FOTO FRA SPESIALUTSTILLINGA FOR PYRENEERHUND 2011.

NPHK's JUBILEUMSUTSTILLING PÅ FINNSKOGEN.

TUSEN TAKK TIL BEATE, SIGRID OG LI FOR LÅN AV BILDER!!!!

TISPER/FEMALES.

 JUNIOR KLASSE TISPE/ JUNIOR CLASS FEMALES:

               

                FAROUETTE DE NEOUVIELLE:

                JK: Exc-1 - CK

               

                ALTA COLINA'S KEEPING LISA MARIE:

                JK: Exc-2 - CK

               

                LILOU DE JOLI JAUNTER:

                JK: Exc-3

               

                WARNETON AZILLIS:

                JK: G

   UNGHUND KLASSE TISPE/YOUTH CLASS:

               

               

                FLAGELLA'S DUFTENDE MIN:

                AUK: Exc-1 - CK - 2BTK - CERT/CAC

                  Li S             

                STRØNDAFJORDEN'S BEA ZITA:

                AUK: Exc-2 - CK

               

                STRØNDAFJORDEN'S BELLE:

                AUK: Exc-3 - CK

               

                STRØNDAFJORDEN'S CHILLI:

                AUK: Exc-4

               

                ALTA COLINA'S JENTA VAAR:

                AUK: Exc

               

                YINWOO'S TEQUILA ROSE:

                AUK: Exc

               

                CUBILON'S PERNILLE PRUNELLE:

                AUK: G

    ÅPEN KLASSE TISPE/OPEN CLASS:

               

                ALTA COLINA'S HEITE HILDE:

                AK: Exc-1 - CK - 4BTK - resCERT/resCAC

               

                BEST NIECE OF TROJA:

                AK: Exc-2 - CK

               

                PYR-ANGEL'S XENA:

                AK: Exc-3

               

                TÖRNROSA:

                AK: Exc-4

                  Li S                                        

                PYRBLANC PATRON ALMA:

                AK: 0

   CHAMPION KLASSE TISPE/CHAMPION CLASS:

               

                CHAMPION KLASSE  - LINE UP

               

                NORD UCH DELICE DE LA BEAUTE BLANCHE:

                CHK: Exc-1 - CK - 1BTK - BIR!/BOB! - 2.BIS!

               

                N UCH CERBERE DA SERRA DO MAR:

                CHK: Exc-2 - CK - 3BTK

               

                N S UCH SÆTRA'S BELLA:

                CHK: Exc-3 - CK

               

                N UCH NV-10 CHERIE DE NEOUVIELLE:

                CHK: Exc-4 - CK

               

                S N UCH GILLIANDANT MYSTIC BEAUTY:

                CHK: Exc - CK

                Li S

                MULTI CH BAM-BELLA'S FORTUNA:

                CHK: Exc - CK

                Li S

                N S UCH SÆTRA'S DIXI:

                CHK: Exc

                Li S              

                N UCH STORWARTS AIDA:

                CHK: Exc

    VETERAN KLASSE TISPE/ VETERAN CLASS:

               

                N S UCH LA PANTHERE DE JOLI JAUNTER:

                VTK: Exc-1 - CK - BIM-vet!/BOB-vet!

                               

                INT NORD UCH SÆTRA'S ALANA:

                VTK: Exc-2

      AVLSKLASSE/PROGENY CLASS:

               

                N UCH CLERMONT DA SERRA DO MAR:

                AVL: 1-1 - HP

               

                INT NORD UCH SÆTRA'S BONSO:

                AVL: 1-2 - HP

    OPPDRETTERKLASSE/BREEDERS CLASS:

                 

                KENNEL ALTA COLINA:

                OPPDR: 1-1 - HP - 2.BIS!

               

                KENNEL STRØNDAFJORDEN:

                OPPDR: 1-2 - HP