UTSTILLINGSRESULTATER 2009

Savner du resultater, eller finner du feil her?

Kanskje du ikke har sendt inn resultatene?

Send mail, eller ta en telefon!

 

30.12.09 Norsk Dobermannklubb, Letohallen

DOMMER: NILS MOLIN, SVERIGE

8 MØTT

Chenespace Noble Norvegien
AUK: 1kval - 1konk - CK - 1BHK -
CERT - BIR! - BIG3!!!

Belmondo de Beaute Blanche
CHK: 1kval - 1konk - CK - 2BHK

Laugtun's Sander
CHK: 1kval - 2konk - CK - 3BHK

Bjarnes Wonderboy
AK: 1kval

Delice de la Beaute Blanche
CHK: 1kval - 1 konk - CK - 1BTK -
BIM!

Laugtun's Esibelle
CHK: 1kval - 2konk - CK - 2BTK

Joly Elise de Joli Jaunter
JK: 1kval - 1konk - CK - 3BTK -
CERT

Best Niece of Troya
AK: 1kval - 1konk - CK - 4BTK

 

 

29.11.09, Norsk Vinnerutstilling Dogs4All, Lillestrøm, NKK, Internasjonal

                    DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

                    40 MØTT (satt inn i katalogens rekkefølge)

                    foto: Hilde S

                                             BIR: BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE  og  BIM: PYR-ANGEL'S SERENA

Chenespace Noble Norvegien
JK: 1 KVAL - 2KONK - HP

Snow-Storm
JK: 1KVAL - 1KONK - HP

Cubilon's Marek Monsieur
AUK: 2 KVAL

Snow-Flake
AUK: 1 KVAL - 1 KONK - HP

foto: Hilde S

Storwartz Asterix
AUK: 2 KVAL

foto: Hilde S

Bjarnes Wonderboy
AK: 2 KVAL

Cubilon's Lucas Lumineux
AK: 2 KVAL

Alta Colina's Godgutt
AK: 1 KVAL - 3 KONK

foto: Hilde S

Alta Colina's Gladgutt
AK: 1 KVAL - 4 KONK

foto: Hilde S

Soulman's Attacca Ludwig
AK: 1 KVAL - 1 KONK - CK - 3BHK - CERT

Ingard de Joli Jaunter
AK: 1 KVAL - 2 KONK - CK - 4BHK

Belmondo de Beaute Blanche
CHK: 1 KVAL - 1 KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - Norsk Vinner 2009!

Ciachi Du Valle de Joli Jaunter
CHK: 1 KVAL - 2 KONK - CK - 2BHK - resCACIB

Laugtun's Sander
CHK: 2 KVAL

Alta Colina's Dorado
CHK: 2 KVAL

Sætra's Bonso
CHK: 1 KVAL - 3 KONK

Alta Colina's Donjuan
CHK: 2 KVAL

Cubilon's Linus Laineux
CHK: 1 KVAL - 4 KONK

Cubilon's Naomi Noblesse
JK: KIB

Alta Colina's Ivrige Iris
JK: 1 KVAL - 1 KONK - CK - CERT

Fjordvokteren's Chikitita You and I
JK: 2 KVAL

Havanne Du Tuc De L`Adosse
JK: 1 KVAL - 2 KONK - HP

Storwartz Aida
AUK: 1KVAL - 2KONK

Storwartz Anki
AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

Best Niece of Troya
AK: 1KVAL - 3KONK

Cherie de Neouvielle
AK: 2KVAL

Sætra's Dixi
AK: 1KVAL - 1KONK - CK

Törnrosa
AK: 2KVAL

Beauty Sunchine
AK: 1KVAL - 2KONK

Delice de la Beaute Blanche
CHK: 1KVAL

Wonderwhite's Glory Days
CHK: 1KVAL - CK

Bambella's Fiillipa
CHK: 1KVAL

Laugtun's Esibelle
CHK: 1KVAL

Sætra's Bella
CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BTK

Alta Colina's Besos De Bubbles
CHK: 1KVAL

Bambella's Fortuna
CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

Sætra's Alana
CHK: 1KVAL

Pyr Angel-S Serena
CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM! - NorskVinner 2009!

Alta Colina's Donna Diosa
CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

Empress Catharina:
VET: 1KVAL - !KONK - HP - BIR-vet!

OPPDRETTERKLASSE:
Alta Colina: 1BesteOppdretterKlasse - HP
Sætra : 2BesteOppdretterKlasse - HP

foto: Hilde S

                    AVLSKLASSE:

                    CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER: 1BesteAvlsKlasse - HP

 

14.11.09, KONGSBERG

                DOMMER: LEIF-HERMANN WILBERG, NORGE

                17 MØTT

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                NORD UCH CIACHI DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - CERT

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                CHK: 1KVAL

                ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:

                JK: 1KVAL - 2KONK

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                AUK: 3KVAL

                N UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                INT NORD SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BTK

                SÆTRA'S DIXI:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - CERT

                INT NORD FIN CH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-vet!

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL

                HAVANESE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1KVAL - 1KONK

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1KVAL - 2KONK

                SÆTRA'S DONNA:

                AUK: 2KVAL               

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-OppdretterKlasse!

                KENNEL SÆTRA:

                2BesteoppdretterKlasse - HP

Valp:       1 MØTT

                JONNY DE JOLI JAUNTER:

                1BesteHannValp - BIR-valp!

               

 

08.11.09, STORD

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                5 MØTT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG-4!

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 2KVAL

                SÆTRA'S DONNA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                CUBILON'S MADIKKEN MATERNAL:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

                FJORDVOKTEREN'S CHONCITTA:

                JK: 1KVAL - 1KONK

               


08.11.09, Letohallen

                DOMMER: GRETHE BERGENDAHL, NORGE

                13 MØTT               

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIM!               

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                JK:1KVAL - 2KONK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 2KVAL

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:                

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                N UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                STORWARTZ ANKI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - CERT
 
                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                JK: 1KVAL - 2KONK
 
                FJORDVOKTEREN'S CHIKILINA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                N SUCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK
 
                SARA: 2



08.11.09, Orkanger,

                DOMMER: WALDEMAR MROWIEC, POLEN

                4 MØTT
               
                SNOW-FLAKE:              

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 2.BIG!               

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - BIR-vet!               

                PYRONI GIVENCHY:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAU:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK
               
Valper:    3 MØTT

                CUBILON'S OMAR O:

                1BesteHannValp - BIM-valp!               

                CUBILON'S OZUNA OURSE:

                1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

                CUBILON'S OLINE OVRE:
               

                2BesteTispevalp


 

07.11.09, Letohallen

                DOMMER: PERO BUZINOVSKY, UKRAINA

                10 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                AUK: 2KVAL

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK. 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                AJK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                STORWARTZ ANKI:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 2KVAL

                SARA:

                AK: 2KVAL

 Valper:   2 MØTT

                STRØNDAFJORDEN'S ALI BAJAS:

                Beste Hann Valp - BIM-valp!

                ELISE DE JOLI JAUNTER:

                Beste Tispe Valp - BIR-valp!

                              

24.10.09, NKK, Tromsø, Internasjonal

                DOMMER: ZORAN BRANCOVIC, SERBIA

                6 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                AUGUST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                AIKO AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 2KVAL

                ARAK:

                AUK: 2KVAL

                AKIRA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 2KVAL

 

24.10.09, Tromsø

                DOMMER: PER-KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                5 MØTT

                AUGUST AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK. 1KVAL - 1KONK - HP

                AIKO AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 2KONK

                ARKO:

                AUK: 2KVAL

                AKIRA:

                JK: 1KVAL - 1KONK

                AMANDA AV PYRENEER GÅRDEN:

                AUK: 2KVAL

Valper:   DOMMER: LILLIAN JOHNSSON

                4 MØTT

                BALDER AV PYRENEER GÅRDEN:

                6-9mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - Shortlisted i Gr2

                BEA AV PYRENEER GÅRDEN:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

                BLOMST AV PYRENEER GÅRDEN:

                6-9mndr: 2BesteTispeValp

                BODIL AV PYRENEER GÅRDEN:

                6-9mndr: 3BesteTispeValp

 

10.10.09, FCI, WorldWinnerShow i Bratislava, Slovakia, International

               

                DOMMER: JEAN-PAUL KERIHUEL, FRANKRIKE

                53 MØTT

                (satt inn etter res i klassene - CAC er som vårt Cert, resCAC er reserve-Cert. Et Cert i hver klasse. CAJC er et Junior-Cert)

JEG HAR FÅTT BILDER AV ALLE HUNDENE FRA MARION I ESTLAND! HUN GA MEG LOV Å BRUKE DE HER - TUSEN TAKK!!!

                *Junior klasse hann:

BILDER AV ALLE JUNIOR HANNENE HER:

                (fra Carina)

                CRO JCH SLOV JCH WONDERWHITE'S INCOGNITO:

                Excellent - #1 - JWW-09! - CAJC

                DALTON BLATKA:

                Excellent - #2

                DEMOISELLE NOEL:

                Excellent - #3

                PYR MY SWEET TEDDY BEAR:

                Excellent - #4

*Intermediate class male  - Unghund klasse hann:

BILDE AV UNGHUNDEN HER:

      DEMOISELLE LEO:

      Excellent - #1 - CAC - resCACIB

    *Open class male - Åpen klasse hann:

BILDER AV ALLE ÅPEN KLASSE HANNENE HER:

      ALTA COLINA'S GODGUTT:

      Excellent - #1 - CAC

      ANDREW PYRISTAMO:

      Excellent - #2 - resCAC

      IRON FILIPUV DVOR:

      Excellent - #3

      APON PYRENEES ABSALON:

      Excellent - #4

      RODENTALI TALPAS:

      Excellent

      WIGO FARMA STEKOT:

      Excellent

      IZAAK FILIPUV DVOR:

      Excellent

      BALTAZAR BLATKA:

      Excellent

      WOODY FARMA STEKOT:

      Excellent

      *Champion class male - Champion klasse hann:

BILDER AV ALLE CHAMPION HANNENE HER:

                FI LIT CH FIJW-07 FAGO DE ALBA DE LOS DANZANTES:

                Excellent - #1  - WW-09! - CAC - CACIB

                MANTELISILMAN Q-UKKO:

                Excellent - #2 - resCAC

                BSERBRUCK:

                Excellent - #3

                CH PATOU NORDIQUE BALTO:

                Excellent - #4

                RODENTALI CABAS:

                Excellent

                CH ALPINO PYRISTAMO:

                Excellent

                CH DOMACO'S KORONA:

                Excellent

                CH CYRO MOUNTAIN ALMANACH:

                Excellent

                ALFI PYRISTAMO:

                Excellent

                VIRTU:

                Excellent

                CH FALCO FILIPUV DVOR:

                Very Good

                *Veteran Class Male - Veteran Klasse hann:

BILDE AV VETERAN HANNEN HER :

                BAYRTHE:

                Excellent - #1 - VWW-09!

 

                *Junior Class Female - Junior Klasse Tispe:

SE BILDER AV ALLE JUNIOR TISPENE HER:

                CHENESPACE NAN NACREE:

                Excellent - #1 - CAJC - JWW-09! - BIR-junior!

                CHENESPACE NUIT D'ETE:

                Excellent - #2

                BERENICA MORAVSKY KVET:

                Excellent - #3

                BELLINDA PYRENEES ABSALON:

                Excellent - #4

                AIMEE DU PAYS VIGNOBLE:

                Excellent

                CORNELA Z BALDOUFA:

                Very Good

                * Intermediate Class Female - Unghund Klasse tispe:

SE BILDER AV ALLE UNGHUND TISPENE HER:

                CHENESPACE MILLA MIGNONNE:

                Excellent - #1  - WW-09! - CAC - CACIB - BIR!

                BELESTA MORAVSKY KVET:

                Excellent - #2 - resCAC

                ANKARA OD BESKYDSKYCH VRCHC:

                Excellent - #3

                * Open Class Female - Åpen Klasse tispe:

SE BILDER AV NESTEN ALLE ÅPEN KLASSE TISPENE HER:

                CELIA DU PIC DE VISCOS:

                Excellent - #1 - CAC

                GABRIELLA MIA LA JOIE BLANCHE:

                Excellent - #2 - resCAC

                GAELIN DU CHAMP D'OURS:

                Excellent - #3

                CALINE DELLA ROCCA DEI PATOS:

                Excellent - #4

                MANTELISILMAN QUUTAR:

                Excellent

                INGRID FILIPUV DVUR:

                Excellent

                DEMOISELLE IMELDA:

                Excellent

                * Champion Class Female - Champion Klasse tispe:

SE BILDER AV NESTEN ALLE CHAMPION TISPENE HER:

                ANKARA DU VAL DE MONTSERRAT:

                Excellent - #1 - CAC - resCACIB

                CH ALASKA PYRISTAMO:

                Excellent - #2 - resCAC

                CHENESPACE INSIGNE:

                Excellent - #3

                ICH BIANKA BLATKA:

                Excellent - #4

                DOMACO'S SNOW QUEEN:

                Excellent

                CH ALMA PYRENEES ABSALON:

                Excellent

                CH DEMOISELLE VIKTORIA:

                Excellent

                LINDA FARMA STEKOT:

                Excellent

                * Veteran Class Female - Veteran Klasse tispe:

SE BILDER AV VETERAN TISPENE HER:

                MULTI CH ROSEE DE NEOUVIELLE:

                Excellent - #1  - BIR-vet! - VWW-09!

                ICH MANTELISILMAN KAROLINA:

                Excellent - #2

                HEFINA FARMA STEKOT:

                Excellent - #3

SE BILDER AV CACIB OG KLASSEVINNERE HER!

 

 

04.10.09, NKK, Hamar, Internasjonal

                DOMMER: WENCHE EIKESETH, NORGE

                29 MØTT

               

                                                  BIR og BIM         foto: Kjell-Erik Strand

                BILDER AV HANN-HUNDENE - KLIKK HER!

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - Short-listed i Gruppe 2!

                N S UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - CERT

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - CK

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - CK

                N UCH CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                CHK: 1KVAL - CK

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1KVAL

                SNOW-FLAKE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                SNOW-STORM:

                JK: 1KVAL - 3KONK - HP

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - HP - BIM-vet!

                BILDER AV TISPENE - KLIKK HER!

                N UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

                SÆTRA'S DIXI:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - BIR-vet!

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - CK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - CK

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - CK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - CK

                NORD UCH SV-04 NV-07 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 1KVAL - CK

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                STORWARTZ ANKI:

                AUK: 1KVAL - 2KONK

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

                BILDER AV OPPDRETTER,- OG AVLS KLASSE OG BIR - BIM; KLIKK HER!

                EMPRESS CATHARINA'S AVLSKLASSE:

                1BesteAvlsKlasse - HP

                KENNEL SÆTRA'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

26.09.09, Bergen

                DOMMER: BRENDA BANBURY, ENGLAND

                12 MØTT

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                N UCH WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                BEAUTY SUNCHINE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                STORWARTZ ANKI:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                SÆTRA'S DONNA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

                N UCH AMARA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                FJORDVOKTEREN'S CHICILINI MY MINI:

                JK: 2KVAL

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITITTA:

                JK: 2KVAL

                KENNEL FJORDVOKTEREN / ANNE-GRETE ENGLUND:

                1 BesteOppdretterKlasse - HP - 3.BIS-Oppdretter!

               

Valper:   JOLI ELISE DE JOLI JAUNTER:

                 4-6 mndr tispe: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 1.BIG-valp!! - 4.BIS-valp!!!

               

20.09.09, Fransk Spesialutstilling, Argeles Gazost

                 DOMMER HANNHUNDER: ELIINA HAAPANIEMI, FINLAND

                 DOMMER TISPER: M. MANSENCAL, FRANKRIKE

                 TOTALT PÅMELDT: 128 VOKSNE OG 25 VALPER, PYRENEER

                 CH ASPIN DU VAL DU LAVEDAN:

                 Excellent - nr1 i CHK - BesteHannhund - BIM!

                 FAX DU MAS DU BEAUVOISIN:

                 Excellent - nr 1 AK - 2.BesteHannhund - CAC(Cert)

                 NORD UCH BELMONDO DE BEAITE BLANCHE:

                 Excellent - nr 3 CHK

                 CHIA DU NEOUVIELLE:

                 Excellent - nr 1 AK - BesteTispe - CAC(Cert)  - BIR! - BIS!!

 

06.09.09, NKK, Stavanger, Internasjonal

                DOMMER: JAN HERNGREN, SVERIGE

                22 MØTT

                N S UCH LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                FJORDVOKTEREN'S CRY BABY WHY:

                JK: 0

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 2KVAL

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 2KVAL

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT - resCACIB - NyNorskChampion!

                FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                BEAUTY SUNCHINE:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                FJORDVOKTEREN'S CHIQITITA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITITTA:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                FJORDVOKTEREN'S CHICILINI MY MINI:

                JK: 1KVAL - 4KONK

                SÆTRA'S DONNA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

                ICIBELLE DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 3KONK - CK

                CUBILON'S MADIKKEN MATERNAL:

                AK: 2KVAL

                KENNEL JOLI JAUNTER:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL FJORDVOKTEREN:

                2BesteOppdretterKlasse - HP

 

06.09.09, Hundorp

                DOMMER: ANN-CHRISTIN SULTAN, SVERIGE

                9 MØTT

                foto: Peter Verme

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG!!

                foto: Peter Verme

                SNOW-BALL:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                foto: Peter Verme

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                foto: Reidun Guldahl

                STORWARTZ ANKI:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                  foto: Peter Verme

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                foto: Peter Verme

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                foto: Peter Verme

                CUBILON'S NAOMI NOBLESSE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

               

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

               

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

               

06.09.09, Ballangen

                DOMMER: IGOR SELIMOVIC, GEORGIA

                6 VOKSNE, 3 VALPER

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                ARKO:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                ADDI:

                JK: 1KVAL - 2KONK

Valper:   BALDER AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr, hann: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                BEA AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr, tispe: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIS-valp!!

                BODIL AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr, tispe: 2BesteTispeValp

               

05.09.09, Arendal, Valpeshow

                DOMMER: MONA K SELBACH, NORGE

                1 MØTT

                JOLI ELISE DE JOLI JAUNTER:

                4-6mndr, tispe: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - BIG-valp!! - BIS-valp!!!

               

05.09.09, Ballangen

                DOMMER: LUZA BERNADZE, GEORGIA

                7 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 4-BIG!

                ARKO:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                ADDI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                AKIRA:

                JK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

Valper:   DOMMER: HJØRDIS ESPELAND, NORGE

                3 MØTT

                BALDER AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr, hann: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                BLOMST AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr, tispe: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

                BODIL AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr, tispe: 2BesteTispeValp

              

30.08.09 Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: LEIF-HERRMANN WILBERG, NORGE

                10 VOKSNE, 1 VALP

                SNOW-FLAKE:

                JK: 1KVAL -1KONK -  CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                CUBILON'S KAIZER KARLOMAN:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                BIG STAR:

                AK: 2KVAL

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - HP - BIR-vet!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 1KON K - CK - 1BTK - BIM!

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                N UCH SÄTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                STORWARTZ ANKI:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse
               
Valp:       CUBILON'S OMAR:

                4-6mndr, hann: BesteHannValp - BIR-valp!

               
 

               
30.08.09, Drammen
                DOMMER: RAFAEL DEL CRUDO, SPANIA

                18 MØTT

                INT NORD UCH SÄTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK -  CK - 1BHK - BIM!

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 2KONK -  CK - 2BHK

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 1KONK -  CK - 3BHK - CERT

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK -  CK - 4BHK - BIM-vet!

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

               AUK: 1KVAL - 1KONK -  CK 

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL

                N UCH SÄTRA'S BARK:

                CHK: 1KVAL

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK
               
                INT NORD UCH SÄTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                INT NORD FIN UCH EM,PRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - BIR-vet!

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-jun!

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                N UCH SÄTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                CERBERRE DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                ICIBELLE DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

 

29.08.09,Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: BARBARA MÜLLER, SVEITS
               
                11 VOKSNE, 2 VALPER

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - BIR-vet!

                SNOW-FLAKE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

                CUBILON'S KAIZER KARLOMAN:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK

                BIG STAR:

                AK: 1KVAL - 2KONK -  CK

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                STORWARTZ ANKI:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - CERT

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N UCH SÄTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - CK

                KENNEL CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                BesteOppdretterKlasse - HP
               


Valper:    CUBILON'S OLINE:

                4-6mndr, tispe: BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!
               

                CUBILON'S OMAR:

                4-6mndr, hann: BesteHannValp - BIM-valp!
               


29.08.09, Drammen


                DOMMER: BIRGITTE GOTHEN, DANMARK

                13 MØTT

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - CERT

                N UCH SÄTRA'S BARK:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - HP - BIM-vet!

                INT NORD UCH SÄTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIR-vet!

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                N UCH SÄTRA'S BIANCA:             

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AK: 2KVAL


 

23.08.09, Mosjøen

                Valper: 2 MØTT

                DOMMER: FINN-ARNE HAUGLID

                BALDER AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6 mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                BODIL AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6 mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!!

                              

22.08.09, Baltisk Vinnerutstilling, Tallin, Estland, Internasjonal

                DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

                6 MØTT

                FIN CH DOMACO'S CORONNA:

                AK: EXCELLENT - nr1 i Klassen - 1BHK - CAC - CACIB - BIR! - *BaltiskVinner'09* - *EE Champion*

                MULTI CH WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: EXCELLENT - nr 2 i Klassen - 2BHK

                EE CH EEV-08 CUBILON'S LENNART LURON:

                CHK: EXCELLENT - nr 3 i Klassen - 3BHK

                S N CH WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                AK: EXCELLENT - nr 1 i Klassen - 1BTK - CAC - CACIB - BIM! -*Baltisk Vinner'09* - * EE Champion*

                MULTI CH LUMIENKELIN AMATSONI:

                CHK: EXCELLENT - nr 2 i Klassen - 2BTK - resCACIB

                MULTI CH GABRIELLA MIA LA JOIE BLANCHE:

                AUK: VERY GOOD - nr 2 i Klassen

               

22.08.09, Mosjøen

                Valper: 3 MØTT

                DOMMER: STEINAR BALKEN

                BALDER AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6 mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                BEA AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!!

                BODIL AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6 mndr: 2BesteTispeValp

               

15.08.09, NKK, Bjerke, Internasjonal

                DOMMER: VIRGINIA LYNE, CANADA

                42 MØTT

               

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:
                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB -
BIR!

               

      S UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:
      AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - res.CACIB  - 
NyNorskUtstillingschampion!

       

       N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:
       VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK -
BIR-vet!

      

       NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:
       CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BHK

      

       CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:
       AK: IKVAL - 2KONK - CK

      

       N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:
       CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

      

       ALTA COLINA'S ISBJØRNEN IVAN:
       JK: 1KVAL - 1KONK - HP

      

       SNOW-STORM:
       JK: 1KVAL - 2KONK

      

       CUBILON'S MAREK MONSIEUR:
       JK: 1KVAL - 3KONK

       ALTA COLINA'S INNBILSKE INGE:
       JK: 2KVAL

      

       SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:
       UK: 1KVAL - 1KONK

      

       ALTA COLINA'S DECIMO:
       AK: 1KVAL - 1KONK

       ALTA COLINA'S GODGUTT:
       AK: 2KVAL

       N UCH SHADOW:
       CHK: 1KVAL - 4KONK

       N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:
       CHK: 1KVAL - 5KONK

      

       N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:
       CHK: 2KVAL

      
       WONDERWHITE'S GLORY DAYS:
       AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB -
BIM! -  NyNorskUtstillingschampion!!!

       SÆTRA'S DIXIE:
       AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

       INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:
       CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

       NORD UCH NV-08 FLAGELLA'S CAMOSCIA:
       CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

      

       STORWARTZ AIDA:
       JK: 1KVAL - 1KONK - CK

       FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:
       JK: 1KVAL - 2KONK - CK

       CHERIE DE NEOUVIELLE:
       AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

       BEAUTY SUNCHINE:
       AK: 1KVAL - 2KONK - CK

       N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:
       CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

       INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:
       CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

       N UCH SÆTRA'S BELLA:
       CHK: 1KVAL - CK

       INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:
       VTK: 1KVAL - 1KONK - CK -
BIM-vet!

       FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:
       JK: 1KVAL - 3KONK - HP

       ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:
       JK: 1KVAL - 4KONK

      

       CUBILON'S NAOMI NOBLESSE:
       JK: 1KVAL - 5KONK

       OUR LADY OF THE SNOW:
       JK: 2KVAL

       SÆTRA'S DONNA:
       UK: 1KVAL - 3KONK - HP

       ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:
       UK: 2KVAL

       LAUGTUN'S ESIBELLE:
       AK: 1KVAL - 3KONK

       DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:
       AK: 2KVAL

       BEST NIECE OF TROYA:
       AK: 2KVAL

       N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:
       CHK: 1KVAL

       N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:
       CHK: 1KVAL

       N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:
       CHK: 1KVAL

       S N UCH PYR ANGEL-S SERENA:
       CHK: 1KVAL

       NORD UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:
       VTK: 2KVAL

       KENNEL SÆTRA:
       1.BESTE OPPDRETTERKLASSE - HP

       KENNEL CUBILON:

       2.BESTE OPPDRETTERKLASSE - HP

       KENNEL FJORDVOKTEREN/ANNE GRETE ENGLUND:

       3.BESTE OPPDRETTERKLASSE

       KENNEL ALTA COLINA:

       4.BESTE OPPDRETTERKLASSE

 

02.08.09, Nesbyen

                DOMMER: GEORGE SCHOGOL, GEORGIA

                14 MØTT

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet! - 4.BIS-vet!!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK               

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 2KVAL

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM! - BIM-vet!

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - CERT

                N UCH SÆTRA'S BELLA.

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                KENNEL SÆTRA:

                1.BesteOppdretterKlasse - HP

                EMPRESS CATHARINA:

                1.BesteAvlsKlasse - HP


02.08.09, Leknes

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                6 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1KVAL - 1KONK

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 2KVAL

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                ADDI:

                JK: 2KVAL

                AZITA:

                JK: 2KVAL

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: KIB

Valper:   BALDER AV PYRENEERGÅRDEN:

                1BesteHannValp - BIM-valp!

                BEA AV PYRENEERGÅRDEN:

                1BesteTispeValp - BIR-valp! - BIG-valp!! - 4.BIS-valp!!!

                BODIL AV PYRENEERGÅRDEN:

                2BesteTispeValp


01.08.09, NORJE BOKE, Svenske PYS

                DOMMER: GUIDO MASSIMELLO, ITALIA

                38 MØTT

                (Her følger Beste hann og Beste Tispe Klasse, pluss resultat på de norske hundene som deltok)

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                S DK UCH VI-SKALY'S DESIGN OF ALASKA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                VI-SKALY'S A FISTFULL OF FUN:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                N S UCH JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                INT NORD UCH VI-SKALY'S NORTON:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - resBHK

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 5KONK - CK

                VI-SKALY'S A SPOONFULL OF STARDUST:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                NORD UCH VI-SKALY'S JILL JOY OF MOUNTAIN:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIR-vet!

                VI-SKAL'S CINNAMON GINGER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                DK S UCH SANDYBEAR'S HAVANA:

                VTK: 1KVAL - 2KONK - CK - resBTK

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                N DK UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N S UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:

                VTK: 1KVAL - 3KONK - CK

VIL DU SE KOMPLETTE RESULTATER FRA NORJE BOKE, MED VALPER OG DET HELE, GÅR DU INN PÅwww.pyreneer.se


01.08.09, Nesbyen

                DOMMER: HARRY TAST, FINLAND

                15 MØTT

                N UCH CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM! - BIR-vet! - 4.BIS-vet!!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N UCH SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 2KVAL

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIM-vet!

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA.

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N S UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                KENNEL SÆTRA:

                1.BesteOppdretterKlasse - HP

                EMPRESS CATHARINA:

                1.BesteAvlsKlasse - HP - BIS-AvlsKlasse!

               

01.08.09,Leknes

                DOMMER: RITA KADIKE SKADINA, LATVIA

                5 MØTT

                N UCH WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                ADDI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

Valper:   BALDER AV PYRENEERGÅRDEN:

                1BesteHannValp - BIR-valp!

                BJARTE AV PYRENEERGÅRDEN:

                2BesteHannValp

                BLOMST AV PYRENEERGÅRDEN:

                1BesteTispeValp - BIM-valp!

                BODIL AV PYRENEERGÅRDEN:

                2BesteTispeValp

 

26.07.09,Moss

                DOMMER: ELIINA HAPAANIEMI, FINLAND

                8 MØTT

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S IVRIGE INGE:

                JK: 2KVAL

                ALTA COLINA'S DECIMO:

                AK: 2KVAL

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 2KVAL

               

04.07.09, Norsk Eurasier Klubb, Våler i Solør

                DOMMER: CRISTIAN PETRE STAVARACHE, ROMANIA

                9 MØTT

                foto: A & B Konstad

                N UCH JUB.SIEG-07 CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR-vet! - BIR! - BIG!! - 2.BIS-vet!!! - 3.BIS!!!

                foto: A & B Konstad

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                foto: A & B Konstad

                SÆTRA'S BARK:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                foto: A & B Konstad

                INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                foto: A & B Konstad

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                foto: A & B Konstad

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 3KONK - CK

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

               

04.07.09, Åsnes Hundeklubb, Våler i Solør

                DOMMER: CHRISTIAN STEFANESCU, ROMANIA

                12 MØTT

                foto: A & B Konstad

                N UCH JUB.SIEG-07 CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR-vet! - BIR! - BIS-vet!!!

                foto: A & B Konstad

                SÆTRA'S BARK:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - *NyNorskChampion*

                foto: A & B Konstad

                NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

                foto: A & B Konstad

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 2KVAL

                foto: A & B Konstad

                N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                foto: A & B Konstad

                INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                foto: A & B Konstad

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                foto: A & B Konstad

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - CERT

                foto: A & B Konstad

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                foto: A & B Konstad

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

                foto: A & B Konstad

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                foto: A & B Konstad

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 2KVAL

 

28.06.09, NKK, Stjørdal, Internasjonal

                DOMMER: JACKIE JACKSON, SØR-AFRIKA

                13 MØTT      (flere foto senere!)

                foto: Siv M Løvaas

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                foto: Siv M Løvaas

                SNOW-FLAKE:

                JK: 2KVAL

                S UCH BAM-BELLA'S FILIPPA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR! - *Ny Norsk Champion*

               

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - resCACIB

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 2KVAL

                JARLVOLLEN'S DIBA:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                LAUGTUN'S TUVA:

                AK: 2KVAL

               

                AZITA:

                JK: 1KVAL - 1KONK

               

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 2KONK

               

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 2KVAL

               

21.06.09, Gällivarre, Sverige

                DOMMER: DOROTHEA CARROLL, IRLAND

                2 MØTT

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR! *Ny Svensk Champion*

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

 

20.06.09, Rovaniemi, Finland

                DOMMER: HANS LEHTINEN, FINLAND

                3 MØTT

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                ACASOS .....:

                AK: 1KVAL - 1KONK

 

21.06.09, Oppdal Hundeklubb

                DOMMER: ASTRID INDREBØ, NORGE

                6 MØTT

               

                SNOW-FLAKE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - Short-Listed Gruppe 2

               

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

               

                F.v: 3BTK - 1BTK - 2BTK (Junita - Simone - Lucky)

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                foto: Gunn Otneim

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

21.06.09, Bodø

                DOMMER: BORIS BAICH, SLOVENIA

                2 MØTT

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

 

21.06.09, Sandefjord Hundeklubb

                DOMMER: CHRISTIAN STEFANESCU, ROMANIA

                1 MØTT

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

Valp:       HAVANNE DU TUC DE L'ADOSSE:

                6-9mndr: iBesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

 

20.06.09, Bodø

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                3 MØTT

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                AZITA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 3KONK

 

20.06.09,Surnadal & Rindal Hundeklubb, Oppdal

                DOMMER: MARJA TALVITIE, FINLAND

                5 MØTT

               

                SNOW-FLAKE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 2KONK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

14.06.09, Tromsø

                DOMMER: ANGEL GARACH DOMECH, SPANIA

                7 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!  *Ny Norsk Champion*

               ARKO:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                AZIZ:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                ADDI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                AZITA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 2KVAL

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 2KVAL

 

13.06.09,Tromsø

                DOMMER: NORMAN DESCHUYMERE, BELGIA

                10 MØTT

               

                ARKO:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!

               

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

               

                AUGUST AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 2KVAL

               

                ARE AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 2KVAL

               

                AZIZ:

                JK: 2KVAL

               

                AKIRA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

               

                ADDI:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

               

                AZITA:

                JK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

               

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BTK

               

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 2KVAL               

               

14.06.09, Norsk Rottweilerklubb avd Vestfold, Tønsberg

                DOMMER: IGOR SELIMOVIC, KROATIA

                1 MØTT

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                JK: 1KVAL  - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

 

02.05.09, Hammerfest

                DOMMER: NILS MOLIN, SVERIGE
                1 MØTT

               

                JARVOLLENS VIKING
                AK: 1KVAL - 1KONK - CK -
CERT - BIR!

 

 

07.06.09, NKK, DRAMMEN, Internasjonal

                DOMMER: MARJA TALVITIE, FINLAND

                    19 MØTT

                    LAUGTUN'S SANDER:

                    AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

                    NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                    CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                    N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                    CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                    N UCH JUB.SIEGERER-08 CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                    VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - BIR-vet!

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                    AK: 1KVAL - 1KONK

                    SÆTRA'S BARK:

                    AK: 2KVAL

                    CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                    AK: 2KVAL

                    INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                    CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                    N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                    CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                    CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                    INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                    VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - BIM-vet!

                    INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                    CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                    INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                    CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                    STORWARTZ AIDA:

                    JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                    SÆTRA'S DIXI:

                    AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                    LAUGTUN'S ESIBELLE:

                    AK: 1KVAL - 1KONK

                    DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                    AK: 2KVAL

                    N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                    CHK: 1KVAL - 4KONK

                    N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                    CHK: 1KVAL

                    AVLSKLASSE EMPRESS CATHARINA:

                    1BesteAvlsKlasse - HP - 2.BIS-avl!!

                    KENNEL ALTA COLINA:

                    1BesteOppdretterKlasse - HP

 

06.06.09, Estisk Vinnerutstilling, Tallin, Estland, Internasjonal

                DOMMER: MARET KÄRDI, ESTLAND

                    EE CH EE-JUNV-08 CUBILON'S LENNART LURON:

                    EXCELLENT - nr.1 - BestMale - CACIB - BOB! - ESTW-09!

                    EE CH GABRIELLA MIA LA JOIE BLANCHE:

                    WXCELLENT - nr.1 - BestFemale - CACIB - BOS! - ESTW-09!

 

30.05.09, TYNSET, NPHK, Spesialutstilling (Store Cert)

DOMMER: COLIN BOWKER, ENGLAND
54 MØTT

(HER ER ALLE HUNDENE SATT INN I KATALOGNUMMER! FOTO FOR HVER KLASSE)

HANNHUNDER:

JUNIOR KLASSE: TRYKK FOR FOTO HER!

SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:
JK: 2KVAL

CUBILON'S MAREK MONSIEUR:
JK: 1KVAL

SAYOT'S ODDIE O'NEAL:
JK: 1KVAL

CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:
JK: 1KVAL - 3KONK - HP

SNOW-FLAKE:
JK: 1KVAL - 4KONK - HP

STORWARTZ AMADEUS:
JK: KIP

SNOW-BALL:
JK: 1KVAL - 2KONK - CK

SNOW-STORM:
JK: 1KVAL - 1KONK - CK

ÅPEN UNGHUND KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

INGGARD DE JOLI JAUNTER:
AUK: 2KVAL

LAUGTUN'S SANDER:
AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

ÅPEN KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

BIG STAR:
AK: 2KVAL

CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:
AK: 1KVAL - 2KONK - CK

BJARNE'S WONDERBOY:
AK: 1KVAL - 3KONK - CK

CUBILON'S KAIZER KARLOMAN:
AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

CHAMPION KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

SAYOT'S LAMBLIKE LEMAN:
CHK: 1KVAL - CK

CUBILON'S LINUS  LAINEUX:
CHK: 1KVAL - CK

NORD UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:
CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:
CHK: 1KVAL - CK

N UCH SHADOW:
CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BHK

N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:
CHK: 1KVAL - CK

N S UCH FLAGELLA'S CACCIATORE:
CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:
CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIS!!

VETERAN KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

N UCH JUBSIEGER-08 CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:
VTK: 2KVAL

 TISPER

JUNIOR KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

STORWARTZ ANKI:
JK: 1KVAL - 2KONK - CK

FJORDVOKTEREN'S CC MY ENYA:
JK: 1KVAL - 1KONK - CK

FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA YOU AND I:
JK: 1KVAL - HP

STORWARTZ AIDA:
JK: 1KVAL - 4KONK - HP

FJORDVOKTEREN'S CHIQUILINI MY MINI:
JK: 2KVAL

OUR LADY OF THE SNOW:
JK: 1KVAL - 3KONK - HP

ÅPEN UNGHUND KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

SÆTRA'S DONNA:
AUK: 1KVAL - 1KONK

SÆTRA'S DIXI:
AUK: 1KVAL - 2KONK

CASSIOPEE DE LA PLAINE D'ASTREE:
AUK: 2KVAL

ÅPEN KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:
AK: 1KVAL

BELLEVUE DE BEAUTE BLANCHE:
AK: 1KVAL - 3KONK - CK

TÖRNROSA:
AK: 2KVAL

ALTA COLINA'S FAGRE FRIDA:
AK: 2KVAL

BEST NIECE OF TROYA:
AK: 1KVAL - 4KONK - CK

BEAUTY SUNCHINE:
AK: 1KVAL - 2KONK - CK

BAM-BELLA'S FILLIPPA:
AK: 1KVAL

LAUGTUN'S ESSIBELLE:
AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

CHAMPION KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

N DK UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:ute Blanche
CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

S UCH BAM-BELLA'S GAIA:
CHK: 2KVAL

N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:
CHK: 1KVAL - CK

N UCH SÆTRA'S BELLA:
CHK: 1KVAL - CK

MULTI CH BAM-BELLA'S FORTUNA:
CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:
CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:
CHK: 1KVAL - CK

INT NORD UCH SV-04 ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:
CHK: 1KVAL - CK

N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:
CHK: 1KVAL - CK

NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:
CHK: 1KVAL - CK

N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:
CHK: 1KVAL - CK

INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:
CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

VETERAN KLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!

INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:
VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - BIR-Vet!

THE GREEN EMPRESS:
VTK: 1KVAL - 2KONK

 

AVLSKLASSE:  TRYKK FOR FOTO HER!
BELLEVUE DE BEAUTE BLANCHE - HP

 

OPPDRETTERKLASSER:  TRYKK FOR FOTO HER!
ALTA COLINA - nr 1 - HP
KRISTIN SKAARE - nr 2 - HP
SÆTRA - nr 3 - HP
ANNE-GRETHE ENGLUND - nr 4
CUBILON - nr 5

BEST IN SHOW 
1
PYRENEERHUND - SÆTRA'S BONSO
2 PYRENEISK GJETERHUND POIL LONG - HOB-NOB'S QUIDAM

BESTE PERSONLIGHET 
EMPRESS CATHARINA

BESTE HODE & UTTRYKK
DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE

BESTE PARKLASSE
1 SÆTRA'S BONSO & STORWARTZ ANKI
2 HOB-NOB'S QUIDAM  & HOB-NOB'S FOLIE BERGERE

VALPER TRYKK FOR FOTO HER!

Alta Colina's Innbilske Inge
1.Beste Hannvalp - BIM-Valp!

Cubilon's Naomi Noblesse
3.BesteTispeValp

Alta Colina's Heite Hilde
2.BesteTispeValp

Alta Colina's Ivrige Iris
1.BesteTispeValp - BIR-Valp!

 

24.05.09, Ålesund

                DOMMER: NINA KARLSDOTTER, SVERIGE

                1 MØTT

                FJORDVOKTEREN`S CHIKOLINI MY MINI

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

 

24.05.09, Norsk Dobermann Klubb, Bergen

                DOMMER: DAN ERICSSON, SVERIGE

                2 MØTT

                N UCH AMARA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                JK: 2KVAL

               

24.05.09, Dansk Pyreneer Spesial, Aarup, Danmark

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                26 MØTT  (Resultater hovedsaklig for de norske hundene)

                NORD CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK

                N DK CH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK

                ALTA COLINA'S BACCHUS:

                AK: 1KVAL - 3KONK

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 4KONK

                N CH CUBILON'S LINUS LAINEAUX:

                AK: 1KVAL

                N DK CH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                N DK CH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                ALTA COLINA'S EDELWEISS:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                1.BESTE AVLSKLASSE - HP:

                NORD CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE

                1.BESTE OPPDRETTERKLASSE:

                KENNEL ALTA COLINA - HP

Valper:    ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDRA:

                1BesteTispeValp - BIR-valp!

                               

23.05.09, Dansk Pyreneer Spesial, Aarup, Danmark

                DOMMER: PIET ROSENBOOM, HOLLAND

                33 MØTT  (Resultater hovedsaklig for de norske hundene)

                    -I Danmark gir de Excellent og Very Good, som tilsvarer hhv 1KVAL med CK og 1KVAL

                foto: B.Konstad

                DK CH PANDA FARMA STEKOT:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                N S CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - *Ny Dansk & Nordisk Utstillings Champion*

                N DK CH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK -  4BHK

                foto: B.Konstad

                DK CH KLBCH KLBV-05 CUBILON'S HERMOD HOMEOPAT:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIM-vet!

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                CUBILON'S LINUS LAINEAUX:

                AK: 1KVAL - 3KONK - CK

                ALTA COLINA'S BACCHUS:

                AK: 1KVAL - 4KONK

                N DK CH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                N CH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONKL - CK - 2BTK - CERT - *Ny Dansk Utstillings Champion*

                CH ROSEE DU NEOUVIELLE:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIR-vet!

                ALTA COLINA'S EDELWEISS:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                BESTE PARKLASSE:

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN OG ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDRA

                foto: B.Konstad

                1.BESTE AVLSKLASSE MED HP:

                NORD CH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE

               

                2.BESTE AVLSKLASSE MED HP:

                DK CH KLBCH CUBILON'S HERMOD HOMEOPAT

                BESTE UTTRYKK:

                N DK CH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE

Valper:    ALTA COLINA'S HUTRENDE HULDRA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

Baby:       VI'SKALY'S CC RIDER:

                1BesteBabyTispe - BIR-baby!

                VI'SKALY'S RAZZLE DAZZLE:

                1BesteBabyHann - BIM-baby!

 

 

09.05.09, NKK Krtistiansand, Internasjoal

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                9 MØTT

                 Alle foto: B.Konstad

                N S UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIM!

            

                INT NORD UCH NV-05 CASHEMIR DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

               

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

               

                N UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIR!

               

                NORD UCH NV-08 FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

               

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

               

                INT NORD UCH ALTA COLINA'S BESOS DE BUBBLES:

                CHK: 3KVAL

               

                STORWARTZ ANKI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

               

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

 

03.05.09,  Notodden trekk og brukshund klubb
                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE
                2 VALPER MØTT
 
                HAVANEE DU TUC DE L'ADOSSE:
                1 i kl 4-6md tispe - 2BTK
 

                foto: B. Konstad

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:
                1 i kl 6-9md tispe - 1BTK-BIR-valp! - BIG-valp! - 4.BIS-valp!
 

02.05.09, Stavanger

                DOMMER: INESE PABLAKA, ???

                4 MØTT

                Alle foto: Janne Elisabeth Sunde

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEAUX:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

            

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

               

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - 3BHK - CERT

               

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

Valper:

               

                FJORDVOKTEREN'S CONCHITTA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIS-valp!

            

                FJORDVOKTEREN'S CHANSE AFTER LINUS:

                6-9 mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

 

01.05.09, Jærutstillingen

                DOMMER: LIGITA ZAKE, LATVIA

                4 MØTT

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 4.BIG!

               

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

               

                CUBILON'S MADIKKEN MATERNAL :

               JK: 1KVAL - 1KONK - HP

Valper: 

               

                FJORDVOKTEREN'S CHANSE AFTER LINUS:

                6-9 mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

               

26.04.09, Sunndalsøra

                DOMMER: HELGE LIE, NORGE

                5 MØTT

               

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 4.BIG!

            

                SNOW FLAKE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

               

                BIG STAR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

               

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 1KVAL - 2KONK

               

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

              

26.04.09, Førde

                DOMMER: LEIF RAGNAR HJORTH, NORGE

                1 MØTT

                fra Kristina Johansen

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

 

26.04.09, Stangehallen

                DOMMER: ALLAN MATHEWS, IRLAND

                17 MØTT   Alle foto: Beate Konstad

               

                N S UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG! - 3.BIS!!

             foto: Beate Konstad

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

               

                N UCH JUB.SIEGER-08 CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - BIM-vet!

               

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK

               

                JVV-08 JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

               

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

               

                SÆTRA'S DIXIE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

               

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIR-vet!

                

                N UCH JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

               

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

               

                STORWARTZ ANKI:

                JK: 1KVAL - 3KONK - CK

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

               

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

               

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

               

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

               

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - CK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                KENNEL SÆTRA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

Valper:   DOMMER: SARA MATHEWS, IRLAND

                4 MØTT

               

                ALTA COLINA'S INGE:

                6-9mndr: 1.BesteHannValp - BIM-valp!

               

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                6-9mndr: 1.BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

               

                HAVANESE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                4-6mndr: 1.BesteTispeValp 4-6 - 2.BesteTispeValp

               

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA:

                6-9mndr: 2.BesteTispeValp 6-9

               

25.04.09, Stangehallen

                DOMMER: DAGMAR KLEIN, TYSKLAND

                16 MØTT   Alle foto: Beate Konstad

               

                SÆTRA'S BARK:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIM!

               

                N S UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

               

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

               

                N UCH JUB.SIEGER-08 CUBILON'S HERR-MANN HOBEREAU:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - BIM-vet!

                JVV-08 JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

            

                JVV-08 JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT - *NyNorskChampion!*

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                SÆTRA'S DIXIE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                STORWARTZ ANKI:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - CK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-vet!

                STORWARTZ AIDA:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                SÆTRA KENNEL:

                1.BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-Oppdretter!

               

                EMPRESS CATHARINA's Avlsklasse:

                1.BesteAvlsklasse - HP - BIS-Avlsklasse!

Valper:   DOMMER: BRITT SCHØNE BRODVALL, NORGE

                5 MØTT

               

                ALTA COLINA'S INGE:

                6-9mndr: BIM-valp!

               

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                6-9mndr: 1.BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!

               

                ALTA COLINA'S IRIS:

                6-9mndr: 2.BesteTispeValp

               

                FJORDVOKTEREN'S CHIQITITA:

                6-9mndr: 3.BesteTispeValp

               

                CUBILON'S NAOMI NOBLESSE:

                6-9mndr: 4.BesteTispeValp

               

18.04.09, NKK, Harstad

                DOMMER: HELIANE MAISSEN-JARISCH, ØSTERRIKE

                10 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR!

                ARKO:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                ARE AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                AUGUST AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                ASK:

                JK: 1KVAL - 4KONK

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 2KVAL

                ADDI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                AZITA:

                JK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                JK: 1KVAL - 4KONK - HP

                kennel PYRENEERGÅRDEN'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

          

22.03.09, NKK, Bergen

                DOMMER: PETER JOLLY, GB

                13 MØTT

                Alle foto: Sigrid Undheim

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

               

                JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - resCACIB

               

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

               

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 2KVAL

               

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 2KVAL

               

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

               

                 STORWARTZ ANKI:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

               

                N UCH AMARA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

               

                BEAUTY SUNCHINE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

               

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

               

                SÆTRA'S DONNA:

                JK: 2KVAL

               

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                JK: 2KVAL

               

                LAUGTUN'S ESSIBELLE:

                AK: 2KVAL

 

22.03,09, SKK, Svensk Vinner, Malmø

                DOMMER: CHRISTIAN STEFANESCU, ROMANIA

                27 MØTT

                VI'SKALY'S AFRICAN TUNDRA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIM!  *SV-09*

             NORD UCH VI'SKALY'S NORDIC NORTON:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                VI'SKALY'S FIST FULL OF FUN:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                S UCH MINI-MAX PETER PAN:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BHK

                S DK UCH VI'SKALY'S JONNA JOY OF MOUNTAIN:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!  *SV-09*

                NORD UCH VI'SKALY'S CATTLE KATE JOHNSON:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CACIB

                SÆTRA'S DIXIE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 5BTK

                VI'SKALY'S SPOON FULL OF STARDUST:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

               

28.02.09 Radøyhallen, Manger

                DOMMER: PETR REHANEK, Tsjekkia

                2 MØTT

                N UCH AMARA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

 

22.02.09, Bø i Telemark, NKK, Internasjonal

                DOMMER: JON JAKOBSEN, NORGE

                15 MØTT

               

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                INT NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAK - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEAUX:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

               

                SÆTRA'S DIXIE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK - resCACIB

                LAUGTUN'S ESSIBELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-vet!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - CK

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AUK: 1KVAL - 1KON K - HP

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AUK: 2KVAL

 

21.02.09, Karlstad, Sverige

                DOMMER: JAN HERNGREN, SVERIGE

                9 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - *Ny Svensk Champion!*

                JVV-08 DELICHE DE BEAUTE BLANCHE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

 

15.02.09, Valpeshow i Tønsberg

                DOMMER: ANNE-MARIT TRAAHOLT, NORGE

                3 Valper møtt

                ALTA COLINA'S INNSMIGRENDE IGLESIAS:

                4-6mndr: 1BesteHannValp 4-6 - 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp!!

                CHENESPACE NOBLE DESIGN:

                6-9mndr: 1BesteHannValp 6-9 - 2BesteHannValp

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

 

14.02.09, Valpeshow i Tønsberg

                DOMMER: STEINAR BALKEN, NORGE

                2 Valper møtt

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                6-9mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - BIG-valp!! - 2.BIS-valp!!!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

                               

14.02.09, Ølen

                DOMMER: ILONA ONSTENK-SCHENK, HOLLAND

                MØTT: 3

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BEAUTY SUNCHINE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                SÆTRA'S DONNA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

Valper:   3 MØTT

                FJORDVOKTEREN'S CHANSE AFTER LINUS:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                FJORDVOKTEREN'S C.C MY ENYA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                FJORDVOKTEREN'S CHIKITITA:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp

               

07.02.09, Valpeshow, Ler, Trøndelag

                DOMMER: KARL EDDIE BERGE

                6 VALPER

               

                CUBILON'S NORMANN N:

                4-6 mndr: 1BesteHannValp 4-6 - 1BesteHannValp - BIR-valp!

               

                SNOWFLAKE:

                6-9 mndr: 1BesteHannValp 6-9 - 2BesteHannValp

               

                SNOWSTORM:

                6-9 mndr: 2BesteHannValp 6-9

               

                CUBILON'S NAOMI N:

                4-6 mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 1BesteTispeValp - BIM-valp!

               

                ALTA COLINA'S IVRIGE IRIS:

                4-6 mndr: 2BesteTispe<valp 4-6

               

                STORWARTZ ANKI:

                6-9 mndr: 1BesteTispeValp 6-9 - 2BesteTispeValp

 

01.02.09, Exporama, Lillestrøm

                DOMMER: JEAN JAQUES DUPAS, FRANKRIKE

                12 MØTT

                INT NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                SÆTRA'S DIXIE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                INT NORD DK UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-vet! - 3.BIS-vet!

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                AUK: 2KVAL

Valper:   3 MØTT

                STORWARTZ AIDA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 2BesteTispeValp

                SARA:

                6-9mndr: 2BesteTispeValp 6-9

 

31.01.09, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: GERT KRISTENSEN, DANMARK

                9 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 3-BIG!

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                AUK: 1KVAL - 1KVAL - HP

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                AUK: 2KVAL

Valper:   2 MØTT

                SARA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                4-6mndr: 1BesteTispevalp 4-6 - 2BesteTispeValp

 

               

18.01.09, Valpeshow, Ler, Trøndelag

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                1 MØTT

               

                SNOWFLAKE:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

               

11.01.09, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: CLAUDIO DE GUILIANO, ITALY

                4 MØTT

                foto: Trude R

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                JK. 1KVAL - 1KONK - HP

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AUK: 2KVAL

                JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK

Valper;    3 møtt

                SARA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                C.C MY ENYA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 2BesteTispeValp

                CHIKITITA YOU AND I:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp 4-6

               

10.01.09, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: PETRA JUNEHALL, SVERIGE

                6 MØTT

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:   

                JK: 0 KVAL

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                JK: 3KVAL

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AK: 3KVAL

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: KIP

                JVV-08 DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AK: 2KVAL

                BELLE BLANCHE:

                AUK: O KVAL

Valper:    3 MØTT

                SARA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 4.BIG-valp!

                CHIKITITA YOU AND I:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp4-6 - 2BesteTispeValp

                C.C MY ENYA:

                4-6MNDR: 2BesteTispeValp4-6                               

 

05.01.09,  MY-DOG Gøteborg

                Dommer Sven Løvenkjær Danmark

               

                Vi-Skaly's A Fist Full of Fun CHK-1KVAL-1KONK-Ck-1BHK-CACIB-BIR

                Sætra's Dixi JK-1KVAL-1KONK-Ck-1BTK-CERT-BIM
                Sætras Bella AK-1KVAL-3KONK
                Cubilon's Kamilla Koriace AK-1KVAL-2KONK-Ck
                Empress Catharina VET-1KVAL-1KONK-Ck-3BTK-Beste Veteran
                Sætra's Alana CHK-1KVAL-2KONK-Ck-5BTK
                Storwartz Anki valp 6-9 mnd 1 tispe-Bir Valp
                Storwartz Aida valp 6-9 mnd 2 valp
 
06.01.09, MY-DOG, Gøteborg

                Dommer Brenda Banbury, England

               

                Vi-Skaly's Arcas CHK-1KVAL-1KONK-Ck-1BHK-BIR

                Sætra's Dixi JK-1KVAL-1KONK-Ck-1BTK-CERT-BIM
                Sætra's Bella AK-1KVAL-4KONK
                Cubilons Kamilla Koriace AK-1KVAL-3KONK
                Sætra's Alana CHK-1KVAL-2KONK-Ck-3BTK
                Empress Catharina VET-1KVAL-1KONK-Ck-5BTK-Beste Veteran
                Storwartz Aida valp 6-9 mnd 1 tispe valp-BIR-4 BIS
                Storwartz Anki valp 6-9 mnd 2 tispe valp