UTSTILLINGSRESULTATER 2008

Savner du resultater, eller finner du feil her?

Kanskje du ikke har sendt inn resultatene?

Send mail, eller ta en telefon!

 

30.12.08, Letohallen, Eidsvoll

                DOMMER: PAULA HEIKINEN-LEHKONNEN, FINLAND

                11 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 2.BIG!!

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                LAUGTUN'S SANDER:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet!

                DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                DRITA DE BEAUTE BLANCHE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BEST NICE OF TROYA:

                AUK:

                LAUGTUN'S ESSIBELLE:

                AK: 2KVAL

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 2KONK

Valper:     DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                2 MØTT

                CHENESPACE NOBLE NORVEGIEN:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                SARA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

 

 

22.11.08, Hamar, NKK, Internasjonal, NV-08

                DOMMER: KNUT SIGURD WILBERG, NORGE

                37 MØTT

               

                INT NORD DK EE CH NV-EEV-FINV-07  KBHV-08 WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - NV-08

               

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

               

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

               

                S UCH WONDERWHITE'S EYE CATCHER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - CERT - Ny Norsk Champion!

               

                INT NORD UCH CASHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

               

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL

               

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL

               

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL

               

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AK: 1KVAL - 2KONK

               

                CUBILON'S LUCAS LUMINEAUX:

                AK: 1KVAL - 3KONK

               

                JWW-08 LAUGTUN'S SANDER:

                AK: 2KVAL

               

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AK: 2KVAL

               

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AUK: 2KVAL

               

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM! - NV-08

               

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

               

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - 3BTK

               

                WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - CERT

               

                JWW-08 DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

               

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

               

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-vet!

               

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 2KONK

               

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 5KONK

               

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL

               

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL

               

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL

               

                N UCH CUBILON'S KAMMILA KORIACE:

                CHK: 2KVAL

               

                S N  UCH PYR ANGEL-S SERENA:

                CHK: 2KVAL

               

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 2KVAL

               

                BAMBELLA'S FILLIPA:

                AK: 2KVAL

               

                LAUGTUN'S ESIBELLE:

                AK: 2KVAL

               

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 3KVAL

               

                BEAUTY SUNCHINE:

                AUK: 2KVAL

               

                BEST NIECE OF TROYA:

                AUK: 2KVAL

               

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                JK: 1KVAL - 1KONK

               

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 2KVAL

               

                CASSIOPEE DE LS PLAINE D'ASTREE:

                JK: 2KVAL

               

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                AVLSKLASSE: 1BesteAvlsKlasse - HP

               

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

                KENNEL WONDERWHITE:

                Deltatt OppdretterGruppe

                KENNEL SÆTRA:

                Deltatt OppdretterGruppe

                KENNEL CUBILON:

                Deltatt OppdretterGruppe

              

09.11.08, Orkdal Hundeklubb, Orkanger

                DOMMER: JON JACOBSEN, NORGE

                10 MØTT

               

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                N S UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BHK

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH CUBILON'S KIEFER KANTEMIR:

                CHK: 2KVAL

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                N S UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BTK

                KENNEL CUBILON:

                1OppdretterKlasse - HP - 2.BIS-OppdretterGruppe!

Valper:    DOMMER: WERNER HAGEN, NORGE

                3 MØTT

                CUBILON'S MAREK MONSEUR:

                6-9 mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                STORWARTZ ANKI:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                CUBILON'S MADAME MILIKA:

                6-9mndr: 1BesteTispe 6-9 - 2BesteTispeValp

 

09.11.08, Fitjar og stord HundeKlubb, Stord

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                2 MØTT

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 1KONK

Valper:    SÆTRA'S DONNA:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

08.11.08, Kongsberg

                DOMMER: RUI OLIVIEIRA, SPANIA

                14 MØTT

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                CUBILON'S LUCAS LUMINEAUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                INT NORD UCH CASHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                BEAUTY SUNCHINE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLIE JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIR-vet! - 4.BIS-vet!

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterGruppe - HP - BIS-OppdretterKlasse!

Valper:   SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                6-9 mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                 foto: Willy Hauglid

                SÆTRA'S DIXIE:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - BIG-valp!  3.BIS-valp!!!

                STORWARTZ AIDA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 2BesteTispeValp

 

26.10.08, Letohallen

                DOMMER: NATALIJA NEKROSIENE, LATVIA

                17 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                INT NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                JVV-08 LAUGTUNS' SANDER:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AUK: 2KVAL

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                JVV-08 DELICHE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                MULTI CH BAM BELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLIE JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - HP - BIR-vet!

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                LAUGTUN'S ESSIBELLE:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                GAVARNIE DU MAS DE BEAUVOISIN:

                JK: JK: 2KVAL

Valper:

                5 MØTT

                STORWARTZ ASTERIX:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                STORWARTZ AMADEUS:

                4-6mndr: 2BesteHannValp

                SÆTRA'S DIXIE:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIG-valp!

                STORWARTZ ANKI:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 2BesteTispeValp

                STORWARTZ AIDA:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp 4-6

              

25.10.08, Letohallen

                DOMMER: MATTI LUOSO, FINLAND

                13 MØTT

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                JVV-08 LAUGTUN'S SANDER:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL . 2KONK - CK - 4BHK

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                LAUGTUN'S ESSIBELLE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - HP - BIR-vet!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

Valper:   DOMMER: JOHN SIGVE BERG, NORGE

                4 MØTT

                STORWARTZ ASTERIX:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                SÆTRA'S DIXIE:

                6-9mndr: 1BesteTispeValp 6-9 - 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                STORWARTZ AIDA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp 4-6 - 2BesteTispeValp

                STORWARTZ ANKI:

                4-6 mndr: 2BesteTispeValp 4-6

               

19.10.08, NKK, Tromsø, Internasjonal

                DOMMER: MIROSLAV ZIDAR, SLOVENIA

                5 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT -  BIR!

                INT FIN EST UCH CHENESPACE JARDINIER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CACIB

                LAUGTUN'S KAOS:

                AK: 2KVAL

                NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

               

18.10.08, Tromsø

                DOMMER: JÖRGEN HINDSE, DANMARK

                4 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT -  BIR!

                LAUGTUN'S KAOS:

                AK: 2KVAL

                NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

Valper:   5 MØTT

                AUGUST AV PYRENEERGÅRDEN:

                6-9 mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp!

                ARE AV PYRENEERGÅRDEN:

                6-9 mndr: 2BesteHannValp

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                6-9 mndr: 3BesteHannValp

                ALEX AV PYRENEERGÅRDEN:

                6-9 mndr: 4BesteHannValp

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                6-9 mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                6-9 mndr: 2BesteTispeValp

 

11.10.08, Sundsvall, SKK, Internasjonal

                DOMMER: JAN HERNGREN, SVERIGE

                10 MØTT

               

                S UCH WONDERWHITE'S EYE CATCHER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

               

                N UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - resCACIB - NySvenskChampion!

               

                N UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NySvenskChampion!

                WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                AK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                AK: 1KVAL - 4KONK - CK - 5BTK

                INT NORD DK EE CH WONDERWHITE'S EXTRA VAGANZA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK

                S FIN UCH WONDERWHITE'S DEJA VU:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                BAMBELLA'S FILLIPPA:

                AK: 1KVAL - 5KONK

                KENNEL WONDERWHITE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

05.10.08, Kongsvinger, NKK, Internasjonal

                DOMMER: PER-ERIK WALLIN, SVERIGE

                31 MØTT

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                INT NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BHK

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BEST OF CIACHI:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                BIG STAR:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BJARNE'S WONDERBOY:

                AUK: 1KVAL - 2KONK

                SÆTRA'S BARK:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL

                N UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                CHK: 1KVAL

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM!

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - resCACIB

                N UCH HISTOIRE D'AMOUR DE JOLIE JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                MULTI CH BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLIE JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BELLE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                CASSIOPEE DE LA PLAINE D'ASTREE:

                JK: 0

                JVV-08 DELICHE DE BEAUTE BLANCHE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BEAUTY SUNCHINE:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

                HABIT BLANCHE DE JOLIE JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                BAMBELLA'S FILLIPPA:

                AK: 1KVAL - 3KONK

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 2KVAL

                N UCH SÆTRA'S BIANCA:

                CHK: 1KVAL

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL

                N CUH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL

                NORD UCH PYR ANGEL'S SERENA:

                CHK: 1KVAL

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 2KVAL

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 2.BIS-Oppdrett!                

                KENNEL FJORDVOKTEREN:

                2BesteOppdretterKlasse - HP

                KENNEL CUBILON:

                3BesteOppdretterKlasse - HP

 

27.09.08, Bergen Selskaps,- og brukshund klubb

                DOMMER: HANS MÜLLER, TYSKLAND

                1 VALP MØTT

               

                CUBILON'S MERCEDES MARQUANT :

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - BIG-valp!!

 

21.09.08, Norsk Schæferhund Klubb avd Nordenfjeldske, Trondheim

                DOMMER: SIV SANDØ, NORGE

                1 MØTT

               

                CUBILON'S MADAME MILIKA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!!

 

14.09.08, Stavanger, NKK, Internasjonal

                DOMMER: STEFAN ZINKO, SLOVENIA

                14 MØTT

                INT NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                N UCH CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK - CERT

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                BEST OF CIACHI:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

                BELLAFONTE IN LOVE:

                AK: (2KVAL)?

                INFERNO DE JOLI JAUNTER:

                JK: 3KVAL

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NyNorskChampion!

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                BEAUTY SUNCHINE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - rsCACIB

                HABIT BLANCHE DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

                INT NORD UCH NV-05 CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                1BESTE AVLS KLASSE - HP

                KENNEL DE JOLI JAUNTER:

                1BESTE OPPDRETTERKLASSE - HP

 

07.09.08, Drammen, NPHK

                DOMMER: PETTER FODSTAD, NORGE

                3 MØTT

               

                SOULMAN'S ATTACCA LUDWIG:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIR-valp! - 4.BIS-valp!!!

                CUBILON'S MAREK MONSIEUR:

                4-6mndr: 2BesteHannValp

                SÆTRA'S DISNEY:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIM-valp!

 

07.09.08, Hundorp

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                5 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                N UCH SHADDOW:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                JVV-08 DELICHE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR! - BIG!

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK

                BELLE BLANCHE:

                JK: 3KVAL

 

07.09.08, Ballangen

                DOMMER: KARL-ERIK JOHANSSON, SVERIGE

                6 MØTT

                N UCH CUBILON'S KHEIRON KANTEMIR:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT

                LAUGTUN'S KAOS:

                AUK: 2KVAL

                NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                SÆTRA'S CHANTEE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                INA DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 3KVAL

 Valper:   7 MØTT

                ARE AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                AUGUST AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 2BesteHannValp

                ALEX AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 3BesteHannValp

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 4BesteHannValp

                SÆTRA'S DIXIE:

                6-9mndr: 1Beste 6-9 -1.BesteTispeValp - BIR-valp! - 2.BIG-valp!!

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 1Beste 4-6 - 2.BesteTispeValp

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                4-6mndr: 2Beste 4-6  

               

06.09.08, Steinkjer

                DOMMER: FRANK CHRISTIANSEN, NORGE

                2 MØTT

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG!! - BIS!!!

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 2KVAL

 

06.09.08, Ballangen

                DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

                5 MØTT

                N UCH CUBILON'S KHEIRON KANTEMIR:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 3.BIG!!

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                SÆTRA'S CHANTEE:

                AUK: 1KVAL - 2KONK

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 2KONK

Valper:   7 MØTT

                AUGUST AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 1BesteHannValp - BIM-valp!

                ARE AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 2BesteHannValp

                ALEX AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 3BesteHannValp

                AIKO AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 4BesteHannValp

                SÆTRA'S DIXIE:

                6-9mndr: 1Beste 6-9 -1.BesteTispeValp - BIR-valp! - BIG-valp!! - 2.BIS-valp!!!

                AMANDA AV PYRENEERGÅRDEN:

                4-6mndr: 1Beste 4-6 - 2.BesteTispeValp

                CUBILON'S MONEY-PENNY MIGNON:

                4-6mndr: 2Beste 4-6  

 

31.08.08, Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: ANATOLI ZHUK, BELARUS

                8 MØTT

               

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 2.BIG!!              

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                CUBILON'S JAQUELINE JADE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                N UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                foto: Siv L

                KENNEL CUBILON:

                1Beste Oppdretter Klasse - HP - 3.BIS-Oppdretter!

Valp:       1 MØTT:

               

                CUBILON'S MADAME MILIKA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!               

               

               

30.08.08, Trondheim Hundefestival, Støren

                DOMMER: DOREEN DINNEEN, IRLAND

                10 MØTT

                foto: Harald O

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - 3.BIG!!              

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT - NyNorskChampion!

                BIG STAR:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                CUBILON'S IMRE IMPRESSIONER:

                AK: 2KVAL

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                CUBILON'S JAQUELINE JADE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                N UCH CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                N S UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 2KVAL

                foto: Harald O

                KENNEL CUBILON:

                1Beste Oppdretter Klasse - HP - 3.BIS-Oppdretter!

Valp:       1 MØTT:

                CUBILON'S MADAME MILIKA:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!               

               

24.08.08, Drammen

                DOMMER: PETRU MUNTAN, ROMANIA

                15 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG-4!!

                NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BHK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - BIR-vet!

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK

                DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                JK: 2KVAL

                ALTA COLINA'S FAGRE FRIDA:

                AUK: 2KVAL

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-oppdretter!!!

 

23.08.08, Drammen

                DOMMER: KRISTIAN STEFANESCO, ROMANIA

                14 MØTT

                NORD UCH NV-05 CASHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                CUBILO'S LINUS LAINEUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AUK: 1KVAL - 2KONK

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                ALTA COLINA'S FAGRE FRIDA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

                BEST NIECE OF TROYA:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP               

               

16.08.08, NKK, Drammen, Internasjonal

                DOMMER: PER KRISTIAN ANDERSEN, NORGE

                22 MØTT

               

               

                INT FIN S EE CH STEPHEN DU DOMAINE DE PEYRAC:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIM! - NyNorskChampion!

               

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - resCACIB

               

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

               

                N S UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

               

                NORD UCH NV-05 CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

               

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL -5KONK

                 foto: V.Nyhus

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                foto: V.Nyhus

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

               

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AK: 1KVAL - 2KONK

               

                INT NORD DK UCH NORDV-06 SV -07-08 KBHV-08 BAMBELLA'S FORTUNA.

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIR!

               

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

               

                N UCH BEACHBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIR-vet!

               

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

               

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - CERT - NyNorskChampion!

               

                BAMBELLA'S FIILLIPA:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

               

                CASSIOPEE DE LA PLAINE D'ASTREE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

               

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

               

                BEST NIECE OF TROYA:

                JK: 1KVAL - 3KONK - HP

               

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 4KONK

               

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 3KONK

               

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 4KONK

               

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

03.08.08, Nesbyen

                DOMMER: MARIJA KAVCIC, SLOVENIA

                4 MØTT

                NORD DK UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                CASSIOPEE DE LA PLAINE D'ASTREE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

 

03.08.08, SBHK, Norje Boke

                DOMMER: SUE HEWERT CHAMBELLS, ENGLAND

                35 MØTT

                MULTI CH VI'SKALY'S SPIRIT OF ALASKA:

                CHK: 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                NORD UCH VI'SKALY'S NORDIC NORTON:

                CHK: 2KONK - CK - 2BHK

                ERLEBACKEN'S ASK:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                S UCH VI'SKALY'S ARCAS:

                CHK: 3KONK - CK - 4BHK

                FIN UCH VARS WEST DU PIC DE VISCOS:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 5BHK

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                VI'SKALY'S A FIST FULL OF FUN:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                WONDERWHITE'S HUMTY DUMPTY:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                CARRETOT DE NEOUVIELLE:

                JK: 2KVAL

                INGGARD DE JOLI JAUNTER:

                JK: 2KVAL

                VI'SKALY'S SUNDANCE KID:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

                PATOU NORDIV CERBERUS:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AUK: 2KVAL

                S UCH VI'SKALY'S HUGO BOSS:

                CHK: 4KONK

                S UCH PATOU NORDIC BAMSE:

                CHK: 5KONK

                MULTI CH WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: deltager

                MULTI CH VI'SKALY'S AMAZING ALFA:

                CHK: 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

                VI'SKALY'S JILL JOY OF MOUNTAIN:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - BIR-vet!

                S UCH BONANZAPYREN'S PERGOLA DREW:

                CHK: 2KONK - CK - 3BTK

                VI'SKALY'S JILLAROO SPIRIT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK - CERT

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 5BTK

                VI'SKALY'S A SPOON FULL OF STARDUST:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                VI'SKALY'S CATTLE KATE JOHNSON:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

                SAYOT'S NAVOE NAJA:

                AUK: 1KVAL - 3KONK - CK

                PYR-ANGEL'S XENA:

                AUK: 1KVAL - 4KONK - HP

                FIONA:

                AUK: 1KVAL - 5KONK - HP

                PATOU NORDIC CARESSE:

                AUK: 2KVAL

                TÖRNROSA:

                AUK: 2KVAL

                WHITE MAGIC'S XENDA:

                AK: 2KVAL

                BAMBELLA'S GAIA:

                AK: 2KVAL

                S UCH VI'SKALY'S ZAFRAN:

                CHK: 3KONK

                S DK UCH VI'SKALY'S JONNA JOY OF MOUNTAIN:

                VTK: 1KVAL - 2KONK - CK

                MULTI CH ROSEE DE NEOUVIELLE:

                VTK: 1KVAL - 3KONK - HP

 

03.08.08, Leknes i Lofoten

                DOMMER:

                2 MØTT

                NORD UCH CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIM!

                NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIR!

 

Valp:       DOMMER: BENTE TALLAKSEN TALLÅS, NORGE

                CUBILON'S MISS MONEY-PENNY:

                4-6mndr: 1BesteTspeValp - BIR-valp!

 

03.08.08, SKK, Internasjonal, Svenstadvik

                DOMMER: BO LUNDSTRØM, SVERIGE

                4 MØTT

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - NySvenskChampion!

                N UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                N UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NySvenskChampion!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                AK: 1KVAL - 2KONK

 

02.08.08, Nesbyen

                DOMMER: BRENDA BANBURY, ENGLAND

                4 MØTT

                NORD DK UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                CASSIOPEE DE LA PLAINE D'ASTRE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

 

01.08.08, Nesbyen

                DOMMER: INGER DAHLE, NORGE

                1 VALP

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                6-9 mndr: 1Beste TispeValp - BIR-valp!

 

02.08.08, Svenske Pyreneersällskapets Spesialutstilling, Norje Boke

                DOMMER: ELENA VESPA, ITALIA

                44 MØTT

                JWW-08 LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - KONK - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                FIN UCH VARS WEST DU PIC DE VISCOS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                NORD UCH VI'SKALY'S NORDIC NORTON:

                CHK: 1KONK - CK - 3BHK

                NORD UCH VI'SKALY'S EDDIE ASTERION:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - HP

                VI'SKALY'S A FIST FULL OF FUN:

                JK: 1KVAL - 1KONK

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                CARRETOUT DE NEOUVIELLE:

                JK: 1KVAL - 4KONK

                INGGARD DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 5KONK

                VI'SKALY'S SUNDANCE KID:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                PATOU NORDIC CERBERUS:

                AUK: 2KVAL

                ERLEBACKEN'S ASK:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                VI'SKALY'S HAPPY HAMLET:

                AK: 2KVAL

                S UCH VI'SKALY'S ARCAS:

                CHK: 2KONK

                S UCH SAYOT'S LAMBLIKE LEHMAN:

                CHK: 3KONK

                S UCH PATOU NORDIC BAMSE:

                CHK: 4KONK

                S DK UCH VI'SKALY'S HUGO BOSS:

                CHK: 5KONK

                INT NORD DK UCH NV-FINV-07 KBHV-08 WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: deltager

                N S UCH FLAGELLA'S CACCIATORE:

                CHK: deltager

                DK UCH SANDYBEAR'S HAVANNA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!!!

                S DK UCH VI'SKALY'S JILL JOY OF MOUNTAIN:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - BIR-vet!

                INT NORD DK UCH NORDV-06 SV-07-08 BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KONK - CK - 3BTK

                MULTI CH ROSEE DU NEOUVIELLE:

                VTK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                VI'SKALY'S CATTLE KATE JOHNSON:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 5BTK

                VI'SKALY'S A SPOON FULL OF STARDUST:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK

                WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                KALKASI MAMIROUF BORN FREE:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                VI'SKALY'S A BREEZE OF BEAUTY:

                JK: 2KVAL

                VI-SLAY'S JILLAROO SPIRIT:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

                SAYOT'S NAVRO N....:

                AUK: 1KVAL - 3KONK - CK

                PATOU NORDIC CRISTAL:

                AUK: 1KVAL - 4KONK

                PYR-ANGEL'S XENA:

                AUK: 2KVAL

                FIONA:

                AUK: 2KVAL

                PATOU NORDIC CARESSE:

                AUK: 2KVAL

                TÖRNROSA:

                AUK: 2KVAL

                PATOU NORDIC BELL:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                AK: 1KVAL - 3KONK

                BAMBELLA'S GAIA:

                AK: 2KVAL

                WHITE MAGIC'S XENDA:

                AK: 2KVAL

                INT NORDUCH KBHV-05 -06 SV-05-06 VI'SKALY'S AMAZING ALFA:

                CHK: 2KONK

                S UCH MAMMIROUF'S COMMUNITY LAW:

                CHK: 3KONK

                S CH BONANZAPYREN'S PERGOLA DREW:

                CHK: 4KONK

                S N UCH WONDERWHITE'S FRENCH CONNECTION:

                CHK: 5KONK

                S DK UCH VI'SKALY'S JONNA JOY OF MOUNTAIN:

                VTK: 1KVAL - 3KONK 

               

02.08.08, Leknes

                DOMMER: FERNANDO RODRUIGES, PORTUGAL

                2 MØTT

                NORD UCH CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                NORD UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

 

Valp:       CUBILON'S MISS MONEY-PENNY:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

 

26.07.08, Moss

                DOMMER: GUNNAR JENSEN, NORGE

                4 MØTT

                CUBILON'S LUCAS LUMINEAUX:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BEST OF CIACHI:

                JK: 2KVAL

                SÆTRA'S BARK:

                AK: 2KVAL

                HABIT BLANCHE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 2KVAL

Valper:   SÆTRA'S DISNEY:

                4-6mnrd: 1.BesteTispeValp - BIR-valp!

                SÆTRA'S DAISY:

                4-6mndr: 2.BesteTispeValp 

               

13.07.08, Vestnes

                DOMMER: SUNCICA LAZIC, SLOVENIA

                1 MØTT

                CUBILON'S KIEFER KANTEMIR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - NyNorskChampion!

 

05.07.08, SBHK's CURCUIT-utstilling i Stockholm

                SE ALLE RESULTATER MED NOEN BILDER PÅ EGEN SIDE, KLIKK HER!

 

03.07.08, FCI, VERDENSUTSTILLINGA I STOCKHOLM

                SE ALLE RESULTATER MED BILDER PÅ EGEN SIDE HER!

 

28.06.08, NKK, Oslo, Internasjonal

                DOMMER: HANS VAN DER BERGH, HOLLAND

                23 MØTT

                foto: Olav Haukeli

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CACIB

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK - resCACIB

                NORD UCH ALTA COLINA'S CREM DE LA CREME:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                NORD UCH CACHEMIRE DE BAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - CK

                INT FIN EST UCH STEPHEN DU DOMAINE DE PEURAC:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

                SÆTRA'S BARK:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                BEST OF CIACHI:

                JK: 2KVAL

                foto: B.Konstad

                N UCH BEACBEAR'S DIGITALIS PURPUREA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM! - BIR-vet! - 3.BIS-vet!!!

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CACIB

                NORD UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK - resCACIB

                foto: Olav Haukeli

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - CERT

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                BEST NIECE OF TROYA:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                DELICE DE BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                HABIT BLANCHE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                DRITA DE BEAUTE BLANCHE:

                JK: 2KVAL

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 2KVAL

                ALTA COLINA'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterGruppe - HP

                               

22.06.08, Oppdal Hundeklubb, Oppdal

                DOMMER: LENI FINNE, FINLAND

                10 MØTT

               

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG!!! - BIS!!!!

                NORD UCH ALTA COLINA'S CREME DE LA CREM:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                foto: Anne-Liss Bortne

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                foto: Hilde A

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                foto: Hilde A

                CUBILON'S KIEFER KANTEMIR:

                AK: 2KVAL

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BTK

                N UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                foto: Hilde A

                ALTA COLINA'S OPPDRETTERGRUPPE:

                1BesteOppdretterGruppe - HP - 2.BIS-Oppdretter!!!

                foto: Tanja Hulsund

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                2BesteOppdretterGruppe - HP

 

22.06.08, Nes Hundeklubb, Nes på Romerrike

                DOMMER: STEFAN SINKO, SLOVENIA

                3 MØTT

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BEST OF CIACHI:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                HABIT BLANCHE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

 

22.06.08, Finsk Kennel Klubb, Rovaniemi, Internasjonal

                DOMMER: KURT NILSSON, SVERIGE

                9 MØTT

                N S UCH CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - NyFinsk & NordiskChampion!

                S UCH EVITAGÅRDEN'S GAMBLER:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                PIKKUKUMMUN HERRA HUU:

                MK: 2KVAL

                PYRZILLAC URSA MAJOR:

                MK: 2KVAL

                N S UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NyFinsk & NordiskChampion!

                PIKKUKUMMUN BELLATRIX:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                PIKKUKUMMUN SAPPHIRE:

                AK: 2KVAL

                GRAND MATADOR JOLANDA:

                MK: 2KVAL

                PIKKUKUMMUN HALINALLA:

                MK: KIB

 

21.06.08, Svenska Kennel Klubben, Gällivarre, Internasjonal

                DOMMER: MARIUS ILIEV, ROMANIA

                4 MØTT

                S UCH EVITAGÅRDEN'S GAMBLER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                N UCH CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - CERT - resCACIB - Ny Svensk Champion!

                N UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIM! - NySvenskChampion!

                PYR-ANGEL'S TILDE:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - resCACIB

               

21.06.08, Norsk Welsh Corgi Klubb, Nes på Romerrike

                DOMMER: JOYCE O'CONNOR, IRLAND

                4 MØTT

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BEST OF CIACHI:

                JK: KIB

                HABIT BLANCHE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

 

21.06.08, Surnadal & Rindal Hundeklubb, Oppdal

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                11 MØTT

                foto: B.Konstad

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIG!!! - 4.BIS!!!!

                foto: Hilde A               

                NORD UCH ALTA COLINA'S CREME DE LA CREM:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

                foto: Hilde A

                N UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 3BHK

                  foto: B.Konstad 

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK - 4BHK

                foto: Hilde A

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                foto: Hilde A

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                foto: Hilde A

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                foto: Hilde A

                BELLEVUE DE BEAUTE BLANCHE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                foto: Hilde A

                N UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                foto: Hilde A

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 2KONK

                foto: Hilde A

                CUBILON'S JAQUELINE JADE:

                AK: 1KVAL - 3KONK

                foto: B.Konstad

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterGruppe - HP - BIS-Oppdretter!!!

                ALTA COLINA'S OPPDRETTERGRUPPE:

                2BesteOppdretterGruppe - HP

 

15.06.08, Stavanger

                DOMMER: PER SVARSTAD, SVERIGE

                2 MØTT

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

 

               

14.06.08, Stavanger

                DOMMER: ARNE FOSS, NORGE

                2 MØTT

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N DK UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

 

07.06.08, NKK, Internasjonal, Trondheim

                DOMMER: ZEV TRAININ, ISRAEL

                13 MØTT

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIM!

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                S UCH EVITAGÅRDEN'S GAMBLER:

                AK: 2KVAL

                N UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                CHK: 2KVAL

                S UCH WONDERWHITE'S EYE CATCHER:

                CHK: 2KVAL

                CUBILON'S KIEFER KANTEMIR:

                AK: 2KVAL

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 2KVAL

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - CACIB - BIR!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - resCACIB

                CUBILON'S JACQUELINE JADE:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BTK

                N UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                S FIN UCH WONDERWHITE'S DEJA VÜ:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                CUBILON'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP               

               

 

01.06.08, Norsk Eurasier Klubb, Våler i Hedmark

                DOMMER: RODI HÜBENTHAL, SVERIGE

                1 MØTT

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

 

01.06.08, Tromsø

                DOMMER: HANS VAN DER BERGH, HOLLAND

                4 MØTT

                N UCH CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                N UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

               

31.05.08, Åsnes og Omegn Hundeklubb, Våler

                 DOMMER: BOJAN MATAKOVIC, KROATIA

                 2 MØTT

                 LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 2KVAL

 

31.05.08, Tromsø

                DOMMER: COLLETTE MURDOON, GB

                4 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIG!!!

                N UCH CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                N UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

 

11.05.08, NPHK's Spesialutstilling, Finnskogen

                DOMMER: HENRY REMY, BELGIA

                41 MØTT

                (Hundene er satt inn etter katalogens rekkefølge)

                foto: B.Konstad

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - CERT

                foto: B.Konstad 

                CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                foto: Trude Røstad

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                foto: Trude Røstad

                BEST OF CIACHI:

                JK: 2KVAL

                foto: Trude Røstad

                BIG STAR:

                JK: 1KVAL - 4KONK

               

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

               

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                1KVAL - 3KONK - HP

               

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

               

                CUBILON'S LUDVIG LIANT:

                AUK: 2KVAL

               

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AUK: 1KVAL - 4KONK

                foto: B.Konstad

                    CUBILON'S KIEFER KANTEMIR:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                  foto: B.Konstad

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK

                foto: B.Konstad

                SÆTRA'S BARK:

                AK: 1KVAL - 3KONK

               

                N UCH ALTA COLINA'S DONJUAN:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                foto: B.Konstad

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                foto: B.Konstad

                NORD UCH NV-05 CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIS!!!

               

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK              

                foto: B.Konstad

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL

               

                ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL

               

                NORD UCH NV-00 ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - BIR-vet!

                foto: Trude Røstad

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 1KVAL

                foto: B.Konstad

                CERBERE DA SERRA DO MAR:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK

                foto: Trude Røstad

                BEST NIECE OF TROJA:

                JK: 1KVAL - 4KONK -HP

               

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

               

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 3KONK - HP

                foto: B.Konstad

                SÆTRA'S CHANTEE:

                AUK: 1KVAL - 4KONK

               

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK

                foto: B.Konstad

                ALTA COLINA'S FAGRE FRIDA:

                AUK: 1KVAL - 3KONK - HP

               

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - CK

                foto: B.Konstad

                TÖRNROSA:

                AUK: 1KVAL

                foto: B.Konstad

                HABIT BLANCHE DE JOLI JAUNTER:

                AUK: 2KVAL

                foto: B.Konstad

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                AK: 2KVAL

                               

                INT NORD FIN UCH NORDV-06 SV-07-08 BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

               

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK

                foto: B.Konstad

                ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL

               

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK

                foto: B.Konstad

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL

                foto: B.Konstad

                S N UCH PYR ANGEL-S SERENA:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                foto: B.Konstad

                N S UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - CK

               

                S UCH BAMBELLA'S EURIDIKE:

                CHK: 1KVAL

                foto: B.Konstad

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - BIM-vet!

               

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                1BesteAvlsKlasse - HP

               

                KENNEL CUBILON:

                1BesteOppdretterGruppe - HP

                foto: B.Konstad

                KENNEL ALTA COLINA:

                2BesteOppdretterGruppe - HP

               

                KENNEL SÆTRA:

                3BesteOppdretterGruppe - HP

                foto: Trude Røstad

                ANNE-GRETHE ENGLUND:

                4BesteOppdretterGruppe - HP

Valper:

                foto: B.Konstad

                INVINCIBLE IBER DE JOLI JAUNTER:

                6-9 mnd: 1.BesteHannValp - BIM-valp!

                foto: B.Konstad               

                IGOR DE JOLI JAUNTER:

                6-9 mnd: 2.BesteHannValp

                foto: B.Konstad

                INGGARD DE JOLI JAUNTER:

                6-9 mnd: 3.BesteHannValp

               

                CASSIOPEE DE LA PLAINE D'ASTREE:

                6-9mnd: 1.BesteTispeValp - BIR-valp!

               

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                6-9mnd: 2.BesteTispeValp

               

                GAVARNIE DE MAS DE BEAUVOISIN:

                6-9mnd: 3.BesteTispeValp

               

                ICIBELLE DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                6-9mnd: 4.BesteTispeValp

               

                COMTESSA DE LA PLAINE D'ASTREE:

                6-9mnd: 5.BesteTispeValp

               

                BESTE HODE/UTTRYKK: CLERMONT DA SERRA DO MAR

               

                1.BESTE PARKLASSE: BEATE KONSTAD MED MONTY OG SERRA

                              

                2.BESTE PARKLASSE: LAILA HAUKELI MED CASHMIRE OG BLISS

               

                3.BESTE PARKLASSE: VIVI NYHUS MED BONSO OG BELLA

               

                BESTE PERSONLIGHET: ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW

               

                NR 1, VINNER AV BARN & HUND:   ???    MED  ????

               

                NR 2: BJØRN TORE MED HERR-MANN

               

                NR 2: LUIS MED ....

               

                NR 2: KARIANNE MED KAJSA

 

04.05.08, NKK, Kristiansand, Internasjonal

                DOMMER: PETER HARSANYI, UNGARN

                18 MØTT

                foto: B.Konstad

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - 2.BIG!!!

             foto: B.Konstad

                NORD UCH ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - BIR-vet!

                foto: B.Konstad

                ALTA COLINA'S DONJUAN:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT - resCACIB - NyNorskChampion!

                foto: B.Konstad

                NORD UCH CACHEMIRE DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BHK

                foto: B.Konstad

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK

                foto: B.Konstad

                BELLAFONTE IN LOVE:

                JK: 1KVAK - 1KONK - CK

                foto: B.Konstad

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL . 1KONK - CK

                foto: B.Konstad

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 4KONK

                foto: B.Konstad

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 5KONK

                foto: B.Konstad

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 2KVAL

                foto: B.Konstad

                N S UCH FLAGELLA'S CAMOSCIA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                foto: B.Konstad

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT

                foto: B.Konstad

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - resCACIB

                foto: B.Konstad

                HISTOIRE D'AMOUR DE JOLI JAUNTER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                foto: B.Konstad

                ALTA COLINA'S FRODIGE FRIDA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                foto: B.Konstad

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                foto: B.Konstad

                NORD UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 2KVAL

                foto: B.Konstad

                BEST NIESE OF TROYA:

                JK: 2KVAL

                foto: ?

                KENNEL ALTA COLINA:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - 3.BIS-oppdretter!               

               

               

27.04.08, Sunndalen

                DOMMER: BIRGITTE GOTHEN, DANMARK

                8 MØTT

               

                BIM  -  BIR   foto: Petter Mathisen  

                N UCH ALTA COLINA'S DON DIABLO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                N UCH CUBILON'S JONAS JOLIE-NOEL:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK

               

                 Cert tispe - Cert hann    foto: Hilde S

                CUBILON'S IOMMI INVENTEUR:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                N UCH CUBILON'S JOHN-SEN JARDINIER:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 4BHK

                CUBILON'S KIEFER KANTEMIR:

                AK: 1KVAL - 2KONK - CK

                CUBILON'S LUCKY LAUDABEL:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                N UCH CUBILON'S JULIA JOYEAUX:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

                KENNEL CUBILON:

                1.BesteOppdretterklasse - HP           

               

27.04.08, Stange

                DOMMER: GUILIO BEZZECCHI, ITALIA

                7 MØTT

               

                 BIR  - BIM   foto: Turid Røstad

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK               

               

                   foto:Paulina Gustavsson

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BTK

Valper:   CASSIOPEE DE LA PLAIN DE L'ASTREE:

                4-6mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                CHERIE DE NEOUVIELLE:

                4-6 mndr: 2BesteTispeValp

 

26.04.08, Hammerfest

                DOMMER: NINA KARLSDOTTER, SVERIGE

                2 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 2.BIG!!!

                JARLVOLLEN'S MIRA:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

 

26.04.08, Stange

                DOMMER: IGOR SELIMOVIC,

                10 MØTT

               

                     foto: Kjel Erik Strand

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                N DK UCH ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - BIR-vet!

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 3BHK

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                LAUGTUN'S SANDER:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 2KVAL

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                DRITA DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                N UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK

Valper:    CHERIE DE NEOUVIELLE:

                4-6 mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp!

                CASSIOPEE DE LA PLAIN DE L'ASTREE:

                4-6mndr: 2BesteTispeValp

      

               

20.04.08, NKK, Harstad, Internasjonal

                DOMMER: FERNANDO RODRIGUES, PORTUGAL

                6 MØTT

                WONDERWHITE'S HIGHLAND ILLUSION:

                JK: 1KVAL 1KONK - HP

                LAUGTUN'S KAOS:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                CUBILON'S KARAT KARFUNKEL:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - CACIB - BIR! - NyNorskChampion!

                JARLVOLLEN'S MIRA:

                AUK: 2KVAL

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                N UCH CUBILON'S KAROLINE KAINOS:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

               

13.04.08, Berner Sennen, Stavanger

                DOMMER: EVA BORG, SVERIGE

                2 MØTT

               

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! - 4.BIS!!!

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

 

12.04.08, Jærutstillinga, Stavanger

                DOMMER: WILHEMINE VAN DEIJL, HOLLAND

                3 MØTT

               

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 2KVAL

 

29.03.08, Bergen NKK, Internasjonal

                DOMMER: PETRA JUNEHALL, SVERIGE

                7 MØTT

               

                N UCH SHADOW:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - 4.BIG!!!

                N UCH SÆTRA'S BILLY:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                BELLAFONTE IN LOVE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK -1BTK - BIM!

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - BIR-vet!

                SÆTRA'S CHANTEE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT - CACIB

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

 

23.02.08, Bø i Telemark, NKK, Internasjonal

                DOMMER: ANN INGRAM, ENGLAND

                17 MØTT

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR!

                NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                NORD UCH ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - BIR-vet!

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BHK

                N S UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 4KONK - CK

                ALTA COLINA'S GO GUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK

                ALTA COLINA'S DONJUAN:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AUK: 2KVAL

                N DK UCH ALTA COLINA'S DONNA DIOSA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CACIB - BIM!

                GAIA LA LIONNE DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CERT - resCACIB - NyNorskChampion!

                INT NORD FIN UCH EMPRESS CATHARINA:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - BIM-vet!

                SÆTRA'S CHANTEE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 4BTK

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL

                ALTA COLINA'S FAGRE FRIDA:

                JK: 2KVAL

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 2KVAL

                WONDERWHITE'S GLORY DAYS:

                AUK: 2KVAL

                ALTA COLINA'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

               

16.02.08, Fauske

                DOMMER: LIGITA ZAKE, LATVIA

                DUCASS DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR! -  NyNorskChampion!

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

       

16.02.08, Fauske

                DOMMER: BENNY BLID VON SCHEDVIN, SVERIGE

                1 MØTT

                HIMALAYA DE JOLI JAUNTER:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

 

16.02.08, Letohallen

                DOMMER: HELGE WERNER HAGEN, NORGE

                11 MØTT

                foto: B.Konstad

                N UCH BELMONDO DE BEAUTE BLANCHE:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR!

                  foto: Gro M

                NORD UCH ANGEYJA'S ADMIRAL BENBOW:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK - BIR-vet! - BIS-vet!!!

                ALTA COLINA'S DONJUAN:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK

                photo: Gro M

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                photo: Gro M

                ALTA COLINA'S GODGUTT:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                photo: Gro M

                CUBILON'S LUCAS LUMINEUX:

                AUK: 1KVAL - 2KONK - HP

                photo: B.Konstad

                INT NORD UCH SV-08 BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM!

                photo: B.Konstad

                N UCH CUBILON'S KAMILLA KORIACE:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK               

                photo: B.Konstad

                BELLE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                photo: B.Konstad

                DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                photo: B.Konstad

                BEST NICHE OF TROJA:

                JK: 1KVAL - 3KONK - HP

 

03.02.08, Ekeberg

                DOMMER: COLM HASTINGS, IRLAND

                6 MØTT

                photo: B.Konstad

                N DK UCH ANGEYJA' ADMIRAL BENBOW:

                VTK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - BIR! - BIR-vet! - 2.BIG! - BIS-vet!

                NORD UCH CIACHI DU VALLE DE JOLI JAUNTER:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                photo: B.Konstad

                ALTA COLINA'S DONJUAN:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BHK - CERT

                photo: B.Konstad

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                photo: B.Konstad

                ALTA COLINA'S GOGUTT:

                JK: 1KVAL - 2KONK - HP

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

                photo: B.Konstad

                KENNEL ALTA COLINA'S OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP - BIS-OPPDRETTER!!!

 

02.02.08, Ekeberg

                DOMMER: JEFF LUSCOTT, ENGLAND

                2 MØTT

                Foto: B.Konstad                

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                JK: 1KVAL 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIR!

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

 

20.01.08, Sandefjord

                DOMMER: FERNANDO RODRIGUES, ?

                6 MØTT

                ALTA COLINA'S GULLGUTT:

                JK: 1KVAL 1KONK - CK - 1BHK - CERT - BIM!

                BELLAFONTE IN LOVE:

                JK: 1KVAL - 2KONK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 1KVAL - 3KONK

                ALTA COLINA'S ESMERALDA:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIR!

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK

                BEST NIECE OF TROYA:

                JK: 1KVAL - 2KONK

                ENGLUNDS OPPDRETTERKLASSE:

                1BesteOppdretterKlasse - HP

 

 

13.01.08, Letohallen

                DOMMER: NATALILJA NEKROSIENE, LATVIA

                4 MØTT

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 2KVAL

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

               

12.01.08, Letohallen

                DOMMER: RAIJKO ROTNER, SLOVAKIA

                4 MØTT

                Foto: ?

                CUBILON'S LINUS LAINEUX:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK -CERT - BIR!

                N UCH ALTA COLINA'S DORADO:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BHK

                BJARNE'S WONDERBOY:

                JK: 1KVAL - 1KONK - HP

                BEAUTY SUNCHINE:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - CERT - BIM!

 

05.01.08, "My Dog 2008", Gøteborg, Internasjonal, SV-08

                DOMMER: NILS MOHLIN, SVERIGE

                10 MØTT

               

                S DK CH SV-06-07 NORDV-07 VI'SKALY'S SPIRIT OF ALASKA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - SV-08! - BIG-3!

                NORD EE CH NV-FINV-07 WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                PATOU NORDIC BAMSE:

                AK: 1KVAL - 1KONK

                INT NORD DK UCH NORDV-06 BAMBELLA'S FORTUNA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK - BIM! - SV-08!

                N S UCH PYR-ANGEL'S SERENA:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BTK - CACIB

                NORDV-07 NORDJV-07 VI'SKALY'S CATTLE-KATE JOHNSON:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - CERT

                S UCH WONDERWHITE'S ENDLESS EDEN:

                CHK: 1KVAL - 3KONK - CK - 4BTK - resCACIB

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 5BTK

                TÖRNROSE:

                AUK: 1KVAL - 1KONK - HP

                PYR-ANGEL'S XENA:

                JK: 1KVAL - 2KONK

Valp:        WONDERWHITE'S HUMBLE BEE:

                6-9 mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - Shortlisted!

 

 04.01.08, "My Dog 2008", Gøteborg, Internasjonal

                DOMMER: RONNIE HOJDINKS, HOLLAND

                6 MØTT

               

                S DK CH SV-06-07 NORDV-07 VI'SKALY'S SPIRIT OF ALASKA:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BHK - CACIB - BIR! - BIG! - BIS-2!

                NORD EE UCH NV-FINV-07 WONDERWHITE'S FIRST CLASS:

                CHK: 1KVAL - 2KONK - CK - 2BHK - resCACIB

                NORDV-07 NORDJV-07 VI'SKALY'S CATTLE-KATE JOHNSON:

                JK: 1KVAL - 1KONK - CK - 1BTK -CERT - BIM!

                N UCH CUBILON'S JELENA JOLIMENT:

                AK: 1KVAL - 1KONK - CK - 2BTK - CACIB

                S UCH WONDERWHITE'S ENDLESS EDEN:

                CHK: 1KVAL - 1KONK - CK - 3BTK - resCACIB

                PYR-ANGEL'S XENA:

                JK: 1KVAL - 1KONK

               

Valp:        WONDERWHITE'S HUMBLE BEE :

                6-9mndr: 1BesteTispeValp - BIR-valp! - 3.BIS-valp!

 

Alle rettigheter tilhører Cubilon © 2008