 1-1 - HP

                KENNEL WONDERWHITE:

                Oppdretterklasse: 1-1 - HP

               

28.03.10, Nitracanis, Slovakia

                DOMMER: MRAVIK JOZEF, SLOVAKIA

                CUBILON'S PASCAL:

                Baby Class: Very Promising, nr:1,  BIR-valp! - 3.BIS-valp!

               

 

21.03.10, NKK, Harstad, Internasjonal

                DOMMER: PER SVARSTAD, SVERIGE

                10 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                BJARTE AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-2

                ARKO:

                AK: 1-1 - CK - 3BHK - resCACIB

                INT NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 1-1 - HP

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                BODIL AV PYRENEER GÅRDEN:

                JK: 2

                JARLVOLLEN'S MIRA:

                AK: 1-1

                AKIRA:

                AK: 1-2

 

28.02.10, Nordhordland HK, Manger

                DOMMER: JEFF LUSCOTT, GB

                1 MØTT

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIR!

 

20.02.10, NKK, Bø i Telemark, Internasjonal

             DOMMER: ANN-CHRISTIN SULTAN, SVERIGE

                17 MØTT

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - (CACIB) - BIM!

             NORD UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1-2 - CK - 2BHK - resCACIB

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-3 - CK - 3BHK

                CHENESPACE NORVEGIEN DESIGN:

                AUK: 1-1 - CK - 4BHK - CERT

                NORD UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1-4 - CK

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                JK: 1-1 - HP

                JOHNY DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1-2

                CUBILON'S LUCAS LUMINEAUX:

                AK: 1-1

                STORWARTZ ANKI:

                AUK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR! - Short-listed!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1-1 CK - 2BTK - resCACIB

                N S UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1-2 - CK - 3BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1-3 - CK - 4BTK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1-4 - CK

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                JK: 1-1 - HP

                HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                JK: 2

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1-1

                SÆTRA'S DONNA:

                AK: 2

 

13.02.10, Ølen

                DOMMER: TERJE LINDSTRØM, NORGE

                4 MØTT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR!

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1-1 - CK - 2BHK - CERT'

                SÆTRA'S DONNA:

                AK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                AUK: 1-1 - HP

 

13.02.10, Letohallen

                DOMMER: ASTRID INDREBØ, NORGE

                2 MØTT

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BHK - BIR! - 3.BIG!

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

 

31.01.10, Exporama, Lillestrøm

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                4 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT -  BIR!

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 2BTK

 

30.01.10, Exporama, Lillestrøm

                DOMMER: ?

                4 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT -  BIR! - Short-listed

                NORD UCH NV-09 BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 2BHK

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1-1 - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1-1 - HP

               

17.01.10, Letohallen

                DOMMER: FRANK KRISTIANSEN, NORGE

                2 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT -  BIR!

             ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1-1 - HP

 

16.01.10, Letohallen

                DOMMER: NORMAN DESCHUYMERE, BELGIA

                3 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                AUK: 1-1 - CK - 1BHK - CERT -  BIR! - BIG-2!!

                ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:

                JK: 1-1 - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1-1 - CK - 1BTK - CERT - BIM!